Звездни компромати - 326 част

  • 131 537
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Ирина Шейк на разходка с количката
Скрит текст:
Явно е много студено в Лос Анджелис, чак и с шапка щом е .
Пипа и съпруг
Скрит текст:
Бекъм, явно реклама на часовник ще е  Thinking
Скрит текст:
Елза Патаки и съпруг, добре че пишеше името й
Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 15 042
Бекъм не остарява добре, а даже не толкова стар.

# 17
  • Мнения: 4 698
Роналдо и гаджето изглеждат добре.
Бекъм доста сбръчкан  Thinking , Кери ужасен, каква е тази мода с бради, приличат на аборигени, да не кажа друго.
Ирина секси мамче.
И аз не разбирам как може да поддържат такава дълга коса на момче, около мен имам познати с момченца, които определено клонят към момиченца, слагат гланцове, играят с колички и искат рокли, извратено ми се вижда. Нали родителят е този, който трябва да покаже правилната посока, ако детето се отклони.  newsm78

# 18
  • Мнения: X
Запис с Даутцен Круз.

За белгийския Elle
Скрит текст:

И за холандския Cosmopolitan
Скрит текст:


# 19
  • София
  • Мнения: 23 098
Чакайте, че се изумих (явно съм пропуснала клюката). Гаджето на Роналдо очевидно е бременно?! От него???  Shocked

# 20
  • Мнения: 15 042
Може и от него да е. Може да ги е направил с двете си ръце близнаците, които се твърди, че чакат Wink

# 21
  • Мнения: 4 690
Чакайте, че се изумих (явно съм пропуснала клюката). Гаджето на Роналдо очевидно е бременно?! От него???  Shocked
hahaha Че и близнаци!!!

 Много е сладко халваджияновото хлапе. Като се има предвид стила на семейството може и нарочно да му остават толково дълга коса. Обаче моят брат на тази възраст имаше страх от фризьори, не даваше да го подстригват, пищеше, също и ако аз или майка ми се подстрижем. Беше много сладък обаче и няколко пъти го обличах в мои детски костюмчета, мога само да си плюя в пазвата, че не са му харесали  Laughing

Въпреки някои дефицити (в ръста и на друго ключово място Simple Smile ) го намирам много мъжествен.
Том Харди
Скрит текст:


# 22
  • София
  • Мнения: 23 098
О, не, аз го мислех за такъв нарцис (и гей), че не би допуснал друга, освен сурогатна майка да му ражда деца. Тази мацка изплува от нищото, дори не бих я нарекла хубавка, а вече е бременна с близнаци. Евала!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 062
Шон Пен и Робин Райт явно са затоплили отношенията след развода им преди няколко години.  Wink
Снимани са на излизане от летището, качвайки се в обща кола.

Скрит текст:


# 24
  • Мнения: 1 162
Отвратителен бански на Алесандра.

Джо,  bouquet за темата. Няма как да си 24/7, благодаря, че все пак намираш време и за това.

# 25
  • Мнения: 1 458
Аз доколкото четох тези дни, майка му казала, че синът ѝ не чака деца.  Thinking

Снощи хванах при Милен Цветков репортаж от бекстейджа на Мис Силикон, няма такава отврат, всичкото кОнкурс досега е нива отгоре, гнус! Джулиана Гани с "предните" Crazy си гърди била в журЕто.

# 26
  • Мнения: 8 532
Не,не,не и за двамата.Джим Кери на какво е заприличал  #Crazy #Crazyотвратителна визия.
Мразя мъже с ластични дънки,много грозно. Naughty Naughty
Теру все така си ходи

# 27
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за темата  bouquet

На Мис Силикон не участват ли само жени, които вече имат силикон? В тази връзка, защо наградата е силиконов бюст?  newsm78

# 28
  • Мнения: X
Джим Кери има много по-сериозни проблеми от брадата, съдят го за самоубийството на бившата му приятелка. Много гнусна история.

# 29
  • Мнения: 1 458
Награда е с благотворителна цел, демек оправданието на половината е, че участват заради благородната кауза. Гадост, пак да си кажа!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт