Дисниленд Париж - тема 3

  • 85 902
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 390
Здравейте,

Ние мислим да отидем до Париж/Дисни началото на Август с двете деца и имам няколко въпроса, на които не успях някак да намеря отговор.

Основният е като че ли, дали тези билети от специалната оферта
http://international-holidays.disneylandparis.com/tickets/adult- … AYAyAAEgIkIPD_BwE

са обвързани с нощувка задължително в някои от хотелите съм Дисни. Защото ние ще нощуваме в самият Париж.

Второ, дали тези билети важат за абсолютно всички атракции към определения пакет, съответно кой пакет си струва да се мине за ден, за деца на 11 год.

Трето, дали ако билета е закупен онлайн това носи някакъв бонус, като например да не чакаш първоначално на опашка, за да влезеш...

И като чета, че се чака по 30-40 мин на атракция, явно за един ден може да се мине на 4-5 атракции само...

# 121
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте,
Опитваме се да купим онлайн билети за дисни, но не се получава. На страницата пише че не е приета заявката или нещо подобно и че ще ни изпратят мейл . Но не получаваме нищо на мейла.
Прабвахме с две карти виза. Искаме да купим билети за 25.07.
Ако знаете някаква причина да се случва това моля пишете. Благодаря предварително.

# 122
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Nizza, ако сте там началото на август, то вашият билет е special magic - 1 ден в 1 парк еднаква стойност и за възрастни, и за деца - 56 евро.
Това не е свързано с нощувка. Включени са всички атракции и шоу програми. Цената при закупуване онлайн е тази, специална, там на гише ще е различна, по-висока, с разлика между възрастен и дете.

Jet, не знам какво да те посъветвам така от разстояние. Ако трябва някакъв принт скрийн дай.

# 123
  • Мнения: 1 829
Nizza, след като ще сте само един ден отидете по-добре първо в Студиата, според мен там е по-подходящо за 11 годишни. Лошото на Дисниленд, е че атракциите не са концентрирани на едно място според възрастта, а трябва да обиколиш и двата парка надлъж и шир. Като сложиш и колосалните опашки, наистина не можеш много атракции да видиш за един ден, но каквото и да видите ще си заслужава! Паркът е мнооого красив! Хубаво би било да има билети, които да дават предимство да не чакаш, но си представям цената каква би била ooooh! Иначе ако се спи в Дисни хотел може да се влезе по-рано в парковете и това наистина си е предимство.

# 124
  • Мнения: 390
Багодаря ви за отговорите, а билет мога да закупя предварително, да кажем днес, за след две седмици, не трябва да е непосредствено предишния ден, нали.

# 125
  • Мнения: 390
Разглеждам сега сайта, но пише май, че само резервация можеш да направиш. И какво, чакаш на опашката и си го плащаш на място или може, без допълнителни такси,  да се закупи онлайн? Обърквам се нещо...

# 126
  • Мнения: 390
Nizza, след като ще сте само един ден отидете по-добре първо в Студиата, според мен там е по-подходящо за 11 годишни.
 
В какъв смисъл по-подходящо? Ние искаме основно по-екстремните атракции, има такива нали? Май само един ден ще сме в Дисни, другите дни ще ни се иска да разгледат децата Париж, тоест първо разглеждат, после Дисни. А, живот и здраве, студиата някой друг път, макар също да са много добри, чувам.
И как ще е най-подходящо да се отиде от Париж в Дисни? И в колко часа трябва да се тръгне, пътят колко часа е? А Паркът отваря в 10 и е до 22ч?

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 552
До Дисни се ходи с RER A.Трябва да слезите на последна спирка-marne la vallee chessy.От централните спирки на Париж е около 40-45 минути пътя.Казали са ти,че студиото е по-подходящо за големи деца,защото там са повечето екстремни атракции.В парка екстремните атракции са само 2-космическата планина и влакчето на Индиана Джоунс

# 128
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Билетите се купуват онлайн предварително, за да са на тази цена. Не става там на място при същите условия. Трябва да ги купите, няма опция за резервиране.

За 25.7. паркът работи от 10 до 23 часа, когато започва и светлинното шоу. Студията са от 10 до 20 часа.

За първо ходене аз все пак предпочитам парка. Да не забравяме там и за  Big thunder mountain, pirates of the carribean, шоу програмите, вечерното шоу. Въпрос на личен избор и все пак поне някакво проучване какво се предлага на двете места преди това.

# 129
  • Мнения: 20
Здравейте Simple Smile
Ние мислим в края на септември да посетим Дисниленд. Туроператорската фирма ни предлагат хотел Vienna house magic circus at disney. Някои посещавал ли е този хотел?

# 130
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Аз не съм.
Ако не ви представлява трудност, генерирайте си сами едно пътуване с нощувка в един от хотелите на дисни и вижте разликата дали ви устройва. Ако се сещате какво имам предвид.

# 131
  • Мнения: 390
До Дисни се ходи с RER A.Трябва да слезите на последна спирка-marne la vallee chessy.От централните спирки на Париж е около 40-45 минути пътя.Казали са ти,че студиото е по-подходящо за големи деца,защото там са повечето екстремни атракции.В парка екстремните атракции са само 2-космическата планина и влакчето на Индиана Джоунс


А това RER A са железопътните линии ли, тоест влак от гарата? А с метро? Ние планираме да тръгнем от центъра на Париж към Дисни на 2.08. Това значи от хотела да търсим първо гарата ли? Мислех за шатълите, но те тръгват наобратно в 20ч, а парковете пишеше някъде, че работят до 22-23ч. Явно студиата обаче не...

Искаме децата да се качват на колкото може повече екстремни съоръжения, отрих подробно описание на видовете съоръжения при билетите. Истински екстремните са едва няколко обаче, повечето за са малки.

Най важно обаче е транспортът от центъра, близо до Бастилията, за влаковете прочетох нещо, че някакви спирки са в ремонт и трябва алтернативен маршрут да се взима. Това ми се струва, че би ни забавило...
Дайте съвет-предложение, моля.

# 132
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Това е влак тип метро и се хваща под земята, както метрото. Има специални линкове с разяснения за него на първа страница. Ето още веднъж една карта със спирките и посоките.


# 133
  • Мнения: 390
Благодаря. Още, гледах едни билети MINI, за двата парка. По-различни ли са от другите, които са двата парка,
Special Ticket SUPER MAGIC 1 Day / 2 Parks
Special offer

Ticket valid for 1 day at Disneyland® AND Walt Disney Studios® Parks. Ticket valid the day after purchase, until 27th September 2017, with no restrictions. This ticket is subject to terms and conditions of sale.

More information

 €81.00

и

Special Ticket MINI 1 Day / 2 Parks
Special offer

Ticket valid for 1 day at Disneyland® AND Walt Disney Studios® Parks. Ticket valid the day after purchase, until 27th September 2017, except on certain dates. This ticket is subject to terms and conditions of sale.

More information

 €57.00

На мен ми звучат еднакво, само цената е различна, трябва да има причина...

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 704
как ще звучат еднакво Simple Smile единият е with no restrictions, другият - except on certain dates

Общи условия

Активация на акаунт