Сполучливи имитации на маркови парфюми - 19

  • 150 963
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 245
Виж на Парфен Ultraviolet,ставаше мисля.За други версии нямам наблюдения,но пробвай първо.
Благодаря  Bright , ще се опитам да го издиря ..

# 346
  • Мнения: 129
Някой да е имал жълти, или други петна след напръскване на  някой от наливните парфюми върху дреха ?
На един колега днес забелязахме че на бялата му риза има следи Grinning , и той каза че от новият му наливен парфюм но не може да каже кой е , бил купен от жена му  Laughing

# 347
  • Мнения: 2 622
Аз никога не съм имала петна от наливни парффюми по дрехите, но пръскам отдалеч. Някои от наливните съдържат масла, така че е възможно.

# 348
  • Мнения: 1 950
Някой да е имал жълти, или други петна след напръскване на  някой от наливните парфюми върху дреха ?
На един колега днес забелязахме че на бялата му риза има следи Grinning , и той каза че от новият му наливен парфюм но не може да каже кой е , бил купен от жена му  Laughing


Вчера писах точно за това, че съсипвам ризите си след нанасяне на парфюм, защото яките им се трият в кожата, където съм пръскала. За конкретен номер имитация не мога да ти кажа, но всички номера, чиято течност е с цвят различен от прозрачното...Triumph

# 349
  • Deutschland
  • Мнения: 5 465
Нови аромати от Заг, момичета. Мон Герлен, Лейди Милиън Prive и Модерната муза. От 24.07 ще ги има. Ще чакам отзиви, защото в началото на август се прибирам в Бг за малко и ще зареждам шишета до откат Wink

# 350
  • Мнения: 129
Някой да е имал жълти, или други петна след напръскване на  някой от наливните парфюми върху дреха ?
На един колега днес забелязахме че на бялата му риза има следи Grinning , и той каза че от новият му наливен парфюм но не може да каже кой е , бил купен от жена му  Laughing


Вчера писах точно за това, че съсипвам ризите си след нанасяне на парфюм, защото яките им се трият в кожата, където съм пръскала. За конкретен номер имитация не мога да ти кажа, но всички номера, чиято течност е с цвят различен от прозрачното...Triumph
Да , значи концентрата е бил жълтеникаво -кафяв , явно цвета оказва значение.Може и наличието на етерични масла да подсилва този ефект.Много е неприятно , силен и траен аромат - пък на бяло все едно е изгорено с ютия. Rolling Eyes

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Ооо,любимият ми Мон Герлен с имитация,супер.Дано е успешна,че се каня на второ бутилче от оригинала.Ще споделя веднага щом го тествам. Grinning Дано изимитират и този-https://www.fragrantica.com/perfume/Sisley/Izia-42935.html Голям красавец е този аромат. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 1 950
Някой да е имал жълти, или други петна след напръскване на  някой от наливните парфюми върху дреха ?
На един колега днес забелязахме че на бялата му риза има следи Grinning , и той каза че от новият му наливен парфюм но не може да каже кой е , бил купен от жена му  Laughing


Вчера писах точно за това, че съсипвам ризите си след нанасяне на парфюм, защото яките им се трият в кожата, където съм пръскала. За конкретен номер имитация не мога да ти кажа, но всички номера, чиято течност е с цвят различен от прозрачното...Triumph
Да , значи концентрата е бил жълтеникаво -кафяв , явно цвета оказва значение.Може и наличието на етерични масла да подсилва този ефект.Много е неприятно , силен и траен аромат - пък на бяло все едно е изгорено с ютия. Rolling Eyes

Ха-ха, по-скоро го свързвам като с кирлива риза, непрано и некъпано на вид изглежда от тези цветове течност, гадно е. Сега си взимам парфюми в едни малки 10 мл. тъмно сини стъклени шишенца и не мога да видя цвета на течността, Кофти е . Но мога да ти кажа кое със сигурност не цапа така мръсно яките Армани - код, прозрачна течност е, имам го в прозрачно шише. Императрицата е ужасна, не я пръскай на светли дрехи -  жълтооооо  hang

# 353
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Някой да е имал жълти, или други петна след напръскване на  някой от наливните парфюми върху дреха ?
На един колега днес забелязахме че на бялата му риза има следи Grinning , и той каза че от новият му наливен парфюм но не може да каже кой е , бил купен от жена му  Laughing
На мен ми останаха петна от наливните на Заг ooooh! Беше много неприятно да ходя петносана  сега гледам да пръскам  косата, избягвам дрехите, особено белите.

# 354
  • Мнения: 2 622
Нови аромати от Заг, момичета. Мон Герлен, Лейди Милиън Prive и Модерната муза. От 24.07 ще ги има. Ще чакам отзиви, защото в началото на август се прибирам в Бг за малко и ще зареждам шишета до откат Wink
Това е страхотна новина. Оригинала на Мон Герлен си го пазя много, дано Заг се справят прилично.

# 355
  • Мнения: 129
Някой да е имал жълти, или други петна след напръскване на  някой от наливните парфюми върху дреха ?
На един колега днес забелязахме че на бялата му риза има следи Grinning , и той каза че от новият му наливен парфюм но не може да каже кой е , бил купен от жена му  Laughing
На мен ми останаха петна от наливните на Заг ooooh! Беше много неприятно да ходя петносана  сега гледам да пръскам  косата, избягвам дрехите, особено белите.
Аз, не мога да разбера тези наливни парфюми не си ли тестват преди да се пуснат за продажба.
Ами , те нали са наливни кой го интересува че някои хора обичат бяло и цветни дрехи. hahaha 1ironing wash
Затова решението е всеки ден с различен аромат и с различна дреха  newsm56

# 356
  • Мнения: 229
Ееее, аз съм имала петна и от наливни и от много скъпи парфюми. Montal и Nasomatto в оригинал оставят много петна и то няма как. Все пак това са разтвори на масла няма и няма как маслото да не цапа. Не случайно по-скъпите парфюмерии съветват да не се поливаш с парфюм навсякъде. Същото е и с косата, омазнява се от маслата, затова има специални парфюми за коса.

# 357
  • Мнения: 8 470
Ееее, аз съм имала петна и от наливни и от много скъпи парфюми. Montal и Nasomatto в оригинал оставят много петна и то няма как. Все пак това са разтвори на масла няма и няма как маслото да не цапа. Не случайно по-скъпите парфюмерии съветват да не се поливаш с парфюм навсякъде. Същото е и с косата, омазнява се от маслата, затова има специални парфюми за коса.

+1 Много парфюми оцветяват, а да не говорим за мазните петна. Все пак съдържат масла. И няма значение, дали става дума за наливни или оригинални.

# 358
  • Габрово
  • Мнения: 1 022
Момичета Simple Smile...днес минах през магазина на Рефан и си взех CANDY/ PRADA  ..
преди като го пуснаха не ми хареса и го подарих на майка ми,
а сега много ми харесва и си го поразносих в топлото време и ми харесва..
случвало ли ви се е на вас.-да харесате нещо ,което преди не ви е допаднало?
Между другото ми направи много добро впечатление
 INCANTO SHINE/ SALVATORE FERRAGAMO    ,
а
от мъжките 423. Equipage Geranium Hermes...

Последна редакция: пт, 21 юли 2017, 21:30 от mila_sesi

# 359
  • София
  • Мнения: 4 473
Да споделя впечатленията си за имитацията на Lady Million Prive Paco Rabanne на Заг Зодиак. Благодарение на любимата ми парфюмна фея Hug, се сдобих с имитацията преди време. Имитацията не е лоша, но не е и перфектна. Доближава се до оригинала, няма да я сбъркате, но нежният и сладък плодово-цветен аромат на оригинала не е добре пресъздаден в имитацията.  Confused В нея го усещам като захарен сироп.  Tired Това е нещото, което не ми харесва.  Peace Трайността е много добра.  Simple Smile
Успях да пробвам Loverdose Diesel, който коментирахте преди време. Не намерих Mood версията, а Roxanne. Ами, на моята кожа това нещо няма почти нищо общо с оригинала.  Confused
Взех си W21 Dior Addict, Roxanne, в който също намирам разлики с оригинала, но самият аромат на имитацията ми харесва и ще го изпръскам с удоволствие.
Търсих за проба и W26 L'Instant de Guerlain, но го няма вече. Спрян е от производство.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт