Подстригах сина си

  • 3 203
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 164
Много е сладък Габи, с предишната прическа приличаше повече на бебе, а сега малко е възмъжал Grinning аз сък(що се ядосвах като подстригахме за пръв път баткото-беше с много къдрава коса, на фитилчета и беше много сладък, като го подстригахме и изцяло му се промени изгледа Tired тогава дори хич не ми хареса Close дори и сега пак с по дълга коса го харесвам повече.

# 61
  • Мнения: 5 258
Коса е ще порасне, отива му на Габриел новата прическа Peace
Аз пък нямах търпение да подстрижа Йоан. Имаше много хубави къдрички и всички ме питаха няма ли да ми е мъчно  newsm78  Ами не ми беше, косата му и без друго си е къдрева и сега като поотрасне малко пак си има къдрици Wink

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 20:41 от Radina

# 62
  • Мнения: 17
Сега като гледам новите снимки на сина ти,виждам още по-голям сладур. FlutterНераэбирам що се косиш толкова?! newsm78Просто не си свикнала още да го гледаш така.Впрочем и аэ реагирах като теб когато эа пръв път постригах сина си,но после свикнах. Peace

# 63
  • Майничка
  • Мнения: 12 677
Буба, а той харесва ли се? Усеща ли се с ново самочувствие? Щом е стоял спокойно в салона, сигурно процедурата не му е била неприятна.
Дъщеря ми мре да ходи на фризьор от едногодишна (след като на 4 месеца я офъках новобрански заради жегите и баща й ми наби канчето, че искал момиче, а не момче) откакто се помним, първо желание за подарък за именния й ден през лятото винаги е "да ме подстрижат по-различно".

# 64
  • Мнения: 5 622
Буба, а той харесва ли се? Усеща ли се с ново самочувствие?

Не мисля, че го осъзнава  Thinking Като се гледа в огледалото си се познава, това е най-важното  Joy


Калоян още не съм го подстригвала, но скоро ще му се случи. Твърде често започнаха да го бъркат с момиче(последния път Карен, сега Ирет на срещата в пица Хът го помисли за момиче), а и на самия него в жегите едва ли ще му е комфортно в жегите. Само се чудя на фризьор ли да го заведа и да се боря сама в къщи???

Според мен го заведи на фризьор Лили! 

Аз в къщи само бретона съм му рязала и около бакенбардите, ама там не се справих особено успешно  Embarassed

# 65
  • на североизток
  • Мнения: 285
И ние постригахме Симо тази неделя CryИ на мен ми се къса сърцето като го гледам - няма ги русите му къдри.Напълно те разбирам.Все едно, че е друго пораснало дете SadНе мога да свикна, че расте и се променя.Но май ще трябва. Wink
Да растат и да са ни живи и здрави, а пък ние.................майчина съдба

# 66
  • Мнения: 58
Подстригах сина си когато беше на 6 месеца!Съвсем късо някъде 1-ви номер!Изглеждаше супер,защото има правилна глава и му стоеше добре!Сега е на 2г.и 9 месеца и от тогава го фризирам постоянно!Стои мирно и много му харесва!Все му казвам че става много красив и той се радва! Grinning

# 67
  • Мнения: 1 403
Абе какво ги жалите тези коси, нали са мом4енца. Що не им вържете по едни опашки  ooooh! Много са по сладки когато са постригани  newsm10

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт