Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 337
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 685
  • Мнения: 30 802
Е, Ша, къде го слагаш твоя мъж с батките...друго си е всяка вечер да е в залата- днес да вае бутчета, утре флейки, на третия ден вратни пържоли...

Аз между 19 и 30 доста спортувах, сега продължавам да се движа, но няма да правя простотии като едно време и едва ли ще тръгна да правя клек с щанга. Но виж туризъмче може, то с годините се задобрява.

# 2 686
  • Мнения: 5 060

И корем няма да покажа никога като видях този на Мохини  Crossing Arms


Въй, това беше мъжът ми.  Grinning

# 2 687
  • Мнения: 3 819
Сирен, моят е с розовите гащи.
Че той преса няма. Ама и корем няма. Обаче за краката не си права, ако визираш него. Има си крака и не е
Скрит текст:
  hahaha
Висок е 194 см, та може и затова да си се струва изгърбен. Все пак трябва да ме прегърне, а аз съм едно 25см. по-ниска от него.
Ето - крака
http://prikachi.com/images.php?images/280/9142280S.jpg
Идеален си ми е на мене и в тяло и изобщо.

Ама разбрах, че ти си сладурана, така че се радвам, че на теб не ти допада  Hug

# 2 688
  • Варна
  • Мнения: 10 493

И корем няма да покажа никога като видях този на Мохини  Crossing Arms


Въй, това беше мъжът ми.  Grinning

И аз реших, че е твоето  Joy Joy Joy

# 2 689
  • Мнения: 5 460
И аз мислех,че коремчето е на Мохини Laughing

# 2 690
  • Мнения: 2 016
Е, Ша, къде го слагаш твоя мъж с батките...друго си е всяка вечер да е в залата- днес да вае бутчета, утре флейки..
Нищо подобно не съм казала. А и не говори на диалект  Mr. Green
Аз разбрах, че Мохини показа корем на мъжа си, беше ми неудобно да коментирам след като се  предположи, че нейния   BlushLaughing

# 2 691
  • Мнения: 5 060
Ша ма убидити.

МИнаха ли 3 минути? Mr. Green

# 2 692
  • Мнения: 5 460
Супер си!
Аз за бюста ти завиждам Blush Благородно,естествено Hug

# 2 693
# 2 694
  • Мнения: 3 819
Нищо повече няма да показвам пък  Crossing Arms
Комлексирахте ме жестоко и задълго  Tired
То коремчето, то бюст, то тен ...  Heart Eyes

# 2 695
  • Мнения: 5 060
Глухрче, моля да ме изтъркаш.  Hug

# 2 696
  • Мнения: 2 016
Яката работа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мохини, не се сърди, нямат нюх за мъже,аз веднага разбрах че е мъжки този корем. Twisted Evil

# 2 697
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Яката работа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мохини, не се сърди, нямат нюх за мъже,аз веднага разбрах че е мъжки този корем. Twisted Evil

Мръсница  Laughing

# 2 698
  • Мнения: 30 802
Днес вече изрових една снимка, датирам я някъде към късновизантийската епоха, преди дигиталните апарати, може би е поне на 15 години.

# 2 699
  • Мнения: 7 519
Аз не спортувам нищо в момента (правя планк от дъжд на вятър,но не го броя).
Иначе съм тренирала художествена гимнастика 6 години.
Моя приятел нищо не спортува и не е спортувал сериозно (ходил е на футбол малко време),но той си е висок и строен,според мен изглежда добре.
Та,доста голяма роля играе и гена.Но ако искаш да промениш нещо е постижимо. Peace
Когато си на 18-20 няма какво да говорим ...пиши пак когато минете 35-40, когато имаш на главата си 2 деца, работа и един куп семейни задължения.
Преди години и аз имах едно такова гадже, което не правеше нищо, а имаше страхотна фигура... видях го преди година и не посмях да му се обадя! Пак е слаб, но съсухрен по старчески, а е само на 45! Така че не бързай с изводите  Peace.

Баба ми ще прави 72 октомври и е 47-8 кг.
Майка ми на 29 години е влязла да ме ражда 53 кг. (имам снимки от изписването,по-слаба е от мен).Тя сега напълня заради щитовидната жлеза.
Тъй че имам примери Mr. Green
Майка ти и баба ти са друго поколение, което е водило различен начин на живот от твоя и са се хранили със съвсем други храни!
Така че, почакай да минеш 35 и пак пиши Wink

Общи условия

Активация на акаунт