90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани- Тема 365

  • 79 389
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 082
Благодаря,за разяснението КАГ. Няма да го разменям тогава.
Добре дошла в темата и успех със свалянето на 10 те килограма bouquet

# 16
  • Мнения: 1 986
Добро утро, и аз да се запиша.
КАГ, другите не спазват много точно режима или го спазват, но предпочитат да се забавляват и пишат в друга тема в Потребителските групи. Имало и драми, но това съм го пропуснала. Някои се записват и там и тук. Успех с режима отново!

# 17
  • Мнения: 5 346
Благодаря за топлото посрещане и за разяснението за другата тема.! Ще бъда и тук, и при тях, защото те бяха дълго време част от моя живот, с които споделяхме не само една цел, но и нещата от живота ни. Казано накратко-бяхме като роднини, които споделят и ежедневието си, което  е нещо  хубаво.
Няма да  пиша всеки ден,защото съм твърде заета, но ще се отчитам и ще следя как върви отслабването при вас.
За 7 дни съм - 1кг. Малко е, но това не ме притеснява, защото знам, че свалям бавно. Ако на всяка осморка свалям по 1 кг, целта ми ще е постигната. Днес съм на плодове. Имам ябълки, банан и малко орехчета.
На всички пожелавам успешен ден и бързо слабеене.

# 18
  • Мнения: 2 695
Tanita не може кит-кат след филия с лютеница. Вечерята е или солена или сладка.

ЗлаВещица не може фреш и айрян във воден ден. Може вода или чай.

И след като ви разочаровах  Mr. Green да кажа и благодаря за новата тема  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Аз не съм разочарована, просто се надявах така 1% за някакво чудо, но естествено него го няма  Laughing
Преди години съм гладувала по 3 дни. Направо се чудя как съм издържала, ама явно младостта си е младост ...  Flutter
Днес - плодове:
Ягоди
Череши
Ябълки
Салата
Чакам с нетърпение утрешния ден  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 695
Ако не се чувстваш готова за воден ден по-добре го пропусни  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Дори и забравих, че е утре, дотолкова съм го игнорирала, затова казах, че чакам утрешния ден с нетърпение - пържолки, пиленца ... и още нещо ...  Party

# 22
  • Мнения: 5 346
Танита, дори и при солена  въглехидратна  вечеря , черен шоколад е задължителен. Така че смени Кит Кат с него и ще си режимна.

# 23
  • Мнения: 3 067
Добре дошли на момичетата Simple Smile
КАГ аз също те помня и съжалявам много, за онова което ти се е случило. Животът понякога е непредвидим и жесток. Желая ти много вътрешни сили! Фактът, че си започнала да мислиш за себе си и тялото си е много показателен. Иска ми се повече хора, независимо от възрастта, да бъдат като теб  Hug
Нана, желая ти успех и време за почивка  Hug

Момичета, вярно е, че не спазвам вече 90дд, но тя много години беше част от живота ми, както и пишещите в тази тема. Винаги съм вярвала, че е необходимо да се вслушваме в потребностите на тялото си и всяко правило допуска нарушаване в определени граници. Не ви съветвам да си угаждате на устата и стомаха всеки път, когато нещо ви се прияде, но определено ви съветвам да се анализирате, когато това стане - защо се случва, какво го провокира и какво усещате после. А чувството за вина и усещането за провал са най-голямото зло, което можете да допуснете в ума си. Не го позволявайте. Всеки греши и е достойно и почтено да се научим да живеем с грешките си, било то шепа череши или филия хляб в плодов ден  Peace

Относно водния ден, преди, докато пазих режима съм го карала много рядко - 2-3 пъти (като се има предвид, че съм я пазила години), бях много против него, но от гледната точка на онова, което знам днес - бих го изкарала и мисля, че той е важен. Не задължителен, но определено важен Simple Smile)) И от психологическа гледна точка и от физическа, но е права НоМе, който не се чувства психически готов - да не го прави. Peace

При мен нещата вървят добре, бих казала доста добре. Най-сетне се успокоих психически от гледна точка на храна и хранене, защото повярвах, че това, което правя е най-доброто за мен в точно този етап на живота си. Ежадневно опитвам да приемам до 1800 калории, като нещата са плаващи, между 1200 и 1600 в различните дни, следя за правиното разпределени на макро и микро нутриенти - т.е. белтъчини, въгледхирати и мазнини. Два дни седмично си правя намален калориен прием. Отслабвам, но съм крила кантара и гледам дрехите и огледалото. Правя и високо интензивни кардио тренировки по 30-40 минути, в някои дни - йога. Пиша това, въпреки че може отново да се създаде някакво разминаване с мненията на други в темата, защото след като прекратих режима и достигнах килограмите, които бяха оптимални за мен, после много исках да отслабна още малко. За съжаление с 90 дд не можех - твърде много въглехидрати, твърде малко протеини, отделно и начина ми на живот беше малко по-заседнал. Изгубих се, прескачах в различни режими, неудовлетворена и уплашена, и със вече леко променено от режима съзнание за разделно хранене и моно диета - т.е. едни храни един ден. Това наистина работи при определен тип начин на живот, възраст, килограми и години. При други - работи до един момент.  Мисълта ми е, че не бива да се тревожите много от "а след това", каквито опасения бяха писали в предишната тема някои момичета. Ако човек иска нещо и наистина го иска, то той ще намери начина, макар и понякога не толкова бързо, колкото му се иска.

Хубава вечер  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 346
Благодаря, Госпожица Дух!
Скрит текст:
Жаля, за тези които изгубих и са винаги в сърцето ми, все пак трябва да продължа напред.

# 25
  • UK
  • Мнения: 4 308
Здравейте, може ли да ми дадете линк откъдето мога да изтегля книгата в пдф? Преди време беше на първа страница, сега не я виждам. Благодаря !

# 26
  • Варна
  • Мнения: 854
Привет  Hug
ЗлаВещица Успех днес  Hug
Вчера плодове : банани,череши, киви, портокал,ябълка и ядки: орехи и лешници
Днес менюто щеше да е рибно, но тъй като вчера с МП уловихме само едно попче  Embarassed  hahaha , ще ми се размине рибата  Mr. Green
З:2бр киви
О:пил.бутче и домати
В:може би пак същото
Слънчев и усмихнат ден на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 695
Здравейте, може ли да ми дадете линк откъдето мога да изтегля книгата в пдф? Преди време беше на първа страница, сега не я виждам. Благодаря !
Да, беше на първа страница, но не беше активна за сваляне и за това я махнахме. Не знам в момента от къде може да бъде свалена. Може би от някоя от фейсбук-групите, които са за 90 ДД ще я има?

При мен нещата вървят добре, бих казала доста добре. Най-сетне се успокоих психически от гледна точка на храна и хранене, защото повярвах, че това, което правя е най-доброто за мен в точно този етап на живота си. Ежадневно опитвам да приемам до 1800 калории, като нещата са плаващи, между 1200 и 1600 в различните дни, следя за правиното разпределени на макро и микро нутриенти - т.е. белтъчини, въгледхирати и мазнини. Два дни седмично си правя намален калориен прием. Отслабвам, но съм крила кантара и гледам дрехите и огледалото. Правя и високо интензивни кардио тренировки по 30-40 минути, в някои дни - йога. Пиша това, въпреки че може отново да се създаде някакво разминаване с мненията на други в темата, защото след като прекратих режима и достигнах килограмите, които бяха оптимални за мен, после много исках да отслабна още малко. За съжаление с 90 дд не можех - твърде много въглехидрати, твърде малко протеини, отделно и начина ми на живот беше малко по-заседнал. Изгубих се, прескачах в различни режими, неудовлетворена и уплашена, и със вече леко променено от режима съзнание за разделно хранене и моно диета - т.е. едни храни един ден. Това наистина работи при определен тип начин на живот, възраст, килограми и години. При други - работи до един момент.  Мисълта ми е, че не бива да се тревожите много от "а след това", каквито опасения бяха писали в предишната тема някои момичета. Ако човек иска нещо и наистина го иска, то той ще намери начина, макар и понякога не толкова бързо, колкото му се иска.
Много ми е познато това "а след това"  Wink Grinning Grinning Когато си постигнал целта си, свалил си да речем 40 кг. (както беше при мен) и стигаш до етапа на "а след това" какво правим? Как:D да задържим постигнатото? Да продължаваме ли с тази диета, която ни е помогнала в пътя до тук? Да търсим ли нещо "ново"? Въобще настава едно лутане между различните режими и всеки един от тях те убеждава как точно този режим е най-най-най- до живот, всеки е изключително здравословен, всеки ти обещава здраве и дълголетие. Но, в крайна сметка няма как при всеки отделен човек резултатите и ползите да са същите, както при друг. Защото ние сме различни - както физически, така и психически, емоционално и въобще всеки е една отделна малка вселена. Ако при теб едно нещо работи безотказно, например ти си решила да се храниш по монодиетата и имаш уау ефект, то при мен същата тази диета може да даде катастрофални резултати, тялото ми да не я приеме и да се разболея.  Tired За това аз съм с две ръце ЗА търсенето на именно този режим, който ще ни накара да се чувстваме най-здрави, най-щастливи и който режим няма да ни натоварва психически при неговото спазване. Да не мислим постоянно за това какво ще готвя утре, какво да ям утре, да не си завъртаме живота около масата и стомаха. Затова мили момичета ТЪРСЕТЕ  Grinning След като завършите 90 ДД и почивката продължете по правилата на този режим, но няма да сбъркате и ако започнете да изучавате и да следвате и другите режими и така, докато не намерите този, който е именно ВАШИЯТ  bouquet

# 28
  • Мнения: 13 082
Привет,момичета Hug
27 ден от режима,свалените килограми са малко,едва 2.5,но колана се стесни с още една дупака. Нямам обяснение защо на килограми не помръдвам,но на обиколки да. Няма значение де.
Днес съм на въглехидрат. Закуска-малко фреш,обяд-багета с чеснова паста,за вечеря- шоколадови бисквити.
Хубав ден на всички bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
ЗлаВещица Успех днес  Hug

Благодаря Пепи  bouquet Ама аз си подкарах протеините, дори бях и забравила, днес ни побъркаха в училище.

З - ябълка - огромна
О - скумрия с една лъжица зелева салата (това ми дадоха в кварталната кръчмичка)
В - пиле със салата

Общи условия

Активация на акаунт