WIZZ AIR - 26

  • 74 933
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • София
  • Мнения: 90
И моите са като тези. Но миналата седмица една приятелка ми донесе и от тъмносините.

# 92
  • Мнения: 102
Прочетох за сериозни задръствания към Станстед. Някой, който е пътувал скоро с вечерния полет от Лутън, може ли да даде актуална картина на пътната обстановка. Има ли ремонти и задръствания от Виктория стейшън до Лутън? В колко тръгнахте за летището?

# 93
  • Мнения: 255
Благодаря за новата тема, Мимииbouquet

Много интересно, че като задам търсене София - Франкфурт Хан, в сайта, търсенето автоматично се прехвърля: София - Франкфурт. А това са две коренно различни търсения.  Rolling Eyes
Някой знае ли до кога няма да функционира летищато Франкфурт Хан? Hug
Летището функционира, но от понеделник Уиз вече няма да летят до там от София.

Имах билет до Франкфурт Хан, но сега ще трябва да кацна в Франкфурт.  Как да разбера на кой терминал ще кацне самолета

# 94
  • Варна
  • Мнения: 483
Елена, предполагам вече при чекиране ще ти изпише. Летището е огромно, но лесно се справя човек. Аз преди 2 мес летях до Франкфурт, но с Луфтханза.

# 95
  • Мнения: 4 333
На сайта на летището трябва да има коя компания на кой терминал е.

# 96
  • Мнения: 255
Елена, предполагам вече при чекиране ще ти изпише. Летището е огромно, но лесно се справя човек. Аз преди 2 мес летях до Франкфурт, но с Луфтханза.

Не ми изписа, но аз чекирах преди 22.05.

# 97
  • Мнения: 255
На сайта на летището трябва да има коя компания на кой терминал е.
Сега рових в сайта на летището, има разписание на пристигащи и за всеки полет пише терминал, само за този няма информация

# 98
# 99
# 100
  • Мнения: 738
Благодаря за информацията за дъвките. Съдържат 20мг дименхидринат. Таблетките дименхидринат в Българияса 50 мг. Нали не действат успиващо?

# 101
  • Мнения: 57
Здравейте! Имам въпрос относно полет с Wizz. Август месец ще летим до Италия само с ръчен багаж. Как стой въпроса с преноса на тоалетни принадлежности - огледало, пинсета, грим, бръснарско ножче - еднократно, парфюм. Четох, че няма проблем, но да са под 100 мл. Така ли е? Няма да бъдем с никакъв регистриран багаж. Благодаря!!!

# 102
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Записвам се в новата темичка да ви чета и да споделя за нашето пътуване.

На отиване полета беше много добре, не го усетих, нямаше прилошаване и страх. На връщане обаче на три- четири пъти ми става доста неприятно и гадно. Преди да кацнем в София взе да друса малко и настръхнах. И двата полета бяха без пликове за повръщане, но аз си носих. За щастие не ги използвах.

Пътувах с малка чанта през рамо, в която бяха само паспортите, билетите и портмонето ми. Не ме караха да я прибирам в раницата на гърба ми. В Италия на летището само дето не ме съблякоха гола. Накараме да сваля всичко- обици, гривни, каквото се сетите.
Тоалетни принадлежности и грим, както и лекарства носих в прозрачни малки чантички. Не сме имали проблеми.

# 103
  • Мнения: 2 069
за първи път ще пътувам със самолет. Ще пътувам само с ръчен багаж, за това си платих ПРИОРИТИ, за да взема дамската си чанта. Какво представлява приоритетното качване, трябва ли да чакам на опашката или мога да мина отпред ? Може ли малко разяснение от по-запознатите, за да използвам на макс услугата, която съм платила Simple Smile

# 104
  • София
  • Мнения: 3 168
Минаваш отпред, качваш се в предната част на автобуса, в която няма седалки и чакаш автобуса да се напълни, за да ви извозят до самолета. После отварят само предна врата, да слязат първо хората с приорити и да се качат и настанят в самолета. После ставаш и правиш место да седнат останалите пътници, ако не си до прозореца. За мен смисъла е единствено в носенето на дамска чанта.

Общи условия

Активация на акаунт