Дневникът тема 81 - Да отслабнем всички заедно!

  • 64 153
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Мария, аз моите си ги нося и на работа ги беля Peace
Веднъж ми бяха направили забележка, че готовата вакумирана пържола се размириса лошо и аз им отвърнах, че и мен ме дразни, че не ухаят на Шанел, но нищо не им казвам.
Седмицата ми започна страхотно-станах преди пет, тичах, оправих се, изпратих рожденичката в Сф на екскурзия, върнах се до нас да си взема сака за фитнес и в осем вече работех.
Тази седмица понеже ще излизам, а в събота децата ще си празнуват рд реших, че един ден ще ям, а един ще гладувам/бутилка кефир и протеин само/.Другата събота ще ви се отчета.Вчера се храних два пъти и тази сутрин имам минус.Доволна съм общо взето как ми се развиват нещата с кг.

# 31
  • тук и там
  • Мнения: 11 685
Сиске,на една вълна сме.Тъкмо тази седмица щях да пробвам 24/24. Аз мисля да съм на таратор или айрян  днес.Утре ще ям и така..

# 32
  • Мнения: X
Много съм гладна. Тоя цикъл ме съсипва....

# 33
  • Мнения: X
Аз изядох един сладолед на клечка навън. Между другото това е първият ми сладолед от миналото лято до сега. Кой беше казал тук "признат грях - половин грях, признат сладолед - половин сладолед"  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 435
Здрасти!
Забелязала съм, че като закуся по НВ ВМХ, цял ден не съм гладна и ми се получава фаст 1/23, т.е., еднократно в денонощие.
Ако обаче добавя някакви ВХ - макарони, плодове, бисквити и т.н., почвам да огладнявам и да ми прималява. Явно ще трябва окончателен развод с тях, не само заради килограмите, а и заради дискомфорта

# 35
  • Мнения: X
Mother of PrincesS чак сега прочетох. Не стой гладна! На Дюкан хубавото е, че не се гладува. Ако ядеш много малко и гладуваш, в един момент има опасност да си наваксаш с "всичко". Погледни рецептите от форума, ама чети съставките, да не стане като мен вчера. Май в червено бяха за ударния. Сериозно, има страхотни рецепти. Яж като си гладна, ако трябва и по начесто. Тук важното е да се спазват позволените храни, никъде не се уточняват количества. Например на мен супер много ми хареса рецептата с пълнените яйца . Даже обмислям и днес да си ги направя пак, но без краставичката Grinning

# 36
  • Мнения: 15 758
Здравейте момичетаааа  Hug

Записвам се в новата тема и пожелавам на всички ни до края на темата да сме ПОНЕ - 5 кг.  Heart Eyes

За лелките - и на мен ми се е случвало някоя майка да каже на детето си "Ела насам да мине тази леличка". Даже преди два дни ми се случи отново. Аз винаги усмихнато и учтиво ги поправям с думите "Аааа, леличка не - аз съм кака!" и край. Да са наясно от самото начало  Naughty Даже веднъж на един познат на ММ директно му заявих в прав текст "Може да съм ниска, може да съм пълничка, но със сигурност не съм леличка, защото знам, че изглеждам поне със 7 години по-млада, отколкото съм в действителност!" От тогава ми казва момиченце  Mr. Green

За яйцата - правят ти гримаси, защото ги носиш рядко. Започни да носиш варени яйца всеки ден, да видиш как ще ти се радват, когато започнеш да ги носиш само два пъти седмично  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз изядох един сладолед на клечка навън. Между другото това е първият ми сладолед от миналото лято до сега. Кой беше казал тук "признат грях - половин грях, признат сладолед - половин сладоледMr. Green

Аааа, аз така си се успокоявам - на мен ми помага  Joy Joy Joy Joy

При мен само лоши новини - след дъъъългото и тежко ПМС продължило 10 дни дойде време на почивката в Гърция, където бяхме на Ол инклузив и естествено имаше ядене и пиене от сутрин до вечер. Тази година за пръв път не бях най-дебелата, но определено бях от групата на "пухкавелките", защото има едни три момичета, които наистина са ТОП.
И така - вчера се прибрахме и не ми и минава през ума да се кача на кантара, докато не отводня малко, че ще се гръмна иначе. Днес съм на айрян, а от утре започвам пак Фаст 5, като ще стартирам с ден на овесени ядки, за да доизчистя водата. Стартовите килограми, с които започвам борбата този месец ще ги видя в сряда сутринта след двата дни отводняване и дано този месец нещата потръгнат вече. От сряда започвам и да тренирам - спининг + тичане. Мислех да е от днес, обаче толкова съм се подула с вода, че няма да ми върви никаква тренировка


# 37
  • Мнения: 2 325
Гледам, че обсъждате храната на работа - аз си нося каквото реша, с никой не се съобразявам. Но ние не работим с клиенти/външни хора и не е проблем.
Вчера омазах пейзажа - качих се на кантара сутринта, не видях това което исках, и целият ми ден е провал. От днес кантара е скрит под кошарата и скоро не мисля да го вадя от там. Днес вече всичко е по план - до тук съхм на около 200 грама КМ, 1 печена скумрийка и готвя прясно зеле с пил. бутчета за вечеря + салата от маруля.
Сагита, и аз съм пробвала и мен също ме засища за доста време. Ако и аз закуся (последно време не закусвам) ВХ после цял ден съм гладна и все за ядене мисля.

