Защо Ви е страх да пишете в „Проблемно забременяване”?

  • 2 533
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 320
Преди една година пишех в Искам бебе. Сега пиша само в Проблемно. Слава богу, почти всички момичета, които се подвизаваха там вече са мами и основно пишещите в Проблемно в момента сме стари познайници от Искам бебе.
Гризка, не си права, обаче. Ако всички разсъждават като теб и нямат желание да пишат или споделят, от къде тогава момичетата, нуждаещи се от помощ ще почерпят информация? И колкото повече знаеш, толкова повече шансовете ти за успех нарастват, защото ще си спестиш време и нерви /а също и пари/ при некадърни лекари. Никога не съм си и помисляла, че ще науча толкова много за това как стават бебетата - било то естествено или с помощ. Но понеже тези знания дължа на този форум, както и на Зачатие - чувствам се почти длъжна да споделям всичко, което зная и да помагам винаги, когато мога.
Ох, и не мога да разбера защо всички ни определяте като "злобни", просто защото има някой с по-остър език?! Ние сме весели хора, трудностите и особено тяхното преодоляване ме правят неземно щастлива, не злобна.

# 31
  • Мнения: 7 716
. Обикновено трудностите в живота Узлобяват хората, и с това си обяснявам 'по-Узлобения' форум Проблемно...

Хайде първо ти, неУзлобената, се научи как се пише тази дума, после помогни на някой, пък тогава критикувай.
Как пък най-големите критикарки са все излезли от нищото, минат, заминат, само празни приказки.

За сведение: поправката на правописната грешка е единствено с цел да ви изглежда добре форума. Някак си доброто възпитание не ми се връзва с липса на основни познания по правопис.

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 21:16 от Lali

# 32
  • Мнения: 6 167
не разбирам защо на хората трябва да им се казва къде да пишат.
ако се чустват по-добре тук е добре, не виждам, защо трябва да бъдат насочвани към друг. подфорума 'проблемно забременяване' носи негативно послание още в заглавието и може някой да е по-чуствителен и да не иска да се впише там.

мисля, че има модератори, които , ако една тема не е за този подфорум, ще я преместят в съответния такъв.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 123
. Аз нямам право да съдя никого. Обикновено трудностите в живота узлобяват хората, и с това си обяснявам 'по-узлобения' форум Проблемно...

Ами не е така-в сайта "Зачатие" всички сме с проблемно забременяване,но няма никакви караници и атмосферата е повече от чудесна.Повечето момичета сме вече и добри приятелки.Но там си влизат хора с проблеми.А в тукашното проблемно,си влизат всякакви от форума-и мами,без проблеми и се опитват да дават съвети,които са доста често некомпетентни ,заформят се спорове и т.н.

# 34
  • Мнения: 229
Съжалявам, че "проблемно забременяване" ви звучи неприятно и ви стряска. Но след спонтанен аборт или извънматочна бременност си е избягване на проблема и чисто заблуждаване.
В Проблемното основно пишат момичета, който от дълго време искат бебче, но поради ред причини не успяват. Момичетата с по леки проблеми се страхуват да пишат там, защото им се струва, че техните терзания и това, през което са минали е маловажно и ще звучи смешно пред проблемите на другите. Не трябва да е така, всички си искаме бебчетата. Успех момичета, аз веднъж успях и сега пак започвам отначало, защото пак искам бебче, нищо че ще мина през проблемното забременяване и рисковата бременност. Grinning

# 35
  • Мнения: 113
Струва ми се, че всеки пише, където се чувства сигурен, че ще бъде разбран и ще получи най-пълната информация. Мисля си, че повечето момичета тук сме достатъчно интелигентни, за да  сме прочели и Искам бебе, а ако имаме проблем и Проблемно забременяване, за да решим, къде най-ни харесва  Grinning Едва ли решението да пишем в единия или в другия форум може да се нарече Страх - просто едно решение, което не бива да се оценява от никой, все пак повечето от нас са бъдещи или настоящи вече майчета  baby_neutral и на никой не му е приятно да му казват, къде и какво да прави...
Аз имам проблем и точно в Искам бебе получих страхотна подкрепа от момичета  Hug за което съм им невероятно благодарна

# 36
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Тази тема беше много хубаво пусната. Не е осъждане или подканяне кой къде да пише, а точно да се разясни защо точно не пишат и ... стана ясно. Ето вече има нови заковани теми, обсъжда се и промяна на името.
Въпросът е това, че повечето които могат да отговорят комптентно на въпрос свързан със стерилитета не влизат в този форум.

. Аз нямам право да съдя никого. Обикновено трудностите в живота узлобяват хората, и с това си обяснявам 'по-узлобения' форум Проблемно...

Ами не е така-в сайта "Зачатие" всички сме с проблемно забременяване,но няма никакви караници и атмосферата е повече от чудесна.Повечето момичета сме вече и добри приятелки.Но там си влизат хора с проблеми.А в тукашното проблемно,си влизат всякакви от форума-и мами,без проблеми и се опитват да дават съвети,които са доста често некомпетентни ,заформят се спорове и т.н.
Много точно казано  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт