Къде в Бургас? (51)

  • 75 160
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Marid, благодаря за информацията.
Мария, благодаря и на теб. Има няколко школи в центъра на града, но ми се щеше да получа информация от техни ученици. Не ми се ще дъщеря ми да пилее време, а аз средства, за продукт, който не си струва. Всъщност тя няма никакъв проблем с БЕЛ /за периода 5-6 клас няма оценка различна от 6 и не разбирам какво толкова се е тръшнала да ходи на школа/. По математика също няма да има проблем, в ПМГ е и решават матурите за 7-ми в 6-ти клас, но с този БЕЛ...

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Ох този БЕЛ в ПМГ! Целият клас с пълни шестици и всички ходят на уроци. Само аз най-забляната се усетих в средата на годината. Защо ходят - няма обяснение:) За по-сигурно. Пак добре, че по математика не ходихме, то срам...
Беше преди доста години, не мога да дам координати на учител. Явно нищо не се е променило там.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Marid, благодаря за информацията.
Мария, благодаря и на теб. Има няколко школи в центъра на града, но ми се щеше да получа информация от техни ученици. Не ми се ще дъщеря ми да пилее време, а аз средства, за продукт, който не си струва. Всъщност тя няма никакъв проблем с БЕЛ /за периода 5-6 клас няма оценка различна от 6 и не разбирам какво толкова се е тръшнала да ходи на школа/. По математика също няма да има проблем, в ПМГ е и решават матурите за 7-ми в 6-ти клас, но с този БЕЛ...
Яна, и моят син беше в ПМГ, не сметнах за нужно да ходи на уроци по нищо,само тези няколко семинара за сверяване на часовника. По БЕЛ изкара повече точки на НВО от математиката: ))).

# 693
  • Мнения: 190
Добър ден!Знаете ли добър очен лекар в Бургас?Става въпрос за преглед на бебета на три месеца.
Аз водих бебка при Кузнецов. Платен прием, защото по здравна каса имаше часове за след около два месеца. Беше със запушен слъзен канал - с негова помощ и масажи от мен, оченцето се оправи много бързо.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 38
Да сте виждали някъде уред за рязане на спирали он зеленчуци? Нещо такова търся, но не ми се плаща и доставка почти колкото уреда

https://www.hipo.bg/bg-product-details-640.html


Проверявала ли си в Джъмбо? 


Купих преди около месец от магазин Анет в М.рудник,беше към 6 лв.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Янче, препоръчаха ми център за работа с деца  "Креативо", но не ми е останало време да разуча лично.

# 696
  • София
  • Мнения: 9 924

 Здравейте. Опитвам се да намеря нещо прилично за няколко нощувки.

Смятам сряда (днес) или петък (до неделя) - макс 4нощувки - да отседна сам в Бургас - търся нещо самостоятелно и на добра цена/качество (чисто).

Хостел не ме радва - 6 легла в общо помещение (една баня сигурно), а и сезона е силен все още.

Квартири (апартаменти) с по 2-3 стаи е друг вариант, но не разбрах ако няма никой друг (при късмет) - само моето легло ли заплащам (в различните обяви го дават от-до)

Това е за 25лв, две помещения - с общи сан.помещения.
http://svobodni-kvartiri.com/apartament-i-studio-kvartiri282660.html

Преди време бях в Кюстендил в едно сем. хотелче, в самостоятелна двойна стая със сан. възел за 35лв по спомени, чисто...
Нещо не намирам такива в Бургас?! Идеята да деля с някого ми е неприятна (несигурна). Бих дал и 40лв - за самост. стая и сан. възел (ако ще съм за 2-3 нощувки), но да знам че ще ми е спокойно. Хладилника също е добре да има.

# 697
  • Мнения: 1 557
В кв.Сарафово хотелите масово са по 30-35лв, според мен си струва, чистички са стаите, поне от тези, над които имам наблюдение. Изреждам на прима виста които хотели се сетя, ако искате вижте оферти из сайтовете им - Кедъра, Морско конче, Палма, Лазурен бряг, Калина...

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
къде се намира Онкодиспансера

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
къде се намира Онкодиспансера

http://onkobs.bg/ в  двора на Трета поликлиника.  

Starrydream, Бургас и Кюстендил се различават доста. За съжаление първият е доста скъп град, курортен и все още в сезон. Погледни в букинг или друг сайт за /хотели, квартири.../, задай търсене според твоите изисквания и... успех. Не е невъзможно да се намери нощувка за 40 лв, но е за легло, т.е. ако сам наемеш двойна стая нощувката ти ще струва почти колкото настаняване за двама. 

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Малко смешно е да се сравнява цената за нощувка в Бургас с Кюстендил. Дори в края на летния сезон. Но все пак можете да потърсите в букинг или почивка.бг за нещо по-бюджетно.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 6 330

 Здравейте. Опитвам се да намеря нещо прилично за няколко нощувки.

Смятам сряда (днес) или петък (до неделя) - макс 4нощувки - да отседна сам в Бургас - търся нещо самостоятелно и на добра цена/качество (чисто).

Хостел не ме радва - 6 легла в общо помещение (една баня сигурно), а и сезона е силен все още.

Квартири (апартаменти) с по 2-3 стаи е друг вариант, но не разбрах ако няма никой друг (при късмет) - само моето легло ли заплащам (в различните обяви го дават от-до)

Това е за 25лв, две помещения - с общи сан.помещения.
http://svobodni-kvartiri.com/apartament-i-studio-kvartiri282660.html

Преди време бях в Кюстендил в едно сем. хотелче, в самостоятелна двойна стая със сан. възел за 35лв по спомени, чисто...
Нещо не намирам такива в Бургас?! Идеята да деля с някого ми е неприятна (несигурна). Бих дал и 40лв - за самост. стая и сан. възел (ако ще съм за 2-3 нощувки), но да знам че ще ми е спокойно. Хладилника също е добре да има.

Ето тук се доближава до твоите цени:

http://www.hotelprestige.info/index.php?action=prices

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 711
Къде мога да купя по изгодно 15-16 кг захар?

# 703
  • Мнения: 190
В кв.Сарафово хотелите масово са по 30-35лв, според мен си струва, чистички са стаите, поне от тези, над които имам наблюдение. Изреждам на прима виста които хотели се сетя, ако искате вижте оферти из сайтовете им - Кедъра, Морско конче, Палма, Лазурен бряг, Калина...

На Кедъра цената за единична е 30 лв., двойката е 35 лв. - поне така пише на рекламата на входа на Сарафово.

# 704
  • Мнения: 3 137
Къде мога да купя по изгодно 15-16 кг захар?

За момента от Метро.

Общи условия

Активация на акаунт