Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 234
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 30 802
Таис, само очите са различни, черни са, но иначе има наистина интересни прилики, най-вече в поглед и цялостно излъчване. Но и чисто антропологично- клонинги.

Аз като се замисля, снимките ми отпреди 10 години не знам дали са на дигитален носител. Една част просто се загубиха, когато човек се разведе, така става...

# 2 551
# 2 552
  • София
  • Мнения: 12 374
Таис, само очите са различни, черни са, но иначе има наистина интересни прилики, най-вече в поглед и цялостно излъчване. Но и чисто антропологично- клонинги.

Аз като се замисля, снимките ми отпреди 10 години не знам дали са на дигитален носител. Една част просто се загубиха, когато човек се разведе, така става...


Интересно е това, Мамасита. Ще пуснеш ли снимка на мъжа ти? Ще ги сложим една до друга с тази на моя.

Аз имам стотици от 2008 и 2009, тогава любимият постоянно ме снимаше. После като се размножи, започна основно щерка си да снима  Mr. Green

# 2 553
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Едни летни Съмър Хаоски кецки от мен от миналото лято. Чакам обявлението за тва лято, че прекалено метъл е за ся. Балансец си трябва!
[url=

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 23:58 от the unconscious

# 2 554
  • Мнения: X
Има няма 11 години оттогава  Whistling

Скрит текст:
Черни в Египет и на Марбея след това. Не ни познаха приятелите след завръщането ни.

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 21:33 от Анонимен

# 2 555
  • София
  • Мнения: 38 595
Да се оплача - нещо много ми се е отворил апетита и прогресивно отивам към глиган - даже късите панталонки ми отесняха.

# 2 556
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Контес, супер сте! Дай и по-актуални и ти да видим как одъртявате. Grinning

# 2 557
  • Мнения: 22 454
Рових 30мин в стари албуми, но снимки по бански не открих. Simple Smile Явно са на друго място.

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 09:06 от Sesylle

# 2 558
  • София
  • Мнения: 12 374
Контеса, прекрасна двойка сте  Hug Heart Eyes
Няма нищо по-хубаво от висок мъж.

Агент, да не си бременна?

# 2 559
  • Мнения: X
Контес, супер сте! Дай и по-актуални и ти да видим как одъртявате. Grinning
Недей, че ще изплашим аудиторията с метрите. Мерси.

Таис, съгласна съм. Хубаво е да си висок. Гледаш все отгоре на нещата.
Мале, забелязах, че дънките и маратонките още си ги носи. Мрази шопинг за дрехи и обувки.

# 2 560
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Контес, супер сте! Дай и по-актуални и ти да видим как одъртявате. Grinning
Недей, че ще изплашим аудиторията с метрите. Мерси.



Много ми е любопитно мъжа ти как е като по-зрял. Страшно симпатичен е.

# 2 561
  • София
  • Мнения: 12 180
Много сте сладки, Контеса.


Ето и от мен 4 минути с благоверния миналото лято и тази пролет



Скрит текст:
Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 21:24 от Бoяна

# 2 562
  • Мнения: 9 572
Много сте готини всичките двойки, ще ви чакам да ни се покажете пак заедно и след 30 години Hug

# 2 563
  • София
  • Мнения: 12 374
Много сте готини всичките двойки, ще ви чакам да ни се покажете пак заедно и след 30 години Hug
Моят убавец си е същият от снимката, която пуснах. Аз не съвсем. След 30 години, ако сме все още заедно, ще сме старци рокаджии  Simple Smile

# 2 564
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ние ще сме сбръчкосани с по два чифта цаки и с по една лула на мира в устица.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт