Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 906
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Бостън
  • Мнения: 13 608
Наистина напоследък косата ми е странна...
На мен червеното много ми харесва, но и тъмното също и предвид това колко ще ти се наложи да я измъчиш за да я върнеш от тъмна към червена и да го поддържаш гласувам за тъмната!

Уффф, и моята е странна - май прекалих с продуктите за обем/протеин, а и нали свалях цвят и дължините ми са страшно сухи (необичайно за мен!) и без живец и без блясък и нещо маските май ще трябва да ги загрявам и да ги дължа по-дълго! На първо четене и мен маската на Епруваж не ме впечатли, но ще я запазя за по-добри дни. Днес се готвiм за парти, да взема да и сложа нещо брутално овлажняващо, фолио и да снова около печките, че да има дикиш от толкова зор и труд и за косата ми!

Друго, което ми прави впечатление, че освен голямо пазаруване, като чета тези теми почвам да ползвам много продукти накуп и в един момент абсолютно загубвам обективна преценка кой какво прави и как ми действа и как взаимодейства с останалите Wink Онзи ден я приуошнах, измих, набалсамих,  сложих и продукт без отмиване за подхранване, добавих такъв за блясък и обем, сложих термозащита и докарах една блестяща И суха като слама косица  Mr. Green Mr. Green Mr. Green трябва да се самоозаптя!

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 15:26 от Agent Provocateur

# 481
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Хахаха  Joy Agent Provocateur  накара ме да се смея с глас,чак кучето ме гледа съмнително  Joy.

 Ако дължините си са сухи нормално е Епруваж да не те впечатли. Няколко пъти го казах-протеин е може да е лек и балансиран,но на пресушена коса няма как да е ОК. Като гледам си наясно с продуктите тъй,че вкарай няколко поредни брутални хидратации на дължините и пак пробвай.
 Голямо мазало става при много нови продукти на куп. Винаги ми се иска да пробвам всичко веднага  Embarassed и се случва да прЕдобря положението  Joy.
 Аз допуснах обратната грешка прехидратирах. Нали много харесвам изглаждащия шампоан,а си чувствах дължините малко сухи та.....преуошнах  Joy с еластисайзър,измих с изглаждащия епруваж и после маската. Без да го мисля сложих доволно Маракеш за връхчета и Нектар термик иии мазалото готово.
   Брутална хидратация с почти хидратиращ шампоан,балансирана маска с много лек протеин и два хидратиращи финиша и косата ми се разбунтува. Стана една перушинеста мека,сплескана и матирана....абе тотално си искаше протеина  Laughing. Днес измих с хроноложист и оттам нататък същото и вече е нормална.

# 482
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Мисче радвам се, че си докарала цвета и си доволна. И според мен къдриците не са естествени. По-скоро са постигнати с конусовидна маша. Имам маджик ролките и те не правят такива къдрици, по-скоро вълни.
Мамче, изобщо не се засягам. То и аз я забелязвам липсата на блясък, а и като цяло странно ми се държи косата напоследък.
Agent и аз така като почна да чета темата и натрупвам много неща. После спирам да чета докато разкарам малко и отново влизам да чета. Кръговрат Joy
Момичета нали не бъркам, че протеинов шампоан се ползва с хидратираща маска?

# 483
  • Мнения: X
Не бъркаш, протеинов шампоан може и с протеинова, и с хидратираща маска да се използва.

# 484
  • Мнения: X
Мамче, комбиниран  Mr. Green
Есенен, следродилен и хормонален - 3 в 1  Laughing
А ти наистина след морето се боядисай, сега си достатъчно хубава, за да тръгнеш така  Hug

Явно съм изпуснала прекрасна новина?  bouquet


Какво препоръчавате за сериозна хидратация. Поизсушиха ми се крайщата,  макар че бях на ясно, че няма как да си запазя блясъка на тъмната на 100%. Ще ми се все пак да работя в тази насока.

Термото Матрикса ми идва малко повече фиксиращо и лепкаво като лак. Надявам се поне да предпазва.

# 485
  • Мнения: 18 569
На мен ми се виждат като масури,с обикновена маша,по-тънка.Много зависи масури от едновремешните.🙄

# 486
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Жана, благодаря Hug честито  bouquet леко и успешно да минава всичко.

# 487
  • Мнения: 18 569
Жена,аз исках да те питам,ама ме беше срам.😊Честито и дано всичко да е наред,от сърце ти го желая.
Онзи ден правих кокосови маска.Не ми хареса,изсуши ми косата.Странно.

# 488
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета  Hug
Този път не споделих тук, че след предната случка ми беше неудобно  Blush Сега обаче мина достатъчно време, за да мога спокойно да кажа и на вас Heart Eyes
Аз скоро нищо не съм правила за косата си, чак ме е срам да кажа  Blush имам старата тристъпкова терапия на Наши, чудя се дали да не си я спретна тия дни. Хич не ми се занимава в тия жеги, ама да се глезне малко пущината.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Жана, честито! Всичко ще е наред този път bouquet
Скрит текст:
Фраксипарин слагаш ли?

# 490
  • Мнения: 14 352
Жанааааа, направи ми деня! Ще чакаме добрата новина, когато стане време  Hug

# 491
  • Мнения: X
Жанааааа, направи ми деня! Ще чакаме добрата новина, когато стане време  Hug
Hug
Разбира се  Heart Eyes
Тайга, благодаря  bouquet
Дайте сега да върнем фокуса на косите, че ми е неудобно  Blush

# 492
  • Мнения: X
Иде ми да извикам - честитоооооооооооооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много се радвам Жанче! Всичко ще е наред мамче  bouquet bouquet


Косата....вчера накупих някакви шноли, язък за цвета , не я търпя пусната и секунда. Мъжа ми не беше се прибирал от както се боядисах, днес се прибра, аз се изкъпах, изправих, перфектно! Държах я пусната няма и половин час.
Да похваля някаква терапия на Сайъс възтановяваща, за третирана коса, по принцип нещо не съм им фен на шампоаните и балсамте, но това ми хареса.  Косата е една мекичка, гладка, пу пу перфектна ! 

# 493
  • Мнения: 1 424
Жана,честито и от мен!Всичко да е наред ти пожелавам bouquet
Момичета,тези маджик ролки дали ще успеят да навият моята коса? Thinking

# 494
  • Мнения: 3 027
Жанче, много се зарадвах!  bouquet
Дано от хормоните пък косата да избуни в растеж, защо все трябва да е лошо  Grinning Аз и през 3-те бременности и след това имах страхотна коса, може би и защото нищо не я третирах тогава  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт