Само за жени НОЩЕН БАР

  • 5 486
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Какво мислите по въпроса за нощен бар тип ЕРОТИЧНА ДИСКОТЕКА само за жени. Бар, в който не се допускат мъже. Полуголи мъже по пилоните и много еротика само за жени

# 1
  • Мнения: X
Не е като да не е правено, много бързо фалират.

# 2
  • Мнения: 6 177
Била съм на такъв преди доста години. Не ми беше зле хич  Heart Eyes,само пари да имаш ,че мачовците това търсят

# 3
  • Мнения: 46 515
Няма лошо. Трябва да има всичко на пазара. Както има мъже, които са смотани и не могат да си намерят жени без да ги купуват, така и обратното.

# 4
# 5
  • Мнения: 25 610
Няма лошо. Трябва да има всичко на пазара. Както има мъже, които са смотани и не могат да си намерят жени без да ги купуват, така и обратното.

Е, къде ще ги намерят тези мъже в дискотека, която е само за жени?  Laughing
Стриптизьорите в по-голямата си част са с обратна ориентация. Стават за гледане, но не и за консумация.
Ако дискотеката ще е за жени с влечение към собствения си пол, за какво са им тогава мачовци по пилоните?  Grinning

# 6
  • Мнения: 46 515
За плакнене на окото де, за Джиголо на друго място, парички да имат, всичко ще се намери  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 182
В Русе имаше преди години. Нещо не просъществува. Иначе аз бих посетила такова заведение за забавление.
Подходящо място за момински партита и 8 март.

# 8
  • Мнения: 25 610
То от любопитство много жени ще отидат, но дали ще повторят?  Laughing
Не забравяйте за една от главните разлики между мъжете и жените – мъжът се възбуждат с очите, а жената – с ушите. Затова стриптийз заведенията за мъже винаги ще са пълни, а тези за жени ще фалират.
Виж, ако накарат мачовците да мъркат любовни обяснения на ушенце или да пеят, вместо да се кълчотят по пилоните, барът може да има по-голям успех.  Grinning

# 9
  • Мнения: 46 515
Айде, пак излиза, че съм мъж. Не е честно  Naughty

# 10
  • Мнения: 25 610
Не те възбужда секси мъжки глас?  Crazy Мъж си!

# 11
  • Мнения: 46 515
Не те възбужда секси мъжки глас?  Crazy Мъж си!
Да. Не си падам по приказките  Blush

# 12
  • Мнения: 9 991
Бара е фалирал, защото е бил в Русе. Я на морето, не съм убедена. Но целогодишно такова нещо, не вярвам да изкара. Става за "Пуми", зарязани момичета от гаджетата си, или отегчени домакини. Но аз не харесвам долнопробни мъже, както мъжете не харесват долнопробни жени. Ако са и с консумация, няма да ми харесат.

# 13
  • Мнения: 12 473
Ако съм зарязана от мъжа си или гаджето - винаги мога да отида с приятелки на който и да е бар и да се забавлявам с нормални мъже, а не със стриптизьори или жигола.. Peace

# 14
  • Мнения: 615
Никога не съм харесвала мъж да ми се кълчоти по прашки... Да го гледам как си върти задника и да припадам от кеф, няма как да ми се случи...

А и ехидните, мазни муцуни, дори леко гейски, които имат повечето стриптизьори в БГ още повече ме отвращават...

Просто не харесвам такова поведение от един мъж...

Общи условия

Активация на акаунт