Къде в Пловдив? - 71 тема

  • 70 018
  • 772
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 40 887
bouquet
За 21 се сетих,ама 25 ми е най-удобно!

Ако пътува само детето, да. Peace
През подлеза на семинарията е сложно.
Peace
За детето,да.
Благодаря ви!

# 287
  • Мнения: X
Майстор за перални? Не сервиз, че те не работят в събота и неделя.....а положението е спешно ooooh!

# 288
  • Мнения: 2 826
Търся часовникар в Кичука.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Търся часовникар в Кичука.
Отстрани на парк Белите Брези.На ул Охрид,почти до кръстовището със Скопие.Има книжарница на кръстовището,за да се ориентираш

# 290
  • Мнения: 2 826
В една барака ли е?

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

да

# 292
  • Мнения: 2 826
Сетих се, благодаря bouquet Ключари много, но като ни потрябва часовникар не можем да намерим.

# 293
  • Мнения: 54 748
Майстор за перални? Не сервиз, че те не работят в събота и неделя.....а положението е спешно ooooh!

Пробвай на този тел. 0888 788982

# 294
  • Мнения: X
Мерси, DeVa®!
Засега овладяхме ситуацията и кажи речи не се наводнихме много/ мислех, че ако намеря майстор ще успеем да си го спестим/.......В понеделник, ще звънна.

# 295
  • Мнения: X
За часовникар препоръчвам спирката срещу Понеделник пазар,а там има и е мноого добър .

# 296
  • Мнения: 4 051
Здравейте, родители от Пловдив,

Нуждая се от препоръка за хубава автобусна фирма по линията София-Пловдив - директна връзка?

Благодаря предварително.

# 297
  • Мнения: X
Здравейте, родители от Пловдив,

Нуждая се от препоръка за хубава автобусна фирма по линията София-Пловдив - директна връзка?

Благодаря предварително.

Нещо не ти разбирам въпроса.

# 298
  • Мнения: 4 051
Предстои ми пътуване до Пловдив ,от София
Може ли да ми препоръчате пловдиска автобусна фирма, която осъществява такъв транспорт?
Знам, че има ежедневно много автобуси, но питам за нещо като ЕТАП Адрес, юнион ивкони , биомед, и подобни, да не е стар и амортизиран автобус

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Има група в ФБ за споделено пътуване Пловдив-София. Препоръчвам го пред автобусите.

Общи условия

Активация на акаунт