"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 31

  • 61 189
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 203
Здравейте момичета , пак упирам до вас
 Казусът е следния. Последен МЦ 28.06. , от два дни съм цистит, днес започнах антибиотик. Преди да изпия първото хапче си направих тест / няква обикновенна евтина касета /. Сега като отидах до тоалетната при изпърсване забелязах розово зацапване.  По принцип цикълът ми е нередовен, но винаги ме предопреждава , първо болки после тръгва. Не съм минала нито месец без болки и хапчета. В момента няма нито течечение , нито болка. Очаквам вашите мнения и благодаря предварително.

# 661
  • Мнения: X
Тестът отрицателен ли беше? За антибиотика знаеш, че ако има нещо е силно нежелателен, но не знам колко ти е сериозно положението, но все пак за 2 дни пробва ли с някакви по-безобидни лекарства преди това?

# 662
  • Мнения: 203
Да теста беше отрицателен , за това и го изпих. Пробвах с Цистон , но ефекта беше нулев, за това прибегнах до антибиотика.

# 663
  • Мнения: 47
Здравейте дами, не съм сигурна че тук е точното място за моето запитване но наистина бих се радвала ако някой може да ми отговори. Преди два дни (в деня в който трябваше да ми дойде) направих два теста (един на обяд и един вечерта) и двата показаха две еднакво наситени черти още на първата минута. Въпросът ми е, не е ли рано чертичките да са толкова наситени? Дали е възможно да съм била бременна от предния месец и да имам напълно редовен цикъл?
Другата седмица съм на преглед, но дали бихне могли да ме посъветвате?

# 664
  • Мнения: X
След като си имала цикъл, няма как да си бременна от по-предния месец.

# 665
  • Мнения: 25 768
Здравейте дами, не съм сигурна че тук е точното място за моето запитване но наистина бих се радвала ако някой може да ми отговори. Преди два дни (в деня в който трябваше да ми дойде) направих два теста (един на обяд и един вечерта) и двата показаха две еднакво наситени черти още на първата минута. Въпросът ми е, не е ли рано чертичките да са толкова наситени? Дали е възможно да съм била бременна от предния месец и да имам напълно редовен цикъл?
Другата седмица съм на преглед, но дали бихне могли да ме посъветвате?
Какво да те посъветваме? Бременна си, честито!

# 666
  • София
  • Мнения: 7 645
Нормално е да има две ярки черти

# 667
  • Мнения: 5 468
Здравейте дами, не съм сигурна че тук е точното място за моето запитване но наистина бих се радвала ако някой може да ми отговори. Преди два дни (в деня в който трябваше да ми дойде) направих два теста (един на обяд и един вечерта) и двата показаха две еднакво наситени черти още на първата минута. Въпросът ми е, не е ли рано чертичките да са толкова наситени? Дали е възможно да съм била бременна от предния месец и да имам напълно редовен цикъл?
Другата седмица съм на преглед, но дали бихне могли да ме посъветвате?

При някои жени стойностите на ЧХГ са по-високи, при други по-ниски, така че няма как в деня на очакваната М, при всички бременни тестовите чертички да са еднакво наситени. Не търси под вола теле. Лека бременност.

П.П. Когато аз имах 15 дни закъснение, тестовата чертичка беше по-тъмна от контролната.

# 668
  • Мнения: 10
Здравейте.На мен цикълът ми почти винаги идва по рано, но не закъснява.Е този месец закъсня с няколко дни и спря на третия ден,а не както обикновено на 5,6 ден. С моят приятел се пазим но в последно време все се изпуска в мен.Имам симптоми от сорта на гадене,често ходя по малка нужда,събуждам се рано,оригвам се,което преди ми се случваше пет пъти в годината,а сега през 10 мин. Направих си тест излезе отрицателен,но не знам защо си мисля че има нещо сякаш го усещам.

# 669
  • Мнения: 31 241
Здравейте.На мен цикълът ми почти винаги идва по рано, но не закъснява.Е този месец закъсня с няколко дни и спря на третия ден,а не както обикновено на 5,6 ден. С моят приятел се пазим но в последно време все се изпуска в мен.Имам симптоми от сорта на гадене,често ходя по малка нужда,събуждам се рано,оригвам се,което преди ми се случваше пет пъти в годината,а сега през 10 мин. Направих си тест излезе отрицателен,но не знам защо си мисля че има нещо сякаш го усещам.

Щом теста е отрицателен няма нищо, не се внушавай. Peace

# 670
  • Мнения: 25 768
Здравейте.На мен цикълът ми почти винаги идва по рано, но не закъснява.Е този месец закъсня с няколко дни и спря на третия ден,а не както обикновено на 5,6 ден. С моят приятел се пазим но в последно време все се изпуска в мен.Имам симптоми от сорта на гадене,често ходя по малка нужда,събуждам се рано,оригвам се,което преди ми се случваше пет пъти в годината,а сега през 10 мин. Направих си тест излезе отрицателен,но не знам защо си мисля че има нещо сякаш го усещам.

Повтори теста, ако искаш, но аз съм сигурна, че си внушаваш.

# 671
  • Мнения: 70
Здравейте дами, не съм сигурна че тук е точното място за моето запитване но наистина бих се радвала ако някой може да ми отговори. Преди два дни (в деня в който трябваше да ми дойде) направих два теста (един на обяд и един вечерта) и двата показаха две еднакво наситени черти още на първата минута. Въпросът ми е, не е ли рано чертичките да са толкова наситени? Дали е възможно да съм била бременна от предния месец и да имам напълно редовен цикъл?
Другата седмица съм на преглед, но дали бихне могли да ме посъветвате?

Честито. Аз си направих тест за бременност 6 дни преди цикъл и отчете втора много бледа черта, но понеже е  прекалено рано за доктор се тествам всеки ден за вътрешно спокойствие и на 2 дни втората чертичка става доста по тъмна и днес ми е деня на МЦ и чертичката е наистина ясно изразена. Ако цикъла ти е напълно редовен (както е и моя) не мисля че има възможност да си бременна от предния месец просто си с високи нива на ЧХГ като мен. Моите тестове отчетоха на 15 20 секунди и на сутринта и вечерта. Спокойно чакане за доктора и стискам палци

# 672
  • Мнения: 70
Здравейте.На мен цикълът ми почти винаги идва по рано, но не закъснява.Е този месец закъсня с няколко дни и спря на третия ден,а не както обикновено на 5,6 ден. С моят приятел се пазим но в последно време все се изпуска в мен.Имам симптоми от сорта на гадене,често ходя по малка нужда,събуждам се рано,оригвам се,което преди ми се случваше пет пъти в годината,а сега през 10 мин. Направих си тест излезе отрицателен,но не знам защо си мисля че има нещо сякаш го усещам.


При отрицателен тест и минал цикъл не мисля, че има възможност за бременност. В началото когато решихме с моя приятел, че искаме да имаме дете имах леки изменения на цикъла като с 3 4 дни закъснение, после вместо 6 дни ме държа 4 и така нататък, но бременност нямаше. И аз си мислих доста неща, но не са бременност.

# 673
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте момичета 😊 Преди 6 месеца преживях мисед аборт в началото на третия месец. Днес реших да си направя тест, въпреки че все още нямам закъснение, но просто усетих напрежение в гърдите и се надявах чудото отново да е станало. Прилагам снимка на теста, който има много бледа втора чертичка. Моля за вашето мнение дали е положителен. https://cdn.bg-mamma.com/SaZl/35362531_96a5e898[/img]]

# 674
  • Мнения: 6 329
Според мен е положителен, честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт