Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 189
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 668
Най-голямото предизивикателство пред мен е да отговоря на нуждите на чуствителната кожа на двамата ми сина. Големият е с много суха кожа, а малкият е с дерматит. Sad

# 76
  • Мнения: 287
За мен най-голямото предизвикателство е да запазя мекотата и хидратацията на бебешката кожа.Това е най-големия орган в човешкото тяло и има памет, за това много внимавам каква козметика използвам за детето си Simple Smile

# 77
  • Лясковец
  • Мнения: 765
За нас е голямо предизвикателство къпането в банята,и особено личицето и косата,но предизвикателствата се менят почти през месец,имахме проблем с подсичането,с крусти по главичката,понякога дори рязането на нокти си е голямо предизвикателство.

# 78
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Най-голямото предизвикателсво е да намеря качествена бебешка козметика на достъпна цена.

# 79
  • Мнения: 3 841
С всеки изминал ден предизвикателствата стават все по- големи  Joy Еми цяло предизвикателство е да си майка- едно от най- трудните и то! 

# 80
  • Мнения: 1 028
Всеки етап от развитието на детето е свързано с различни предизвикателства и трудности. Като се започне от захранването, отучаване от залъгалка, памперс, болести, свикване с детската градина и всяко едно е било "най-важно и трудно"  за момента. Но всъщност всичко отминава и най-важно е здравето на детето. Винаги избирам познати и утвърдени марки било на козметика, било пелени или детски храни, защото гарантират качество и грижа за детето.

# 81
  • Мнения: 430
Предизвикателствата са много. Да си родител е невероятно. Едно от предизвикателствата които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата. Laughing

# 82
  • Мнения: 806
Най-голямото предизвикателство е да изкарам сина ми от банята.

# 83
  • EU
  • Мнения: 400
Най-голямото предизвикателство за мен е справянето с безсънието и доброто хидратиране.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Най- голямото предизвикателство е как да си измием косата без сълзи Grinning

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Всеки ден е едно предизвикателство.Като започнем от смяната на памперса, храненето,приспиването,излизането.Дълго време имахме проблеми и с кожата.Сега нещата започнаха полека лека да се нормализират.

# 86
  • Мнения: 11 479
Най-голямото предизвикателство при справяне с кожните проблеми на децата ми, са обривите, появяващи се при изпотяване и запарване на кожата - не минават от нищо!

# 87
  • Мнения: 3 791
Кожата на 3г ми син е много суха и най-голямото предизвикателство е да я поддържам хидратирана,да не се лющи и да не го сърби.

# 88
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
За децата все още ползвам по-деликатна бебешка козметика.
А най-голямото предизвикателство е да намеря баланса между родителството, работата, личните ми нужди и желания...

# 89
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да възпитавам детето си правилно и да бъда търпелива.Опитвам се да го уча да опознава света и аз се уча да бъда родител.

Общи условия

Активация на акаунт