Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 972
  • 763
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 11 117
Жгмъци аз съм давала течен парафин на едното дете неведнъж,ефекта беше на втория/третия ден при даване сутрин и вечер.Като цяло ефекта му е,че прави пътя на нещото по хлъзгав  Wink и регулира в дългосрочен план.

Ами тогава ще комбинирам с китайски чай.  ooooh!
 Hug

# 151
  • Мнения: 3 347
Жгмъци просто го приемай поне седмица/10 дни.Трябва да си постоянна,за да за да има траен ефект, за еднократен не е точното решение.

# 152
  • София
  • Мнения: 11 117
Жгмъци просто го приемай поне седмица/10 дни.Трябва да си постоянна,за да за да има траен ефект, за еднократен не е точното решение.

Аз пия по нещо всеки де и пак стигам до "задънена улица".

# 153
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Добър дееенн   Crazy

ГлеАм доста хора ставаме в дупката, та да земем да си спретнем едно парти поне,   Party

Оооо жгмъци се завърнала,  Hug
Тудоркеей  Heart Eyes Heart Eyes как си иначе? За градината разбрахме и за бялата гараш  Crazy.....
Ир, ще стискам палци да си изкарате суперско!  Hug
Гени, хайде, ще чакаме снимка на тортата, ще стане сигурна съм.  Flutter

Мнооого  Heart Eyes Heart Eyes на всички,

МамаМия и Курдов ги нема,  Thinking


# 154
  • Мнения: 28 570
Привет бандюшки! Hug
Днес продължавам по план newsm68
з череши, кафе
о ориз със черен боб, салата, една филия черен хляб
в или пак от ориза или салата с варена киноа и царевица или ако не ме мързи ще си сготвя лещичка
Хайде хубав ден от мен, имам много работа! Weary

# 155
  • София
  • Мнения: 5 567
Привет и от мен! Hug

Мими, беше ли топло и приятно на Тасос? Hug Тук е студена тая година пролетта... Нали все мрънкат хората, че нямало било пролет, от боти се скачало на сандали, е, тази година има... Ама вече на всички ни се иска да стане по-топличко! Mr. Green

Джулс, измъквай се от дупката бързо! Hug То всеки има такива моменти емоционално... Но като барон Мюнхаузен да се опитаме да се самоиздърпаме.  Wink

Инджи, наистина му е хубава специалността на студента. Дано и да намери реализация в областта, която си е избрал.  Peace А твоето момче ученик ли е все още или е по-голям (не можах да преценя добре по снимката)? newsm78

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug

# 156
  • Мнения: 28 570
Привет и от мен! Hug

Мими, беше ли топло и приятно на Тасос? Hug Тук е студена тая година пролетта... Нали все мрънкат хората, че нямало било пролет, от боти се скачало на сандали, е, тази година има... Ама вече на всички ни се иска да стане по-топличко! Mr. Green

Пете специалността е супер, търси се много в чужбина.....ще ми става колега! Wink
на Тасос беше супер, топло слънчево, вълшебно, 26, 27 градуса, никакъв дъжд! Почерняла съм!  Joy

# 157
  • София
  • Мнения: 4 141
Добър ден Party
Оставих ви без закуска тази сутрин, но Деси се е погрижила за вас Hug
Ние си изкарахме повече от страхотно, няма да казвам какво ядох и пих, че чак ме е срам, но всичко беше невероятно вкусно, а местото и компанията невероятни Crazy
Скрит текст:

Днес придвидливо съм в отпуск и до сега спах #Crazy
Ир,  bouquet весело изкарване Hug
Гени,  Hug bouquet чакам и аз снимка на тортата, сигурна съм, че ще е невероятна bouquet
Иринитко, вдигай главата високо  hug hug hug
Жгмъци, Hug водичка си задържала не ги мисли килата ще паднат bouquet
Инджи, Hug Вики,  Hug, Джулка,  bouquet Мими, bouquet Стреличке,  bouquetСиси, bouquetПете bouquet и за всички  Hug Hug Hug
За днес не успях да си купя евтини череши, та започвам по обед с кайсии, а за после ще посетя зеленчуковия до нас.
Спокоен ден на всички Hug bouquet Hug

