Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 338
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 12 675
А няма ли вариант детето да си прекара приятно с баба и дядо, а младите да отидат сами някъде?

# 1 306
  • Мнения: 22 475
А няма ли вариант детето да си прекара приятно с баба и дядо, а младите да отидат сами някъде?

Има разбира се. Simple Smile
На моите деца им е в пъти по-интересно с баба и дядо, отколкото с изнервени родители.
И те на драго сърце биха ги завели и на почивка, но нали това е запазена част за родителите...та се наказваме взаимно. Simple Smile

# 1 307
  • София
  • Мнения: 12 459
А няма ли вариант детето да си прекара приятно с баба и дядо, а младите да отидат сами някъде?
С каква цел? Децата чудесно пътуват ако умееш да ги научиш. Поне аз не съм родила внуче на родителите си, които пътуват повече и от мен, та ако им го захвърля ще трябва да пътува с тях, но и по начало не схващам идеята. Ако човек иска още да пътува сам изчаква и ражда като му писне да е сам. Например.

# 1 308
  • Мнения: 2 016
То от нас си зависи.
На мене вижте какво ми се случва в момента на балкона, на тревата поникнала там, де  Laughing
Скрит текст:

# 1 309
  • Мнения: 14 654
А няма ли вариант детето да си прекара приятно с баба и дядо, а младите да отидат сами някъде?

Един от любимите варианти. Пък и моите родители обичат да мъкнат внуци по самолети.

# 1 310
  • Мнения: 12 675
Това "захвърля " е много любим израз. Захвърлят ги на детска градина, на училище, на лагер, та дори и при баба и дядо.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 12 459
Това "захвърля " е много любим израз. Захвърлят ги на детска градина, на училище, на лагер, та дори и при баба и дядо.
Тихося, опитвам две седмици да направя скандал и ти всичко ще развалиш. Изчакай другите да забележат.

# 1 312
  • Мнения: 14 654
Не знам за другите, но в очите на децата ми захвърлянето на баба и дядо е възможност да прекарат време с още хора, които ги обичат и да имат връзка с тях, растат по-привързани, което пък аз намирам за много ценно.

# 1 313
  • Мнения: 22 475
Тя почивката само пътуване ли е?
Явно не съм разбрала. Simple Smile

# 1 314
  • Мнения: 14 654
Тя почивката само пътуване ли е?

При мен зависи най-вече от наличието на деца. С деца предпочитам да се установя на място с удобства, където най-дългият преход е до плажа. Без деца изобщо пък не ходя на море, защото ще пукна от скука, не обичам нито плаж, нито басейни.

# 1 315
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
А няма ли вариант детето да си прекара приятно с баба и дядо, а младите да отидат сами някъде?

Има разбира се , ако има баби и дядовци наблизо . Моят син е на 10 - нямаме помощ наблизо и всичко правим тримата. Пътуваме всяка година поне по 3 пъти , нямаме проблеми с държание.

Виждала съм много невъзпитани деца , но не са били само Български , така че добро и лошо има навсякъде.

Сбъдваща,
 МС ходи на лагер във Франция през април тази година - 5 дни  ми се видяха като цял месец. Без телефони , без  Интернет връзка само от това което сложат на страницата на училището. Мъка ми беше, но удържах фронта. А те още говорят за лагера и ще говорят съм сигурна и след 30 години.
Всичко ще е ок  Hug

# 1 316
  • Мнения: 2 016
М, най-много  се караме за мен . Бояна, къде се буташ,  виждаш, че никой не иска да се кара с теб.. Mr. Green

# 1 317
  • Мнения: 12 675
Това "захвърля " е много любим израз. Захвърлят ги на детска градина, на училище, на лагер, та дори и при баба и дядо.
Тихося, опитвам две седмици да направя скандал и ти всичко ще развалиш. Изчакай другите да забележат.

Добре, де, аз се чудя Ша как си е отгледала такава трева на балкона. Или гостува в някоя къща в Орландовци.

# 1 318
  • София
  • Мнения: 12 459
Не знам за другите, но в очите на децата ми захвърлянето на баба и дядо е възможност да прекарат време с още хора, които ги обичат и да имат връзка с тях, растат по-привързани, което пък аз намирам за много ценно.
И в очите на моето, но все пак зависи за колко време. А и ако не ходя в Тибет не виждам причина да не пътувам с детето.

Sesylle, за пътуване говорим, не за почивка. А почивката, ако не живееш на морето си е пътуване. Неизбежно.

# 1 319
  • Мнения: 22 036
Първо Янечек, захвърляне е! Горките деца, трепнат по теб и благият ти нрав, а второ, ти за какво си ги родила?

И Сесили, ДА!!! Ако не пътуваш извън БГ, не е ПОЧИВКА!

Бояна  Tired, старая се  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт