Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 104
  • 928
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Редовно пазарувам оттам. Много ми е удобно. Вчера си купих бягаща пътека. Толкова отдавна искам, защо не съм се наканила досега, не знам. Явно не й е било дошло времето Simple Smile

# 46
  • Мнения: 4 303
Сега, като видях темата, изведнъж ми изплуваха мили стари спомени как дори и докато бях студентка, татко винаги ми даваше по 20 лв. /това беше много отдавна/ за празника на детето Sunglasses.
Минеш ли 10 г вече си голям/а. Какви пари, какви подаръци!
Съжалявам за "пропуснатите ползи" /в пари или подаръци/!

# 47
  • Мнения: X
За 1 юни ще ги заведа на сладолед. Вероятно ще получат и по едно хвърчило.

# 48
  • Мнения: 22 450
Калина спря антибиотика (по-точно свърши) и пак започна да кашля ужасно. ЕДва стигна за 3дни и според мен беше малко.
Снощи горката ни гледа как с Борис ядем сладолед, а на нея и връчих заквасена сметана (според мен нейното е по-хубаво, но тя не беше на същото мнение). Simple Smile

Рая, сигурно им е минала модата, или просто не зареждат вече от тях. Има изостанали бройки, но все малки.


Не вярвах, че в тази тема има толкова дребни душици, ама факт...

# 49
  • Мнения: 22 036
Аз мисля да пропусна, защото ще ме изгледа на зло  Mr. Green.

# 50
  • Мнения: 3 867
 Не сме планували, какво да правим на 1-ви юни.
Мария, дават го топло времето, точно за ранно море.
Както каза Карц, тук най накрая се постопли и сложихме късите ръкави. Утре сандалите.

Нещо пропуснала ли съм? Чета постоянно, да не е трито. Бубанка намекна нещо, сега Сесил...

# 51
  • Мнения: 22 036
Явно е имало нещо, но аз лично съм го проспала.

# 52
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
След жегите предишните дни сега е прохладно. 
От днес до сряда има наложени ограничения за паркирането и движението в района на стадиона - заради утрешния концерт на Guns N' Roses. От миналата седмица тече подготовката на сцената, периодично публикуват снимки. Доста се чудехме за билетите, накрая се отказахме. Моят мъж нямаше желание да ходим. Но и така ще се чува съвсем ясно. То и когато има мач, чуваме възгласите на публиката, а сега, като е озвучено, още повече.

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Цитат
Да изместя темата от цицодържателите, в друга посока. Жената е подлудяла да ходи да дарява кръв, божке. Доста прочетох за ползите, но тя като види игла и припада #Crazy Смята, че ще пречисти и разреди кръвта си, щото, нали сме в пред мено newsm78 newsm78. Освен това правят пълни изследвания на кръвта и откриват евентуални заболявания в начален стадий. И противораково било, божкеее #Crazy Намалявало желязото #Crazy#CrazyДа ме светнете нещо по въпроса. Пък и е рядка търсена група, ще спаси човешки живот, ако отиде по предназначение де newsm78, ако не я изтъргуват по трасето

Сандо. Някой те е качил на клоните с изследването за заболявания в начален стадий  ooooh! Противораково също не знам да действа кръводаряването.
Отиваш, мерят ти кръвното и хемоглобина на място( може и кръвната група, но рядко го правят). Даряваш 450 мл, дават ти пакет сладкиши, 2 дни болнични и си тръгваш.
След известно време( десетина дни някъде) можеш да провериш дали ставаш за кръводарител, т.е. дали не са открили нещо в кръвта ти. Изследва се за ХИВ, хепатит В и С, сифилис. Смятам, че при откриването на някоя от болестите дори уведомяват лично.
Аз бях редовен кръводарител в Бг, дарявах 3-4 пъти годишно. Отделно съм организирала и провела десетки кампании по кръводаряване съвместно с кръвния център в града. За съжаление, българинът трудно дарява, пък ако ще и да става въпрос за кръв- нещо, което се възстановява на 100 % много бързо  Tired

# 54
  • Мнения: 17 987

Нещо пропуснала ли съм? Чета постоянно, да не е трито. Бубанка намекна нещо, сега Сесил...


И аз съм пропуснала, какво пак е станало?  newsm78

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 16 208
Както каза Карц, тук най накрая се постопли и сложихме късите ръкави. Утре сандалите.

Аз от доста врече съм боса в пантофките. И по потник,с тънко яке или блузка с д.ръкав. Обаче бързо загрявам и ги свалям и трябва да ги нося,а това най го мразя. Както и да нося торбички из ръцете си.

# 56
  • Мнения: 11 926
Калина спря антибиотика (по-точно свърши) и пак започна да кашля ужасно. ЕДва стигна за 3дни и според мен беше малко.


Нашата  GP винаги ме предупреждава да се пие АБ поне 5 дни, независимо,че детето може да е напълно оздравяло.

За кашлица- винаги още в началото, но и съпътстващо давам чай от подбел. Много помага и други приятелки го хвалят.

# 57
  • Мнения: X
Лято е тук. Ходих на работа със сандали, потник и бермуди. Жега е.

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 15:30 от Анонимен

# 58
  • Мнения: 17 987
Калина спря антибиотика (по-точно свърши) и пак започна да кашля ужасно. ЕДва стигна за 3дни и според мен беше малко.


Нашата  GP винаги ме предупреждава да се пие АБ поне 5 дни, независимо,че детето може да е напълно оздравяло.



Има антибиотици, които са за 3 дни, с удължено действие, и моята е пила такива  Peace

# 59
  • Мнения: 12 993
Чак сега я взеха да я подготвят, ще чакам, не казаха колко ще продължи.

Общи условия

Активация на акаунт