Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 973
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 28 571
Джулиетке стягай сериозно редиците и подготвяй гьостериците!

# 121
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Джулиетке стягай сериозно редиците и подготвяй гьостериците!
Joy Joy

Подготвени са......  bowuu

# 122
  • Мнения: X
Честит празник на всички! Hug

Адорейшън, да се оправя малката.

# 123
  • Мнения: 28 571
Джулиетке стягай сериозно редиците и подготвяй гьостериците!
Joy Joy

Подготвени са......  bowuu
Ма за мен ще трябва две поне Joy

# 124
  • Мнения: 1 617
Имам, бе, Мимииии  Laughing
Е, верно, в умален вариант  Laughing

# 125
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет слънца  Hug Hug
Честит най-светъл празник!
КАГ, Ирка, Ничия, Мамамия Hug Hug да сте живи, здрави и все така отдадени на мъниците! Лия, честит празник - ние с теб се гирижм за по-големите  Hug Hug
На мен днес ми е много хубав ден - излязохме с ММ, хванахме края на шествието, но отидохме на тържеството в Доходното здание за връчване на Награда Русе - беше много приятно, а това че нямаше свободни места в тази голяма зала ми хареса още повече. После с ММ и тъст му и тъща му  Laughing се почерпихме за празника   Party
Днес като върях по главната улица и гледам колко са окастрени дърветата, а то... Джулка си подготвяла гьостерици  Joy Joy
Успех на Мими и Лия в новия старт  Hug
Мамексче, да ти е жив и здрав отличника  Hug
Иринко, мисля, че няма да свикнем с посрещането и изпращането - аз само от година, но ... всеки път е по-трудно наистина. Важното е те да са здрави и да се чувстват добре с това, което правят  hug hug
На всички много  Hug аз си хващам нова книжка и почивам малко.

# 126
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ееех, Десинка, ти поне да си на кеф, много се радвам, усмихна ме и мен.... Heart Eyes  Heart Eyes
Днес като върях по главната улица и гледам колко са окастрени дърветата, а то... Джулка си подготвяла гьостерици  Joy Joy
Joy  Joy

Кои дръвчета и защо аджеба са ги окастрили пак?  #Cussing out

Тая вечар господина готви-фърли некви неща във фурната и чака да станат иначе....Ша са презори много,  Joy

# 127
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Джуле, те не са отсега - преди повече от месец май ги отрязаха, но просто се присетих  Joy Joy Joy имам предвид дърветата по Александровска - като тръгнеш от Альоша към халите  Wink

# 128
  • Мнения: 28 571
Озеленяването по улиците трябва да се кастри и подменя периодичо, нещо като консуматив Naughty...с времето тези дървета остаряват, стават кухи и опасни за минаващите! В Бургас едно ненавреме отрязано дърво уби млад мъж! Дървото подрязано расте и се разклонява по добре....затова има комисия, която преценява как и кога да се подрязват или премахват! Simple Smile

# 129
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Миме, напълно съм съгласна, просто досега тези дървета не бяха кастрени май изобщо, а никак не са малки  newsm78 На мен ми се струва, че трябва да става всяка година  Whistling

# 130
  • Мнения: 28 571
Миме, напълно съм съгласна, просто досега тези дървета не бяха кастрени май изобщо, а никак не са малки  newsm78 На мен ми се струва, че трябва да става всяка година  Whistling
Ами дано се спазва периодичността и внимателно да се преценява, за да няма пак човешки жертви!
Хайде Джулиета, свири за вечерна проверка....първи ден изкаран режимно! Simple Smile
Вечерята беше шопска и един айрян! За утре готвя ориз с черен боб Simple Smile

# 131
  • Русе
  • Мнения: 4 774
И аз да се отчета, макар че днес не ми е много режимен май  newsm78 така и не схванах през втората част на Южния бряг може да се добавят ВГХ, но като отделно хранене ли или newsm78 (Стреличке, Иринитка)
з - кисело мляко с чия, ленено семе и овесени трици, о - салата с малко сирене, 1/2 пилешка пържолка, 1 чийзкейк  Embarassed (в същност чийзкейка с 1 кафе беше почти сз), в - череши и ягоди

# 132
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Десинка, на мен пък що ми се струва, че излишно и грозно са скастрени?  newsm78 Мисля си просто....Те не бяха ли липи..... Thinking

Аууу, мноу малку утчети,  Naughty

Шессс на Мими и Десинка,  bowuu

# 133
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Че е грозно, грозно е, но като знам какво съм виждала в Германия и Франция преди време Whistling Просто май няма никакъв подход за стилно оформяне на дърветата...

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 863
И аз да се отчета - З - кафе, плодове пропуснати, защото не знаех, че съм на диета  Grinning
О - салата, пилешко филе, В - салата, сиренца. Нарушение - 1 кока-кола, малко Ф и недостатъчно вода.
Сега ще пия китайски чай за прочистване, взела съм си кантарев и утре ще се разбере от колко почвам.

 Hug Hug Hug за всички!

Общи условия

Активация на акаунт