"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 31

  • 61 222
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 33
Според мен е положителен, честито  bouquet

Дай Боже! Много силно се надявам! 😊

# 676
  • Мнения: 5 468
Щом има чертичка, е положителен.

# 677
  • София
  • Мнения: 33
Щом има чертичка, е положителен.

След колко време ще ме посъветвате да направя нов тест? 🙃

# 678
  • Мнения: 25 811
Положителен.

# 679
  • Мнения: 54
И според мен е положителен.Изчакай закъснение и тогава направи следващия.

# 680
  • Мнения: 6 374
Защо ти е да правиш нов тест. След 10 дни закъснение отиди направо да преглед  Peace

# 681
  • Шумен
  • Мнения: 54
https://cdn.bg-mamma.com/P3Zl/35362712_bb252c75[/img]] момичета много съм щаслива, чак ме е страх 😤Искам да попитам възможно ли е да е отчел грешно, с два дни закъснение съм обаче извадих теста от  опаковката около половин час преди да го ползвам

# 682
  • Мнения: 1 019
Много хубави положителни тестове сте качили! Поздравления и успех, момичета Simple Smile

# 683
  • Мнения: 177
https://cdn.bg-mamma.com/Wzjq/35363972_e469aa45[/img]] момичета много съм щаслива, чак ме е страх 😤Искам да попитам възможно ли е да е отчел грешно, с два дни закъснение съм обаче извадих теста от  опаковката около половин час преди да го ползвам
Да положителен е.
Няма нищо че си го извадила по рано 😍
Аз не съм вече за тук но все още с радост ноблюдавам, и много се вълнувам когато видя втора чертичка.
Хубава бременност ❤

# 684
  • Мнения: 17
Здравейте ! Опитваме се с моят партньор да си имаме бебче повече от година , този месец ми закаснява вече с 4 дена направих си уринен тест - отрицателен . Нямам никакви симптоми ,че ще ми дойде . Нито ме болят гърдите, нито корема или кръста . Какво да правя ? Дали е станало този път ?

# 685
  • Мнения: 6 918
Засичала ли си овулация? Има ли вероятност да е била по-късно? Теста с първа сутрешна урина ли прави?
Не е типично като цяло с 4 дена закъснение да не отчита теста ако има бременност. Не е невъзможно да си бременна, но може и просто да ти закъснява.

# 686
  • Мнения: 17
Не съм засичала ову. Теста го направих към 19 часа вчера .

# 687
  • Мнения: 6 918
Добре е да се прави с първа сутрешна урина или ако е през деня да не си пила много течности и да не си пишкала последните поне няколко часа. В този случай може да повториш утре сутринта.

# 688
  • Мнения: 17
Благодаря утре ще пробвам пак ако не ми е дошло дотогава

# 689
  • Мнения: 1 604
Евелина, консултирайте се с лекар. Повече от година опити значи, че има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт