Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 63 - ЮНИ 2017

  • 169 397
  • 1 654
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз с едно голямо нищо от Амстел. Поне беше забавно отговарянето на въпросите.

# 1 351
  • Мнения: 7 305
Някой човечец има ли кодче, което желае да подари от капачка от кола? Simple Smile

Имам те предвид за следващия път,но в момента нямам,съжалявам.

# 1 352
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Оназ игра за лаптоп на БЗД .. е изчезнала..
Някой нещо да е узнал?  newsm78

# 1 353
  • Бургас
  • Мнения: 1 651
Оназ игра за лаптоп на БЗД .. е изчезнала..
Някой нещо да е узнал?  newsm78
https://bzd.bg/igra/startiraj-ljatoto-s-nov-laptop-ot-bzd

# 1 354
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Да, благодаря  Peace

# 1 355
  • Мнения: 1 932
ММ има хамак от Амстел.
Честито на всички спечелили!

# 1 356
  • Мнения: 1 003
На мен вчера ми звъняха за точен адрес,на който да си получа мострите от Виши.Явно понеже предният път когато пращаха се бяха загубили някъде по пътя  Laughing Laughing Laughing Laughing Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Та да видим сега дали ще стигнат до мен. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 1 357
  • Мнения: 643
Аз от Виши нито имам мейл, нито обаждане. Нямам надежда, че ще стигнат до мен.

# 1 358
  • Мнения: 1 326
Спечелих кутия Олипс,но забравих къде записах номера,на който трябва да се обадя.Някой може ли да помогне? Simple Smile

# 1 359
  • Мнения: 526
Спечелих кутия Олипс,но забравих къде записах номера,на който трябва да се обадя.Някой може ли да помогне? Simple Smile
0898 150551

# 1 360
  • Мнения: 1 326
Спечелих кутия Олипс,но забравих къде записах номера,на който трябва да се обадя.Някой може ли да помогне? Simple Smile
0898 150551
Благодаря  Heart Eyes

# 1 361
  • София
  • Мнения: 940
Голям карък последните месеци, от никъде нищо Sad Нямаме в Амстел.

# 1 362
  • Мнения: 121

Аз да попитам че,вече взех да се притеснявам за зодията която спечелих,все още я няма!Някой може ли да ми даде инфо къде да им пиша или телефон да им звана да ги попитам? Има ли още някой който не си я е получил?
Честито на всички за наградите от Амстел

# 1 363
  • Мнения: 838
И моето име го има сред спечелилите хамак, но мейл все още няма, дано да съм аз  Whistling
Явно голяма част от спечелилите сме тук, успешна игра за темата  Mr. Green

# 1 364
  • Мнения: 10 874
Аз да попитам че,вече взех да се притеснявам за зодията която спечелих,все още я няма!Някой може ли да ми даде инфо къде да им пиша или телефон да им звана да ги попитам? Има ли още някой който не си я е получил?
Сестра ми не я е получила още, но тя живее на село и по принцип си получава по-късно пратките. Пратила е писмото с обратна разписка и със сигурност е получено, а не загубено. А телефон има посочен в правилата:
„Допълнителна информация за играта всеки участник може да получи на място в офиса на Организатора – град София 1592, бул. „Христофор Колумб“ № 64, бл. 3, вх. 4 или на тел. 02/9791219.“

Честито на всички за хамаците! Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт