Къде в Пловдив? - 71 тема

  • 70 059
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 425
Благодаря ви, момичета!  Simple Smile

# 751
  • Мнения: 5 607
На кръстовището на Руски с 6 септември има отворена шахта.Точно на пешеходната пътека. Необезопасена,дълбока,с кабели.
Подадох сигнал в Общината.Знаели от вчера.
Не ми дадоха обяснение защо не е обезопасена.Предаден бил сигнала.

Какво трябва да се случи,за да си върши някой съвестно работата.
 ooooh!

# 752
  • Мнения: 53
Здравейте и от мен! Можете ли да ми кажете от къде в Пловдив мога да си взема плажна кърпа и чанта за плаж ? newsm78  Thinking

# 753
  • Мнения: 2 582
Някой да е освобождавал пратка от митницата като доставчика е DHL? За пръв път ми се случва и не знам какви са процедурите.


Освобождавала съм пратка от IHerb. От DHL ми изпратиха списък ( копие от поръчката и плащането, мисля, че и копие на лк, но не съм сигурна) с какво им е необходимо, бланка за пълномощно, което се заверява при нотариус (еднократно е и може да се използва при следващи поръчки), изпраща се за тяхна сметка, освобождават ти пратката и до 2-3 дни беше на адреса.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 40 928
Елфи,нова тема? Wink

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 14 109
Има терминал, но не го предлагат като вариант за плащане. Бъдете настоятелни!  Wink

Благодаря  bouquet

# 756
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен! Можете ли да ми кажете от къде в Пловдив мога да си взема плажна кърпа и чанта за плаж ? newsm78  Thinking
Аз лично ти препоръчвам Jumbo. Може да провериш и в EuroLand на главната.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
А колко струва прехвърлянето на автомобил след продажба?

Някакъв процент от обявената цена ли се плаща при нотариус?

# 758
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 920
На кръстовището на Руски с 6 септември има отворена шахта.Точно на пешеходната пътека. Необезопасена,дълбока,с кабели.
Подадох сигнал в Общината.Знаели от вчера.
Не ми дадоха обяснение защо не е обезопасена.Предаден бил сигнала.

Какво трябва да се случи,за да си върши някой съвестно работата.
 ooooh!
И аз подадох сигнал преди обяд. Същото ми казаха  Tired

# 759
  • Мнения: 3 922
А колко струва прехвърлянето на автомобил след продажба?

Някакъв процент от обявената цена ли се плаща при нотариус?

Трябва да имаш застрахователна оценка от застрахователна компания. Струва към 10 лв и общо взето е формалност. Веднага на място ти пишат стойността и тя е колкото им кажеш да ти пишат. В договора не може да се пише по-ниска стойност от застрах. оценка, затова масово пишат точно нея за да не се плащат високи нотариални такси и данък по прехвърлянето /в общ. Пловдив този данък е 2,5%/.

Цаца с бира - в р-т "Моята Рибка" на центъра.

# 760
  • под тепетата
  • Мнения: 9 450
Близка ми каза, че са преместили магазина на Илинор. Беше до 3 РПУ на бул. "България". Някой да знае къде е сега?

# 761
  • Майничка
  • Мнения: 12 649
Близка ми каза, че са преместили магазина на Илинор. Беше до 3 РПУ на бул. "България". Някой да знае къде е сега?
Само онлайн.

# 762
  • под тепетата
  • Мнения: 9 450
Тююю! Да му се не види!
 Благодаря,  gargamela!
Къде могат да ми ушият нови седалки и гръб на сгъваеми туристически столове от плат като бризент или като на палатките. На сегашните по ръбовете се просиниха. И такъв плат къде да търся?

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 08:27 от bilqna_69

# 763
  • Мнения: X
Моята рибка в центъра къде се намира по-точто?

# 764
  • София
  • Мнения: 39 881
Моля пуснете нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт