Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 165
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 5 940
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох никой не ме похвали 😢

# 5 941
  • Мнения: 15 033
Ох никой не ме похвали 😢
От завист е  Crossing Arms

# 5 942
  • Мнения: 9 571
Ох никой не ме похвали 😢
Ох, извинявай! На мен ми харесваш, но не ти се виждат ребрата  Laughing

# 5 943
  • Мнения: 30 802
Имам спомен, че съм виждала дънково сафари и целият гръб е от кожа с косъм.

В Пловдив има няколко магазина за екстравагантни дрехи по Главната, там има подобни модни ексцесии. В смисъл- и Дейвид Боуи да беше влязъл, щяха да му намерят дрешка за неговата визия, от всичките му периоди.

# 5 944
  • София
  • Мнения: 62 595
Шантала преди гравитираше около Богинята, обаче Богинята май изчезна, та сега си намери нов обект за гравитиране - Бояна.  Няма лошо, но и няма как да ме упУаши.

# 5 945
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох никой не ме похвали 😢
Ох, извинявай! На мен ми харесваш, но не ти се виждат ребрата  Laughing

Е ти пък, ще ме глозгаш ли 😂

# 5 946
  • Мнения: 2 016
Осмичка, ако лежерен за тебе означава безмозъчен,  вероятно  си права, че не мога да го докарам. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ся, догадки кой какво и защо  хич не ви се отдават,  а и едва ли има нужда от поредно напомняне, че темата не е за обсъждане на профили/потребители, което тук е толкова неустоим порив.
Акашче,  коя зодия искаш да бъда? Hug

# 5 947
  • Мнения: 6 710
Близнаци?
Телец?

# 5 948
  • Мнения: 3 371
Стрелец в кравешка кожа  newsm78

Има ли такова нещо?  newsm78

# 5 949
  • София
  • Мнения: 62 595
виж, Шантала, темата е твоя и е зза теб, пък сега пУачеш! ми, не може да искаш за си форумско селебрити с лежерен образ, пък да се пУашиш от коментари. така е, славата е трудна работа. Има потребители с култови реплики, снимки и т.н.  Be a man! Който го е страх от мечки (коментари), не ходи в горатта (не пуска теми за себе си).

# 5 950
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ей,сън не спите за се драчите у фОрОмО 😁. Много сте тънкообидни и докачливи.
Ми мойте ребра се броят, пък на. ЗавиждайтИ!  Ако пожелая може и да ви покажа🙃.
Ша,чуден ти е аватарът ❤.Хубава жена и под кравешка/магарешка кожа си е все хубава.

# 5 951
  • Мнения: 9 571
Осмичка, ако лежерен за тебе означава безмозъчен,  вероятно  си права, че не мога да го докарам. Stuck Out Tongue Winking Eye

Не, не означава безмозъчен, а такъв който не обижда и не върти интрижки Wink

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 11:04 от Осмичка

# 5 952
  • Мнения: 12 667
Остаря  и не издържа вече лежерния псевдоомтимистичен стил.

# 5 953
  • Мнения: 2 016
На ваша отговорност си  е,  аз не обсъждам  хората, не заради мене имаше няколко пъти предупреждение за това в темата, ако си спомняте. Просто не  ми се иска да заключат сепак.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 954
  • София
  • Мнения: 62 595
Но най-вероятно ти си писала на модератор, сама си каза, че не ти харесва отклоняването от темата (тоест  твоя образ). Нямаш смелостта да оставиш една тема да се развива от самосебе си, все искаш да я завръщаш към себе си. Хубаво, хайде, давай следващата снимка!

Общи условия

Активация на акаунт