Каква е вероятността да съм бременна?

  • 7 257
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Мисля, че се вкарваш в излишни филми... аз лично не познавам някой да е забременял 2 дена преди цикъл...
Закъснението може да се дължи на много други неща. И недей да си правиш промивки нито с оцет, нито с лимон, нито със сода и т.н.
Ако не ти дойде до няколко дни отиди на лекар и това е. То ако е станало бебето, което малко ме съмнява де, с каквото и да се промиваш няма да промениш нещата.
И бъди по-разумна занапред.  Peace
Досега винаги съм внимавала,просто изпитах нуждата този път да не преприемам нищо,за което съжалих.

# 16
  • Мнения: 25 753
Приемам казаното от вас,но вероятността да остане нещо след имиване е много по-малък и нищожен,отколкото без да предприемеш нещо,както в случая.Да не говорим и ако се е изходил по малка нужда,което също не е направил,възможността да изкара въпросната семенна течност от каналчетата почти 100%.

Първо, външното измиване няма нищо общо с уринирането. Но дори и да е уринирал, това пак не дава 100% гаранция, че няма опасност от забременяване.
Но каквото и да е направил, отговорността за една евентуална бременност в случая е най-вече твоя. Не може да разчиташ на партньора да те пази, при положение че самата ти не се грижиш за собственото си здраве. Особено пък с такъв партньор, който е скаран с елементарните хигиенни навици. То така не само бременност можеш да си навлечеш на главата...
На твое място не бих си легнала повече с този без 2-3 презерватива един върху друг, ама коя съм аз, че да ти давам акъл?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
Парен каша духа. Не й се карайте ся... Станалото станало... Ще й държи влага.

# 18
  • Мнения: 349
Дам, от сега си имаш обеца на ухото Simple Smile Просто наистина се успокой и това с напиването и аз го подкрепям  Laughing И пиши как се развиват нещата следващите дни Simple Smile  bouquet

# 19
  • Мнения: 9
Приемам казаното от вас,но вероятността да остане нещо след имиване е много по-малък и нищожен,отколкото без да предприемеш нещо,както в случая.Да не говорим и ако се е изходил по малка нужда,което също не е направил,възможността да изкара въпросната семенна течност от каналчетата почти 100%.

Първо, външното измиване няма нищо общо с уринирането. Но дори и да е уринирал, това пак не дава 100% гаранция, че няма опасност от забременяване.
Но каквото и да е направил, отговорността за една евентуална бременност в случая е най-вече твоя. Не може да разчиташ на партньора да те пази, при положение че самата ти не се грижиш за собственото си здраве. Особено пък с такъв партньор, който е скаран с елементарните хигиенни навици. То така не само бременност можеш да си навлечеш на главата...
На твое място не бих си легнала повече с този без 2-3 презерватива един върху друг, ама коя съм аз, че да ти давам акъл?
Отново ще се съглася с вас.Но не мислете,че съм запозната с хигиенните му навици.Аз съм от типа хора,които изключително много държат на тях,самата аз след секс първото нещо,което правя е да се измия,но и по принцип.Заедно съм с това момче от 2 месеца.Преди имах дългогодишен приятел,с когото живеех и бях запозната с всичките му навици,но живеехме заедно.Той беше по-голям от мен и винаги ме е пазил,всичко което може би знам е благодарение на него.Това момче,с което съм в момента е по-малък от мен и не живеем заедно.Няма как да съм запозната с това какво прави и какво не прави в мое отсъствие.Не е от хората,които не се къпят,но очевидно е от тези,които не го правят веднага след секс,както би било приемливо.Или нещо го е възпрепядствало както той сподели,което също не приемам,понеже все 1 минута би отделил,вместо да ползва кърпичка.Само не ми казвайте,че не ви се е случвало поне веднъж да правите секс без презерватив! Не съдеде, защото винаги има първи път.Достатъчно си знам вината в дадената ситуация.

Последна редакция: вт, 06 юни 2017, 11:29 от etilenaa

# 20
  • Мнения: 25 818
Спокойно бе жена, ще ти дойде. Tired

# 21
  • Мнения: 197
Спокойно бе жена, ще ти дойде. Tired
Или тия дни или след 9 месеца Joy

# 22
  • Мнения: 25 818
Спокойно бе жена, ще ти дойде. Tired
Или тия дни или след 9 месеца Joy
Аз залагам на тия дни. Whistling

# 23
  • Мнения: 5 468
Трябва да си наясно, че може да се забременее само по време на овулация. Тя е средно 14 дни преди датата, на която идва менструацията. Ако менструацията ти е редовна, няма как да забременееш 1 ден преди нея. Такава опасност има само при жени с нередовен цикъл, тъй като при тях овулацията често настъпва по различно време.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 324
Трябва да си наясно, че може да се забременее само по време на овулация.

Само? Глупости! Може да се забременее по всяко време, включително и по време на цикъл. Е, шансовете не са като при овулация, но е възможно.

etilenaa, какво стана?

# 25
  • Мнения: 5 468
Кльомба, надявам се да се шегуваш  Laughing

# 26
# 27
  • Мнения: X
Happy, ти ли ще я носиш в темата 😂

# 28
  • Мнения: 150
Понеже аз съм била там (само, че ние искаме бебе) случвало се е дя ми закъснява, но все си е идвало Simple Smile Ако не си правила опити до сега и имаш проблеми с щитовидната жлеза-ще ти дойде, но ще закъснее.
Напълно е възможно да с3 забременее и ден преди М, аз бях така миналата година. За съжаление, поради нервна криза направих спонтанен аборт...
Много малко жени на този свят вече забременяват от вятъра Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте,доста закъснях с инфото,но в интерес на истината просто забравих да пиша. 😂 Дойде ми,сега чакам вторият ми цикъл след нелепата ситуация отпреди месец.Благодаря за включването на всички Ви!Ако някога недай си Боже отново попадна в кофти ситуация като тази,отново ще рева на Вас!😂

Общи условия

Активация на акаунт