Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 975
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 1 722
Здравейте! Препоръчайте ми хубаво червено вино от постоянния асортимент.
На Братя Минкови избата е с уникални вина, имат няколко вида в Лидъл, мисля.

# 976
  • Враца
  • Мнения: 2 706
Дами, от мъжките потници от 6.99лв, някой да си е взел XL и да иска да го връща?  newsm78

# 977
  • Мнения: 130
Здравейте, някой може ли да даде мнение за плажните палатки? Здрави ли са, предпазват ли достатъчно от слънцето...? Чудя се дали да не взема за детето за плажа, но ми се иска да не се изпържи вътре, докато спи.
Къде са тези палатки? Имаме от Декатлон. Исках да видя дали и Лидълската е подобна, но не я виждам. Един път само сме я опъвали на плажа - не е удачна за слънчев ден на плажа. Нагрява се цялата - като в парник си вътре. Ако се покрие добре с плътни мокри хавлии - става по-добре положението. Иначе пази от слънце, ама и ветрец като от никъде не влиза - съвсем като в затворено пространство се чувстваш вътре...

# 978
  • София
  • Мнения: 851
Въпрос за желиращата захар. Смятате ли, че може да стане сполучливо сладко, ако  използвам замразени къпини?

# 979
  • Мнения: 190
Здравейте! Препоръчайте ми хубаво червено вино от постоянния асортимент.
Виждала съм вината на Мезек и Черга там. Препоръчвам ги горещо.
Вила Армира - няма да сбъркате.

# 980
  • Мнения: 46
Здравейте! Препоръчайте ми хубаво червено вино от постоянния асортимент.
Виждала съм вината на Мезек и Черга там. Препоръчвам ги горещо.
Вила Армира - няма да сбъркате.
Благодаря на всички, които дават предложения, записвам си ги и ще ги пробваме едно по едно.

# 981
  • Мнения: 155
Здравейте, момичета! Искам да попитам в Лидл има ли сладоледена торта или руло? И вкусни ли са?

# 982
  • Мнения: 2 199
Има и двете.Торта не съм купувала, трицветното руло не ми хареса.Има нещо като руло,в синя кутия беше, с шоколадови люспи- то е хубаво.

# 983
  • Мнения: 6 806
Въпрос за желиращата захар. Смятате ли, че може да стане сполучливо сладко, ако  използвам замразени къпини?
Не съм правила, но проблемът е да не стане много воднисто и да не може да се желира. Може би е по-добре да размразиш къпините и тогава да ги претеглиш и да сложиш нужното количество захар.
Аз правих от пресни вишни, но докато махна костилките пуснаха много сок, реших да го ползвам и го притеглих заедно с плодовете. Хубаво стана.  Peace

# 984
  • Мнения: 19 698
Да се оплача от автобронзанта - взех и спрея, и млякото. Дърво голямо и двете. Никаква разлика по бЕлото ми тЕло  Rolling Eyes

# 985
  • Мнения: 35 148
Нищо не си харесах от новата брошура Simple Smile

# 986
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Ето я...https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/7053cafe-5a44-11e7-85ac-00505 … iew/flyer/page/12
аз ще ходя за детски пижами с миньони  Grinning еспадрили евентуално...

# 987
  • Мнения: 19 698
Аз, може би, ще взема разни работи от американската седмица, че любимият ги обича, ама друго и аз не харесах.

# 988
  • Мнения: 1 545
Момичета, помните ли колко струваха бебешките чувалчета? Или поне да помните кога бяха като дата, та да ги намеря в старите брошури?

# 989
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
14.99лв или 13.99лв  по спомен края на април от 26.04

Общи условия

Активация на акаунт