# 158
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Пете, благодаря ти!  Hug Права си, дано.......

Оооо, Вангобии наистина е било суперско мястото!  Heart Eyes

Хайде кафенце, в Панама днесс,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:














# 159
  • София
  • Мнения: 11 117
Божеее, прекрасно е.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Настанявам се на дървения шезлонг.  grinning039

# 160
  • Мнения: 5 367
Вангоби, тук е празник, а по празниците всички магазини са затворени Crossing Arms Примирих се, че в неделя и по празниците магазините не работят, което пък означава, че аз не съм на работа Whistling Joy Joy Почивката идва заслужена, три дена беше гъчкано с хора и не можеш да минеш дори да сложиш един артикул на мястото, ако се намира до касите ooooh! В събота отново се очертава да има доста хора, но няма да е такава лудница, защото намалението на всички стоки свърши Crazy Вчера след работа смятах да се прибера директно вкъщи, но видях един колега и реших да му правя компания. Уж останах за по 1 бира, но взех, че изпих цели 4 Crazy Joy Joy
Деска, стискам палци да се нареди така, както искате. Много са нахални, бре ooooh! Ако трябва, заинатете се едно хубаво и им покажете, че няма да я бъде тяхната Crossing Arms Аз в момента съм горе-долу в подобна ситуация, макар да става въпрос за коренно различен проблем.

# 161
  • София
  • Мнения: 4 141
😍веднъж и аз да съм навреме за кафето Джулка 😍 чудно е, благодаря!

# 162
  • Мнения: 2 844
Малко късничко може да е за кафе, но се случва Sunglasses Джулс пак много готинко Hug Heart Eyes как си днес Heart Eyes
Петенце  Hug моето момче е на 28 годинки Heart Eyes
Вангоби Hug Hug местнецето е приказно, чудно е било, за коетъо много се радвам - по-често да ви се случва Hug Heart Eyes
Ich каъкв празник е там Hug Hug

# 163
  • Мнения: 2 313
Жулиетке настаних се под синия чадър на слънчице и не мърдам. Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Инджи излазай от дупката и идвай тук.  hahaha Mr. Green  Heart Eyes Hug Hug
Гени с тоз празник дето е утре настроението требе да е на 6!  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Ничия тя си беше спокойна, аз нернвичех.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Иринитке е щом е било вечеря си е баш по режим почивка.  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Аденце чакам снимката.  Grinning Grinning Heart Eyes Hug Hug
Жгмъцка най-сетне и ти да си починеш!  Grinning Heart Eyes Hug Hug Hug
Мамексче ама как обесняваш само.  hahaha Joy Hug Hug Heart Eyes
Миме ама и ти как се раззработи след почивката с нови сили!  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Пете студента с таз специалност лесно ще намери работа. Може да е трудна, но е интересна и с бъдеще. Умно дете!  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Вангобче е малко по отблизичко требеше да фотнеш масата.  Mr. Green Joy Heart Eyes Hug Hug
Ich_Will нали знаеш, че една бира е 16 понички.  hahaha Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Те и по едно чайче да пиете, а аз отивам да пуша и да дочитам Колекционерката.  Grinning Hug Hug Hug

# 164
  • Мнения: 3 347
Иринитке страшна мацка си  Flutter,дай Боже всекимо такава визия на 50 години  #Crazy!
Отдавна не съм писала менюта,днес
З-череши
О-свинско със зеле
СЗ-череши/чак ми стана гадно,толкова много ядох  Sick/
В-страхотни розови домати купих,нещо с тях.

Последна редакция: чт, 25 май 2017, 17:08 от Мамекс

Общи условия

Активация на акаунт