Приятлеят ми ме бие

  • 8 205
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
първата ми сериозна връзка траеше година и един месец, приятлеят ми е на 34 и живее с родителите си, които са алкохолици - пият от сутрин до вечер, стават агресивни един към друг, майка му реве за пари, баща му я заплашва, че ще я изгони, чупи микровълнови - абе доста агресивна среда. Половин година приятелят ми се държа ОК, но проблемът беше, че бяхме 24/7 нон-стоп заедно с изключения, защото не мога да седя във връждебна среда пълна с алкохол и викове. Майка му е типичната злобна свекърва, но с бонус, че пие от сутрин до вечер. Лятото бях хванала въшки заради градският транспорт, а майка му полудя. Започна да говори лошо за мен, наричаше ме неандерталска ( родена съм с дислексия) и беше ужасно грозно всичко. Върнах  се обратно при моите родители. Смятах, че приятелят ми няма да бъде такъв, докато една вечер се скарахме и не ме хвана за гушата с последвал шамар, а на другият ден си беше много щастлив все едно нищо не е било станало. Преглътнах го, мислейки си, че аз съм виновна, защото го предизвиках. Всяка вечер, когато се е случвало (рядко) да излизаме с приятели на клуб, бар, концерт той се напиваше и въпреки молбите ми да си ходи  (безработна съм, нямам пари за нищо) той не ги слушаше и седях като каишка с него. Зодията му е овен ако това от значение. Когато искам да кажа нещо на някой - история, виц - абе каквото и да е било, той ме прекъсваше и говореше през мен или ме побутваше да млъкна да не кажа някоя глупост. Караме се често, сега като се замисля подсъзнателно съм искала да си тръгна, защото се е случвало по нощите да си събирам багажа, да бягам и седя пред блока градинката - той ме следваше 5 минути след излизането ми да се прибирам. После последваха още два-три шамара. Решихме да си дадем почивка две седмици - наложи ми се да ходя с родителите си в Русе за рожденият ден на дядо ми. Осъзнахме,  че не можем един без друг и аз пак се върнах в тях. Два дена сме добре, после скандали, пак сме добре и отново. Сексът не струваше - правихме го в една поза - онази добре позната поза, в която жената лежи и мъжът е върху нея, свършваше в повечето случаи бързо и аз не получавах необходимото удоволствие. С него хем се чувствам добре, хем се чувствам в затвор. Преди два дена стана най-страшното нещо за мен - момиче на 22 години. Преживях зверски ужас. Беше ми обещал, че ще се прибере в 8 часа след поредният запой с приятелите си алкохолци и ще излезем на разходка. Може би е необходимо тук да отбележа, че аз нямам приятелки/-и, аутсайдер съм сред обществото. Ако не беше той можеше по цял ден да седя затворена като кукувица. Разчитах на това, че ще се прибере рано и, че ще излезем, но не се прибра рано. Разсърдих му се. Прибра се мъртво пиян, прегръщаше ме, целуваше ме, аз го помолих да не го прави, защото ме е разочаровал, че не се е прибрал. Майка му за щастие отиде на селото си, защото трябваше да се грижи за болен човек . Преместих се в хола. Отново ми се молеше да се върна, но аз отказах. После нещо ми прещракна, чувах телевизора му как работи, очаквах, че ще му липсвам в леглото и, че пак ще ми каже да се прибера в леглото. Тотално побеснях и влязох в стаята, започнах да му говоря колко нередно е постъпил дори и да спеше, после го побутнах леко с ръка по краката и той се събуди, от там стана супер агресивен - блъсна ме с крак там долу при интимните части, хвърли ме с лице към леглото, качи се върху мен, с всичка сила ме блъскаше и удряше в ухото, крещеше ми да се махам в един през нощта, молех му се да се обади на майка ми да ме прибере, той не ми позволи, мяташе дрехи по мен, молех се ма баща му за помощт, но и той ми каза да се махам, беше кошмар най-откровен докато не се осъзна и съжаляваше след това много. Аз на другият ден бях с него, защото не реагирах какво е станало, държеше се добре, а на другият ден казах на майка си за случилото се и се изнесох веднага благодарение на майка ми. Правилно съм постъпила, нали?

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
А ти нямаш ли собствена преценка дали си постъпила правилно или не? Момиче, къде ти расла? Да те бият, да общуващ с отрепки  ooooh!

# 2
  • Мнения: 6
Правилно си постъпила(отдавна е трябвало да го направиш), но до кога?
Да не осъзнаеш пак след някой ден ,че не можеш без него?

# 3
  • Мнения: 2 650
Не, не си постъпила Ти правилно - майка ти е постъпила правилно. Какво е това "нали" , сякаш не си сигурна. Трябвало е да го напуснеш много по-рано и това щеше да е твоето Правилно решение. След седмица пак ще си решите, че не можете един без друг и така до...дори не ми се мисли до къде. Големи любови, няма що! Извинявам се, но се ядосах! Confused

# 4
  • Мнения: 22 036
Ти си на 22, разведена или с брак (заради името с тире) и имаш приятел?

# 5
  • Мнения: 2 111
Пързалка е това. Никой не е чак толкова зле.

# 6
  • Канада
  • Мнения: 264
Тази история не може да е истина! Не е възможно да има хора, които да позволяват такива неща.

