КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 3

  • 81 297
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 27 634
 Здравейте в това есенно време  Hug


  Я не говоретИ така за ваЩа снаА   повехнала била  Joy Joy Joy

 Тубата такава каша забърка с бармана  #Crazy Фотнали са я в съда като свидетел . Измъкна  сЪ  бизнесмена с пари .


 Дафне  Hug сложила си снимка с Ча и бармана . Те са близки . Ходи в дома му когато се сгодява да пият солено кафе такава е  традицията .




от ресторанта на Умут  с известни актьори

# 226
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро в неделя! Hug Hug Hug

Скрит текст:
CoffeeTime



Нова снимка на Киво с момченцето.Хубаво е детето.Дано и сценария да го бива.Това заглавие- "Давай сине", много обхватно и сюжета може да е свързан с болест, спорт и какво ли не. Дано не е някоя тежка драма.А, партньорка намериха ли?

# 227
  • Мнения: 27 634
 Здравейте  Hug

  Момченцето е  играло в доста  дизита .   


 Парньорката не знам но май Бушра норочно излъга . Ще се окаже вярно  , че ще си партнират . На 15 октомври почвали снимките .



 

Бааде Исчил  в нов проект Малки престъпления на Ай Япъм . Добра актриса  е ! 

# 228
  • София
  • Мнения: 2 992
Феми, Hug

Баде не можах да я позная. Embarassed  Помислих, че това е Бюшра. Rolling EyesА, изобщо си нямам представа коя е Бюшра. Embarassed Ще потърся инфо, че пак ще ми се подиграват разбирачките. Sick


 
 Парньорката не знам но май Бушра норочно излъга . Ще се окаже вярно  , че ще си партнират . На 15 октомври почвали снимките .

Скрит текст:

Бааде Исчил  в нов проект Малки престъпления на Ай Япъм . Добра актриса  е !  


Скрит текст:
⚡Съемки фильма Давай сынок / Hadi Be Oğlum официально стартуют 15 октября, на этой неделе прошла читка сценария. В ролях: Кыванч Татлытуг, Алихан Тюркдемир, Бюшра Девели и Тамер Левент, с которым Кыванч уже работал в сериале Джесур и красавица. Похоже, если актеры опровергают свое участие в фильме, значит точно они там будут

Ето я Бюшра. Хубавица е. Може, че каже да се детенцето прилича на нея. Тримата ще са хубаво семейсто.(ако има такова в филма)Mr. Green Heart Eyes






Не мога да подмина "fashion icon of Turkey", с поредната модна изцепка.



Последна редакция: нд, 08 окт 2017, 19:42 от kamelia741

# 229
  • Мнения: 27 634
 Каме Hug Споко бе   остай ги разбирачките .   Бюшра  е  гадже е на Бурак Дениз  .
 И аз не съм я гледала но казват, че била добра актриса .

# 230
  • Мнения: 2 282
Добро утро, дами! Hug Кафето от мен тая сутрин...

Каме,  Hug и моя принос към рубриката ти за модната икона...късите чорапки много се връзват с глупавото изражение....

Първи разочарования от стайлинга на Башака и при американките .. явно   сa се заблудили, че  е дизайнер, та по тоя повод я критикуват, че  няма творчество в работата й...просто копира модата на 70-те...т.е. от младежките й години... Mr. Green
 Hug Феми, барманът май е добър и дискретен в бизнеса си, щом събира в заведението известни личности...виж, смешният ресторант на башака дори и с Къванч до нея, дори и с масирана с реклама в ДиК е празен....не само откъм знаменитости, ами изобщо....в най-добрия случай гледаме само манекени, стилисти и разни други субекти с компрометирана мъ/женственост....
Може и да съм права, че барманът провокира интригата с Башак...изведнъж се приключи с темата, ...кивчо опровергал в тел.разговор...а стига бе...требе да си овца за да поверваш...платили са си...да не се раздухва случая...
за новия филм, мисля ще вземат темата от Крамър срещу Крамър...възпитанието на дете с разведени родители..не знам дали има други турски филми с такъв сюжет... .кивчо отново ще е положителен, майката ще е мръсница...ще остави детето...и разводът е идеална причина Къванч да не  се напряга с романтика и горещи сцени...Във всички филми след ЗП си измислят причина за Олмаза...
допадат ми асоциациите на рускините... добър вкус... и цветово, и като настроение много хармонични...

# 231
  • Мнения: 27 634
 Здравейте !

   За късите чорапи и обувките на тетката ноу комент  !  

 Дафне Hug за бармана кО да ти кажа    прайше си пиар на заведенията  нали трябва да има клиентела .   Ако Чаатай и обкръжението му не висяха редовно   там немаше и да знайм за Ла буум .





нова


 Бармана и Тубата ги заснели на  шопинг  . Не се крият  . Тубините фенки пак ша  кажат , че е монтаж  hahaha


Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 18:34 от femmi2

# 232
  • Мнения: 2 282
Здравейте !

   За късите чорапи и обувките на тетката ноу комент  !  

 Дафне Hug за бармана кО да ти кажа    прайше си пиар на заведенията  нали трябва да има клиентела .   Ако Чаатай и обкръжението му не висяха редовно   там немаше и да знайм за Ла буум .





нова


 Бармана и Тубата ги заснели на  шопинг  . Не се крият  . Тубините фенки пак ша  кажат , че е монтаж  hahaha



Добър вечер! Hug
Вече нема монтажи, било бизнес среща! Интересна зависимост! Туба и бармана излязоха на светло, Башака се покри! Стари работи ни пуска


 Не го вярвам...нали е бременна и ще излиза в майчинство...
По-добре да се погрижи за стайлинга на Къванч, отколкото на героите му...По-размъкнат никога не сме го виждали...Срам за топстилистката, уби всичко звездно у Къванч...Може  и да преживява нещо, та не му дреме как изглежда...

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 19:39 от dafnе@

# 233
  • Мнения: 2 282
Е, това вече е новина. Никоя не иска да играе с Къванч...Една отказала официално, друга не харесвала Къванч, трета си имала проекти...Що така?  Даже тази, дето вече не го харесвала само преди 5 години заявила, че за нея е чест да бъде да една маса с Къванч....Какво се е променило оттогава, та сега не иска да го погледне...Интересно ми стана  newsm78
Скрит текст:
Кто же сыграет главную женскую роль в этой "грустной истории об отце и сыне" (как сказал сам Татлытуг)? Бюшра Девели официально отказалась от участия в этом проекте, Мерьем Узерли не устраивает самого главного исполнителя. Говорят, что чаша весов все больше склоняется в пользу Серенай Сарыкая. Интересно, а она сама знает об этом? Тем более, что актриса занята во втором сезоне сериала "Фи Чи Пи".

# 234
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро с чаша горещо и ароматно кафе! Hug Hug Hug
С пожелание за цветен ден, прекрасно настроение, и слънчеви усмивки! Щастливо да ви е във вторник! Nature Sunny Kissing Heart

Скрит текст:

Малко новини около предстоящият нов проект на Кивчо!

Скрит текст:
💻 И пресса, и телевидение обсуждают съёмки нового фильма Кыванча.
Режиссёром фильма, съёмки которого стартуют в городе Каш 15 октября, стал Бора Егемен, он же снимал рекламные ролики банка, лицом которого долгое время был красавец Кыванч. Фильм, под названием "Ну давай же, сынок", который рассказывает о трогательной истории отца и сына будут продюсировать Фырат Догу Парлак и Корай Шахин. В фильме роль отца Кыванча Татлытуга сыграет Темер Левент, с которым он снимался в сериале "Джесур и красавица", там он играл его злейшего врага Тахсина Корлудага. Партнершей Кыванча в новом фильме будет Бюшра Девели, блистающая в сериале "Фи". Роль маленького сыночка Кыванча сыграет Алихан Тюкдемир. В сериале "Полнолуние", который транслируется на канале Стар, восьмилетний Алихан, играя роль Булута покорил всех своим талантом.
Перевод статьи: Nur Nurieva для vk.com/kivanc_tatlitug

Дафне, Hug много ми хареса това- "рубриката ти за модната икона". Joy Joy Joy Ще продължавам да я водя с удоволствие. Все пак, и ние разбираме нещичко от мода, не само тетката Rolling Eyes Тя, тетката според мен нищо не разбира, като и гледам ансабълчетата....ама карай.  Какво толкова се прехласват по тази пласмаса не знам...

