Перилни препарати и омекотители – 47

  • 77 610
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 175
И Персил и Саното са му ок,за това си позволявам да ги сменям...Ако имаше някаква реакция от тях,логично нямаше да го правя Simple Smile

# 46
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
PELLI, очаквам мнение за течния Lanio, защото и аз отдавна го заглеждам.  Peace

Вчера ходих на нашия ДМ, но са намалени само всички видове Персил на 6.99 лв.
Нищо друго не са се излъгали да намалят.  #2gunfire

# 47
  • София
  • Мнения: 3 845
Дали защото не съм се наспала, но това Lanio всеки път го прочитам с разменени букви "n" и "i". Grinning

# 48
  • Мнения: 19 010
Дали защото не съм се наспала, но това Lanio всеки път го прочитам с разменени букви "n" и "i". Grinning

Във Франция има такава марка в аптеките, която вероятно никога няма да бъде внасяна у нас
http://www.lainocosmetics.com/   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 3 845
Скрит текст:
Дали защото не съм се наспала, но това Lanio всеки път го прочитам с разменени букви "n" и "i". Grinning

Във Франция има такава марка в аптеките, която вероятно никога няма да бъде внасяна у нас
http://www.lainocosmetics.com/   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
newsm62 smile3501

# 50
  • Мнения: 21 275

Взех си това от Лили преди малко  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 5 207
Днес взех от Билла новия Персил за летни петна. Не издържах, защото първо, мирише великолепно, второ, пише Limited Edition. Главната причина май е последното. Crazy Дават го за бели и цветни дрехи, вероятно цветно ще пера с него.

# 52
  • Мнения: 6 552
Момичета, имам ходене до Гърция и сигурно ще имам възможност да си купя и прах от там.
Чувала съм (а и прочетох в предни теми), че СКИП е хубав прах и мисля да търся него. Правилно ли разбирам обаче, че прахът е универсален и става и за бели и цветни дрехи? Миналата година висях пред един прах 20 минути да прочета евентуално някъде за какви дрехи е, но никъде нямаше на английски и така и не разбрах. ooooh!
 Може ли някой да ми покаже снимка какъв точно да търся...на мен ми трябва за цветно, ако изобщо имат разделения.
Из нета виждам това:
Скрит текст:

Тази марка също го видях я първа страница:
Скрит текст:
Също така, ако има още нещо, което си заслужава, ще се радвам да го проуча предварително.
Благодаря. bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 3 845
Ех, Гес, и аз едва се удържам, макар че сега ми трябва повече прах за бяло.
Надявам се да го пробваш скоро и да кажеш мнение. Също и ароматът след изсъхване ме интересува.

..::V.I.P::.. ,
Скрит текст:

Момичета, имам ходене до Гърция и сигурно ще имам възможност да си купя и прах от там.
Чувала съм (а и прочетох в предни теми), че СКИП е хубав прах и мисля да търся него. Правилно ли разбирам обаче, че прахът е универсален и става и за бели и цветни дрехи? Миналата година висях пред един прах 20 минути да прочета евентуално някъде за какви дрехи е, но никъде нямаше на английски и така и не разбрах. ooooh!
 Може ли някой да ми покаже снимка какъв точно да търся...на мен ми трябва за цветно, ако изобщо имат разделения.
Из нета виждам това:
Скрит текст:


Коментирали сме, че гръцките прахове са предимно за бяло и устойчиви цветове. Ако имат прах за цветно, на него пише "COLOR", но май само Ариел имат такъв. Цветното си го перат с течен препарат.
Защо ти е да мъкнеш торби от Гърция, нашите прахове са много хубави. Отмина ерата на гръцките и въобще вносни прахове...

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 16:40 от РРР

# 54
  • Мнения: 19 010

Тази марка също го видях я първа страница:
Скрит текст:
Също така, ако има още нещо, което си заслужава, ще се радвам да го проуча предварително.
Благодаря. bouquet

Италианският Диксан е много хубав, но ползвам течен, не знам за този на прах

# 55
  • Мнения: 6 552
Защо ти е да мъкнеш торби от Гърция, нашите прахове са много хубави. Отмина ерата на гръцките и въобще вносни прахове...
Защото съм останала с впечатление, че много ги хвалят.  Grinning

# 56
  • Мнения: 19 485
Относно нашенските прахове - и Персил имат прах за цветно. Аз нали чета тук, та все прах търся, избягвам течните.

# 57
  • Ловеч
  • Мнения: 729
VIP и аз се прибрах сега от там. Купувам само ако са по-изгодни от България. Сега отнесох една кутия прах Ариел за бяло и цветно за 70 пранета за 11€, защото наистина офертата беше добра. По-назад в темата бях пуснала снимка. Явно е някакъв нов вид, защото е произведен март месец тази година, а тук не съм го срещала все още.
Миналата година купувах и Skip освен Ариел и останах наистина доволна. Переше страхотно, но сега се въздържах, защото скоро отворих 1 кутия купена от България.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 845
Относно нашенските прахове - и Персил имат прах за цветно. Аз нали чета тук, та все прах търся, избягвам течните.
Ставаше дума за праховете в Гърция, а не в БГ.

# 59
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Момичета, помагайте!
Извадих любимата блуза на детето в това състояние. Нямаше нова дреха в пералнята, а тя не помни дали и с какво може да се е заляла. Дайте съвет какво да правя, за да не фиксирам петната, моля ви! Вкъщи имам Sano Oxigen. Дали би свършило работа?

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 19:04 от radina_k86

Общи условия

Активация на акаунт