WIZZ AIR - 26

  • 74 931
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 759
Купих днес два билета до Братислава за Септ. Ихууу Simple Smile

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря за новата тема, Мимииbouquet

Много интересно, че като задам търсене София - Франкфурт Хан, в сайта, търсенето автоматично се прехвърля: София - Франкфурт. А това са две коренно различни търсения.  Rolling Eyes
Някой знае ли до кога няма да функционира летищато Франкфурт Хан? Hug
Летището функционира, но от понеделник Уиз вече няма да летят до там от София.

Благодаря! Аз пък разбрах, че летището спира да работи поради ремонтни дейности. Някой го бил купил и т.н.
Не, няма такова нещо.

Май Райан еър ще лети до там.

# 62
  • Мнения: 964
Благодаря за новата тема, Мимииbouquet

Много интересно, че като задам търсене София - Франкфурт Хан, в сайта, търсенето автоматично се прехвърля: София - Франкфурт. А това са две коренно различни търсения.  Rolling Eyes
Някой знае ли до кога няма да функционира летищато Франкфурт Хан? Hug
Летището функционира, но от понеделник Уиз вече няма да летят до там от София.

Благодаря! Аз пък разбрах, че летището спира да работи поради ремонтни дейности. Някой го бил купил и т.н.
Не, няма такова нещо.

Май Райан еър ще лети до там.
Да, от Пловдив, от октомври.

# 63
  • София/Варна
  • Мнения: 59
Здравейте! Тъй като за първи път ще летя с Уиз от варненското летище, искам да попитам трябва ли да си разпечатам бордната карта или имат четец за мобилни устройства?! Благодаря Hug

# 64
  • Мнения: 1 857
Да следя новата тема. Аз Уиз си ги харесвам. Едни от най-изгодите ми полети са с тях.

# 65
  • Мнения: 2
При онлайн чекирането ми изписва InvalidResidencePermitIssuingCountry и не мога да продължа. Някой да е имал подобен проблем?


И на мен ми излиза същото съобщение за проблем и не знам как да го разреша... Някой друг сблъсквал ли се е с това да даде малко яснота какво, що Confused Confused Confused

# 66
  • Мнения: 4 519
Всички багажи задължително ли минават през мерителната кошара? Получавам разнопосочна информация.
За първи път ще ползвам тази компания, от нискобюджетните само с Райън съм летяла и не знам какви са приликите и разликите. Също относно багажа - ако пътувам с голям кабинен багаж (28 лв), ще мога ли да взема и малка раница или дамска чанта?

# 67
  • София
  • Мнения: 22 954
Не,само,ако има съмнение че са прекалено големи.
Имаш право само на една чанта,можеш да носиш малка дамска само,ако си доплатиш.

# 68
  • Мнения: 4 519
Благодаря, sea.sea!

# 69
  • Мнения: 10 618
Забраната деца до 14 г. да пътуват сами, важи ли и за вътрешните полети?

# 70
  • Мнения: 8
Здравейте. Не успявам да намеря в темата, нито в официалния сайт на авиокомпанията, как да платя направена резервация с Wizz Профил Баланс.

След като бях закупила билет за Болоня през месец март тази година, авиопревозвачът промени часовете на заминаване и прибиране. Предложиха ми компенсация за неудобството - да ми върнат парите във виртуален портфейл на моя акаунт -Wizz Профил Баланс - 92 лева. Сега направих отново резервация за същия полет през юли - 76 лева, но не успявам да го платя с възстановената сума от март на моя акаунт Wizz Профил Баланс.

Писах им във формата за контакт - не ми отговориха.
Някакви идеи? Ще съм благодарна за съвет.
 

# 71
  • Мнения: 4 333
Купи през старата версия на сайта, там може да си избереш да платиш с баланса от сметката

# 72
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте, нова съм в тази тема до сега веднъж съм пътувала с Уиз. Имам следното питане, извинявам се ако сте го обсъждали преди това. Купих си билети от промоцията на 19ти- за нашата дестинация бяха намалени. Избрах плащане по банка, за да имам време да помисля дали да платя и за една друга дестинация, за която резервирах.
В крайна сметка платих само едните билети.
Въпросът ми е дали след като установят, че не съм платила другата резервация ще имам някаква глоба? Или ще ме отбележат като нелоялен клиент? Предполагам не, но все пак да питам по-опитните.
Също така предполагам членство купено постфактум няма да отрази намаление за вече купени билети? Аз в бързината така и не открих 1+1 членство. Предполагам не ми го показва, защото сме 2 възрастни с 1 дете.

# 73
  • Мнения: 4 333
не е проблем неплатената резервация, след няколко дни ще изчезне.
И естествено купено впоследствие членство не се отразява на купени вече билети. Има и 1+1, но ако сте търсели билети за трима не ви го е показало като опция, защото не ви върши работа.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 483
не е проблем неплатената резервация, след няколко дни ще изчезне.
И естествено купено впоследствие членство не се отразява на купени вече билети. Има и 1+1, но ако сте търсели билети за трима не ви го е показало като опция, защото не ви върши работа.
Благодаря за отговора! Последно питам и се връщам да чета  в старата тема- има ли възможност да закупя само членство, без билет? Идеята ми е ако имам членство 1+1 , при следваща покупка на билет за трима, поне двама да ползваме отстъпката.

Общи условия

Активация на акаунт