# 38
  • Мнения: 3 067
Здравейте и от мен
pvacheva,
Скрит текст:
може ли да ми драснеш или тук да ми посочиш грешката, гледах, но не успях да я открия
Вяра, да не съм те виждала, да ти повярвам... ама, снимките ти момиче, друго показват. В графа "пухкавелка" може и някога да си била, но това някога не е сега  Peace Ма като цяло, я малко си вирнете носовете, бе момичета. Бива ли такива жени, с такова излъчване, пък с криви огледала ли сте, криви лещи на апарите ли имате, що ли  Rolling Eyes 
О, и аз получих днес комплимент, от едно момиче, с година по-малка от мен, пък вика "аз мислех, че си доста по-малка от мен". Обичам да го чувам това  Mr. Green Laughing
Иначе, от както не се меря съм много спокойна. Наистина... целия стрес по отношение на мен, себеосъждането ми, неприемането ми, се замени с някакво интуитивно разбиране към тялото и ума ми. Днес бях толкова уморена от всичко в последно време, че съм заспала с дрехи, с всичко... такъв дълбок сън, най-малко два часа, ако не беше звъннал телефона, още щях да спя. Не съм тренирала, вчера на рождения ден и торта хапнах, сигурно съм в плюс, но до 1-ви няма да се тегля и меря. И аз съм човек, и то жена и то в специфични физически и психически състояния в момента - толкова. Имам нужда да се пообгрижа сама за себе си, да се разбера и да си се обичам. Килата не са ми най-важни...
Днес фаста, за разлика от последния пред цикличен, върви добре. Малко не спазвам правилото за липса на въглехидрати и не спазвам и това, което сама исках - липса на междинни похапвания и не защото съм гладна толкова, ами от нерви - като остана у дома и така става. На вън по цял ден не се сещам за храна, което е поредния показател, че трябва да направя нещо за вътрешния си мир и душевно равновесие.
Днес го пиша дъждовен и спящ, от утре пак започвам тренировките и имам за цел да включа и повече пешеходстване.

# 39
  • Мнения: 111
Благодарско за новата темичка  bouquet
На първи и аз ще се тегля и имам усещането, че вече ще видя 7-та.А колко далечна ми се виждаше, когато бях 100+  Embarassed

# 40
  • Мнения: X
Mother of PrincesS чак сега прочетох. Не стой гладна! На Дюкан хубавото е, че не се гладува. Ако ядеш много малко и гладуваш, в един момент има опасност да си наваксаш с "всичко". Погледни рецептите от форума, ама чети съставките, да не стане като мен вчера. Май в червено бяха за ударния. Сериозно, има страхотни рецепти. Яж като си гладна, ако трябва и по начесто. Тук важното е да се спазват позволените храни, никъде не се уточняват количества. Например на мен супер много ми хареса рецептата с пълнените яйца . Даже обмислям и днес да си ги направя пак, но без краставичката Grinning


Знам, ама имах само яйца , салата извара с чеън и копър, пустите сухи , сухи и двете едва се преглъщат. Взех си месце и нещата си дойдоха на мястото  Mr. Green

Какво нещо обаче са навиците. Черпят ме с шоколадови бонбони и веднага си вземам и го мушвам в устата, а исках да изкарам максимално чиста ударна фаза, просто грам не се замислих. Нищо де, признат бонбон - половин бонбон  Mr. Green Joy

# 41
  • Мнения: 3 841
Това с признаването важи ли и за килограмите?  Еми признати килограми -половин килограми  Joy Joy Joy

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Това с признаването важи ли и за килограмите?  Еми признати килограми -половин килограми  Joy Joy Joy

Добро утро!От тази сутрин 60.900 Heart EyesДоволна съм!
Това ми е един от стимулите сега да изляза и да отида да тичам, а след работа на зала Blush
Днес мисля да закуся с палачинки от Хуск,а менюто за обяд/ако има/ и вечеря ще го мисля, но вечерята ще е някакво месо със салата.
Хубав ден!

# 43
  • Мнения: 2 695
На първи и аз ще се тегля и имам усещането, че вече ще видя 7-та.А колко далечна ми се виждаше, когато бях 100+  Embarassed
Нали  Grinning Grinning Мислеше си, че това на теб никога няма да ти се случи. Познато ми е чувството, а след това като започнат да падат килцата още по-надолу е направо еуфорично  bouquet


Да ви кажа, че признатия бонбон не е половин бонбон, а е цял бонбон залепен на дупето  Mr. Green

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Или по краката и корема Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт