Сполучливи имитации на маркови парфюми - 19

  • 150 936
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 328
Момичета, искам нещо женствено като обувката, мн ми харесва на Заг, дали има нещо подобно от новите им, което ще ми допадне. При нас е трудно и не зареждат, та дирекшън от сайта тр да действам

# 361
  • Deutschland
  • Мнения: 5 446
Хм. Меджик, в страницата на Заг пише, че Prive сега се очаква - на 24.07. Да не би преди да го е имало и да е спрян и сега пак?

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не съм Меджик,но е нов,не е спиран.Запознах се с него още когато писах,че ще има някой аромати само в магазина им в Бургас.Така ми каза момчето тогава.Тези дни ще отида да видя Мон Герлен,дано и Баргело го направят,харесват ми парфюмите им.

# 363
  • София
  • Мнения: 4 456
Имаше го само в Бургас. Този и Silver Rain La Prairie. Тогава се обаждах до Заг и ми казаха, че са останали количества от поръчка на клиент и може би ще ги заредят във всичките си магазини след време. Сега предлагат като нов Lady Million Prive.
А, Брайт е писала също. 

# 364
  • Габрово
  • Мнения: 1 019
Момичета Simple Smile...случвало ли ви се е .-да харесате нещо  от парфюмите ,което преди не ви е допаднало?

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да,никога не съм си мислела,че ще харесам Елиън на Мюглер. Naughty Но се случи преди няколко дни и сега незнам да го купувам ли или не.Чудя се и се мая как ми се случи подобно нещо. Thinking Все повече ми харесва/преди не го понасях/,имам мостра,ако се слага в по-умерени количества е красив и то много.На други момичета много добре стои може да се престраша да го нося и аз. Party

# 366
  • Габрово
  • Мнения: 1 019
ДА ...и мен се случи същото  ,само че със CANDY/ PRADA-....

# 367
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Момичета Simple Smile...случвало ли ви се е .-да харесате нещо  от парфюмите ,което преди не ви е допаднало?

Непрекъснато  Mr. Green все пак вкусът се формира, а и се променя Grinning Сега съм в плен на Ла ви е Бел флорал, който когато преди време изобщо не ме впечатли, а сега ми се развива като прекрасна ирисова пудра с карамелен привкус  Laughing Брайт, Ейлиън ми беше тотален фаворит години наред, дори и сега си имам една почти пълна бутилка, много е красив и завладяващ, щом сега тази  в жега те е пленил май ще се вземете  Mr. Green

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Така е сладкиш,но пък точно за Извънземното никога не съм си и представяла,че ще ме грабне. Mr. Green Точно оглеждам в нета къде е най-изгоден,сега е намален в Бюти зоната и Дъглас и може направо от там да го купя.Чудя се дали да не започна с тази му версия-https://www.fragrantica.com/perfume/Mugler/Alien-Eau-Extraordinaire-23333.html,от която също имам пробичка,но е доста по-нетраен. Crossing Arms И двата ме спечелиха тотално,завиждам/благородно/ за бутилката ти. Laughing Hug Hug Hug Как хубаво го описа ЛВЕБ Флорал и ти,направо ме караш да си го припомням сега. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 21:36 от Bright Crystal

# 369
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
И двата са прекрасни но аз лично бих взела първообраза, безобразно красив и траен е, дори върху моята всичко изяждаща кожа  Laughing А, странно е, че ЛВЕБ флорал  много ми напомни като усещане, не като ароматна близост  Naughty, Инстнант меджик та дори погледнах във Фрагрантика и се оказа, че имат около 50% еднакви нотки та това ми предизвика интерес към него и след като го поносих няколко дни направо се влюбих  Heart Eyes

# 370
  • Габрово
  • Мнения: 1 019
Bright Crystal   и  : Menerva ,
 с колко  броя парфюмчета разполагате?

# 371
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Ох, мила, на 80 спрях да ги броя но мисля, че са малко над 100 (това за оригиналите)  Confused а добре, че напоследък редуцирах имитациите и ги сведох до 15, че вече място не остана, а преди седмица ЛМ  официално ме помоли следващата парфюмна покупка да е след като видя поне две дъна, нещо което не се случвало доста отдавна  Embarassed абе луда работа, с ясното съзнание, че всяка мания се опитва да запълни някаква друга празнина аз трудно се боря с пристрастеността си към парфюми и сладкиши  Embarassed

# 372
  • Мнения: 60
По този повод да питам как се справяте със срока на годност? Не се ли развалят? Аз имам към 20 и се питам дали ще успея да ги изпръскам,но въпреки това се изкушавам и попълвам с нови,видя ли дъно.Blush

# 373
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Съхранявам ги на тъмно и досега не съм имала случай парфюм да ми се развали, а имам няколко купувани преди около 20 години, ами нищо им няма  Simple Smile Преди време бях на гости в една позната и пробвах чист парфюм Шанел 5  от началото на 60-те не само, че си беше ОК ами буквално една капка от него два дни не се измириса  Mr. Green

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ох,много парфюми имам и аз,над 80 са в момента и планирам поне още пет. Laughing Няма отърване от тази мания. Но пък аз нито пуша,нито пия и ще продължавам да си купувам нови аромати. Blush Пръв ще е Елиън,след него чакам Шанел-Габриел и другите ще са по нататък,ако не излезе нещо много добро да ме грабне,но се съмнявам като гледам каква скука е сред новостите в момента.Не броя имитациите,които всъщност са само два парфюма на Баргело.Среднощната роза и Бонбон,винаги ще ги имам налични,защото са много добри и нямам нужда от оригиналите.Държа ги на тъмно и в кутиите им,нямам развален парфюм.

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 14:22 от Bright Crystal

Общи условия

Активация на акаунт