 Confused

# 7
  • Мнения: 39 399
Пффф, прекръсти се тук, че си много лесно откриваема. Красиво момиче си.

# 8
  • Мнения: X
Чиста пързалка и то много зле скалъпена, като се почне още от тирето в името и уж сбъркани правопис в заглавието.

# 9
  • Мнения: 4 841
Смени си потребителското име - има няколко момичета и жени с това име, нито една от тях не заслужава името ѝ да стои до подобна история.

# 10
  • Мнения: 473
Родителите му - алкохолици, приятелите му - алкохолици, а ти мило момиче се притесняваш да не останеш "сама като кукувица". Какво очакваш от тази връзка? Ако приятелят ти се казва Боби, от 100 км. личи, че и друса. Вземи си живота в ръце и го остави този Убавец. 

# 11
  • Мнения: 30 802
Ама само в мисионерска поза? Сюрьозно?

Тая тема звучи като pastiche от всички възможни клишета на СО. Младо момиче, агресия, мачо, кофти секс, алкохол...направо е едно БИНГО!

# 12
  • Мнения: 6
Към всички - имах нужда да споделя историята си с някой или по-скоро с Вас. Не съм искала да остана анонимна, защото няма смисъл да се крия. Историята е напълно истинска (за тези от Вас, които се съмняват). Имах нужда от различни мнения, защото съм малка и не знам дали постъпвам правилно, защото преживях и все още изживявам този шок.

Отделно докато навързвах нещата се оказа, че абсолютно същото се е случило и при други момичета - не само при мен. После се моли той да се върне при тях и т.н. Аз имах много сигнали връщайки се назад във времето за това що за човек е, но глупачката аз не се възползвах от тях, а си седях, защото виждах нещата през "розовите очила".

Момчето не използва наркотични вещества - единствено пуши марихуана, но от време на време и повече преобладава пиенето.Не мога да си спомня един ден в който той да не е пил. Просто не мога да си спомня.

При мен положението е, че мозъкът ми напълно осъзнава ситуацията и, че е трябвало още отдавна да го напусна, но съм много недоверчива, наивна и трудно взимаща решения и повече слушах сърцето си.

Дори съм благодарна, че майка ми взе това решение вместо мен, защото доколкото се познавам и моят проявен мазохизъм по един или друг начин + страхът да не бъда сама, можеше днес аз да продължавам да страдам от това, че не мога да кажа какво мисля по дадена тема, да се пошегувам с някого и т.н. Всички тези неща до онзи ден аз не можех да ги правя и благодарение на майка ми - вече мога да се чувствам човек.

Знам, че мъж посегне ли един път ще посегне втори, трети и така ще си изследва докъде може да му стигнат границите докато не убие накрая. Способен е на това според мен имайки се предвид факта, че до себе си в леглото държи голям, остър нож, цитирам го: "ако някой го ограби да може да се защити", има разрешително да държи пистолет - още, когато е бил в казармата са му го дали или май след това - не съм сигурна точно.

Майка ми например още, когато го е видяла за първи път е знаела, че той е агресор и бияч, защото и е напомнил на биологичният ми баща - който е бил същият. Тя ми го каза дори, но аз твърдо и заявих, че той не е такъв. В момента съжалявам, че не я послушах още тогава. Когато и казах какво е станало накратко тя направо ми преразказа дума по дума какво ми говореше от личен опит.

Съжалявам за правописните грешки - писах от телефона и ми беше малко трудно.
 

# 13
  • Мнения: 6
Родителите му - алкохолици, приятелите му - алкохолици, а ти мило момиче се притесняваш да не останеш "сама като кукувица". Какво очакваш от тази връзка? Ако приятелят ти се казва Боби, от 100 км. личи, че и друса. Вземи си живота в ръце и го остави този Убавец. 

Да, така се казва, но не друса - не много често пуши марихуана, но това не го оправдава по никакъв начин. Алкохола преобладава в живота му изключително много. Не мисля, че мога да си спомня да има ден, в който той да не пие. Няма такъв ден.

# 14
  • Мнения: 6
А ти нямаш ли собствена преценка дали си постъпила правилно или не? Момиче, къде ти расла? Да те бият, да общуващ с отрепки  ooooh!

Неуверена съм в собствените си решения признавам си. Биологичният ми баща е предполагам бивш наркоман и пияница (не поддържам връзка с него). Отнасял се е по същият начин с майка ми три години подред, майка ми за цял живот има белег, който и напомня за този човек. Не съм израснала в такава среда ако това питате. Дълги години живях само с майка си, а след това и с мъжът и, който е един чудесен, мил човек. Simple Smile

Въпросният човек го виждах през "розовите очила". Чак сега виждам що за човек е бил.

Общи условия

Активация на акаунт