Е, това вече е новина. Никоя не иска да играе с Къванч...Една отказала официално, друга не харесвала Къванч, трета си имала проекти...Що така?  Даже тази, дето вече не го харесвала само преди 5 години заявила, че за нея е чест да бъде да една маса с Къванч....Какво се е променило оттогава, та сега не иска да го погледне...Интересно ми стана  newsm78


Дафне, ами аз имам обяснение...просто ги е страх от вещерката.Предпочитат да са по-далеч от нея. Joy Joy Joy

И, малко от рубриката "fashion icon of Turkey"
Уникално по рода си облекло за "делови дами" Съчетанието гол пъп,и боти на бос крак направо кърти! no #Crazy



# 235
  • Мнения: 2 282
Привет, мили дами! Hug
Допълвам инфото за новия филм. Режисьорът бил без опит. Снимал само няколко реклами. Сценаристът е неизвестен. Нема нужда от сценарий. Стига ни Кивчо да се разхожда по екрана и да му се любуваме.
Допълвам и рубриката със емблематичния черен клин...

Башака е изпънала бръчките, ама вените по ръцете и косталяците - мисия  невъзможна...
""Дафне, ами аз имам обяснение...просто ги е страх от вещерката.Предпочитат да са по-далеч от нея. 35 35 35
Почвам да вярвам, че крокодилът се меси в снимките и ще откаже всички потенциални партньорки...разчиства пътя за себе си....колкото и да звучи невероятно, натам вървят нещата...колко семейства в живота са и екранни партньори...
Скрит текст:
По последним данным,где проживает чета Татлытуг .После переезда в район Бебек из Улуса, Кыванч Татлытуг и его жена Башак Дизер, приняли решение по вопросу аренды.

Цена недвижимости, которую в настоящее время снимают знаменитости составляет 30 тысяч турецких лир.

Так как супруги сразу оплатили год проживания, то получили скидку в размере 100 тысяч.
При толкова имоти малко странно е че живеят под наем. При това наемът е за година, т.е. краткосрочен...башака е преходно явление, откога го твърдя...докато е в сила договорът за наем
а разбирачките от другата тема готвеха пелените... Joy

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 15:21 от dafnе@

# 236
  • Мнения: 27 634
 Привет  Hug Мерсиии за кефето  bouquet


 Кои са отказали да играят с Киво ?  Измислиците на жълтурите .   Бушра ша  му партнира или йок? newsm78


Цитат
Режисьорът бил без опит. Снимал само няколко реклами. Сценаристът е неизвестен. Нема нужда от сценарий. Стига ни Кивчо да се разхожда по екрана и да му се любуваме.


 разбира сЪ   като нямат идей за сюжет така шЪ е   Joy Joy


   материал за рубриката   как се фръцка   Joy


https://vk.com/club141465076?z=video-141465076_456239857%2F436e1 … l_wall_-141465076


нещо хубаво






Седеф Авджъ с този цвят на косата не можах да я позная

# 237
  • Мнения: 2 282
Привет  Hug Мерсиии за кефето  bouquet


 Кои са отказали да играят с Киво ?  Измислиците на жълтурите .   Бушра ша  му партнира или йок? newsm78


Цитат
Режисьорът бил без опит. Снимал само няколко реклами. Сценаристът е неизвестен. Нема нужда от сценарий. Стига ни Кивчо да се разхожда по екрана и да му се любуваме.


 разбира сЪ   като нямат идей за сюжет така шЪ е   Joy Joy


   материал за рубриката   как се фръцка   Joy


https://vk.com/club141465076?z=video-141465076_456239857%2F436e1 … l_wall_-141465076


нещо хубаво






Седеф Авджъ с този цвят на косата не можах да я позная

Hug Точно фръцка се...Никаква пластичност и чувство за ритъм....
Феми,  Hug според инфо от вчера Бушра се е отказала...най-вероятно  е разбрала кой е ще е стилиста...по тая причина може би и никой не се навива да пише сценарий...ако башака цензурира както упорито се твърди...
Интересно....стилистът се знае, а сценаристът е неизвестен...като че ли ще правят некакъв исторически  или научнофантастичен филм....където  костюмите са от значение ...и затова в тия филми има поне 5-6 художници по костюмите, и Оскари даже им раздават....за един игрален филм,  кивчо ще смени 2-3 якета, много важно...та специално  се изтъква кой  е стилиста...Без сценарист може, но  без стилист не...тая кикимора си приписва и гардероба в Кузей/Гюней...специално проверих....никаква я няма...има само отговорник за костюмите , някаква жена... пиари здраво....да видим докога...

# 238
  • Мнения: 27 634
 Здравейте  Simple Smile


https://vk.com/club141465076?z=video-141465076_456239869%2F76246 … l_wall_-141465076

Цитат
вчера Башак Дизер побывала на премьере фильма "Проницательный Реджаи"и пообщалась с журналистами: Кыванч снимается в Каше.Я буду работать над его стилем.Съемки начнутся 15 октября

   таз не  спира с изявите      #Crazy





Бушра


# 239
  • Мнения: 2 282
Здравейте  Simple Smile


https://vk.com/club141465076?z=video-141465076_456239869%2F76246 … l_wall_-141465076

Цитат
вчера Башак Дизер побывала на премьере фильма "Проницательный Реджаи"и пообщалась с журналистами: Кыванч снимается в Каше.Я буду работать над его стилем.Съемки начнутся 15 октября

   таз не  спира с изявите      #Crazy





Бушра



Добър вечер! Hug
Бушра е ЖБинош 2...женствено и интел.излъчване..На Къванч вървят европейските лица, а не разни екзотики....па дори и да са красиви като Нефертити...ама какъв ще е тоя филм...само с ГГ и стилист....в амер форум  не се споменава  Бушра...само детето...
Тетката вече бръмчи в сoбствена орбита... дава самостоятелни интервюта....скоро ще  четем за нея и в турската Уiкипедия....журналистите обаче са от приятелска медия, питат за глупости...иначе щяха да питат дали е бременна. .. наистина ли Къванч снима или просто обяснява по този начин отсъствието му...опссс, Киво дописвал сценария... Joy Joy Joy
Погледнах снимките от премиерата с КИ...ами, харесаха ми...има атмосфера, настроение, всички стоят естествено...Халук Билгинер предава солиден вид на екипа...нема пози, чупки, циркове...гледам Башака не е в първата редичка, някъде в галерията....
Изтрили са ми пост, та отново пускам интересна статия с мнение за изявите на Башака...които подкрепям напълно...даже писах, че ми изглежда на медийна война срещу Башака и Къванч...Та затова вчера побърза да се поФали с герданчето....заедно forever...
Скрит текст:
Башак Дизер везде с Кыванчем Татлытугом
сегодня в 14:02
Кыванч Татлытуг не может обойтись без своей супруги Башак Дизер. К такому выводу пришли репортеры после известия о том, что артист устроил свою жену в проект, с которым намерен вернуться на большие экраны. Татлытуг исполнит главную роль в фильме «Давай же сынок» с Алиханом Тюркдемиром. При этом журналисты утверждают, что именно Кыванч настоял на том, чтобы продюсеры взяли Башак в качестве стилиста для ленты. Ранее Дизер уже выступала в качестве дизайнера для некоторых картин, где принимал участие ее возлюбленный. Репортеры вновь поднимают тему ревности в данной актерской семье. Напоминаем что женщина старше своего супруга.
Башак Дизер
Совершенно непонятно зачем стилист в фильме, который будет сниматься в глубокой провинции, причем, главные герои мужчина с маленьким ребенком, и еще будет отец героя Татлытуга? Наверное,
можно было бы понять простое желание супругов и на работе не расставаться, но постоянное присутствие Башак в светской хронике уже начинает несколько напрягать. А ее фото в инстаграм говорят о больших усилиях в продвижении собственного имиджа. Пример тому, эта сентябрьская обложка одного из глянцевых журналов с Башак Дизер.
А в конце сентября жена Кыванча Татлытуга сообщила от открытии нового модного места Room+Rumours, а также поступления новой модной коллекции. Два эти знаковых факта Башак и анонсирует в социальных сетях. Честно говоря, складывается впечатление, что эта молодая женщина решила посоперничать в популярности с собственным мужем, и роль простой домашней хозяйки ее никоим образом не устраивает.""
""Складывается впечатление, что эта деваха спешит...очень ...побыстрее нахватать бонусов, пока не получила пенделя и корона не слетела....😉 Как в Булгаковском магазине - бери всё, что глаз видит... Расталкивая локтями, она везде... Свои комплексы она компенсирует славой...Уж какой - неважно...""

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 22:04 от dafnе@

Общи условия

Активация на акаунт