Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 171
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 320
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
М, най-много  се караме за мен . Бояна, къде се буташ,  виждаш, че никой не иска да се кара с теб.. Mr. Green

Въртиш , сучиш , все гледаш да обърнеш темата за ТЕБ. Ама няма да стане без снимки - и то не такива  с крака и буболечки.
Ето , вчера и конкуренция излезе и доколкото разбрах - доста привлекателна е била!
Пускай нови бански , че  съвсем сбъркахме посоката  Laughing

Тревата трябва да се полива , много ти е засъхнала гледам  Stop

# 1 321
  • Мнения: 12 667
А и ако не ходя в Тибет не виждам причина да не пътувам с детето.

И ще лишиш горкото от Тибет?!

# 1 322
  • София
  • Мнения: 12 146
А и ако не ходя в Тибет не виждам причина да не пътувам с детето.

И ще лишиш горкото от Тибет?!
Едва ли, вече съм била там, надали ще ходя скоро пак. А и горкото ако се просветли повече от мен ще вземе да спре да ме слуша, тогава вече ще се налага да го захвърля непрекъснато, защото аз деца не бия и няма да се отметна. Mr. Green

# 1 323
  • Мнения: 14 654
... а второ, ти за какво си ги родила?

За да не може никой във форума да ме пита "ти, като нямаш деца, защо пишеш във форум за майки", т.е. позиционирам се по-добре в тази общност.
Колкото до баба и дядо, големият вече е достатчно голям, за да иде сам при тях, когато си поиска и за колкото време си поиска. Често след училище си хваща рейса и ми се обажда, че е при тях, така че да не го чакам, но ако има пица, да му запазя едно парче за утре, когато ще се върне.

# 1 324
  • Мнения: 22 440
Почивката е свързана с пътуване, да, но то не е основното.
Все в някакъв момент стигаш до избраната дестинация. Освен ако всеки ден не се местиш на различно място.

# 1 325
  • Мнения: 2 016
Наистина искам и аз да видя Walk от вчера, днес имам повече време, ако прочете,  моля за second glance  Simple Smile
Слънцето е ужасно силно, изгаря и трева и все. Crazy

# 1 326
  • София
  • Мнения: 12 146
... а второ, ти за какво си ги родила?

За да не може никой във форума да ме пита "ти, като нямаш деца, защо пишеш във форум за майки", т.е. позиционирам се по-добре в тази общност.
hahaha Joy hahaha
И са ти две, таман най-малко въпроси. Като имаш едно нон стоп те питат няма ли да имаш още едно, а като са три защо са ти толкова много, не познавате ли контрацепцията у вас. Умна си ти, винаги съм го знаела и с всеки ден се убеждавам.

# 1 327
  • Мнения: 22 036
Ми така де, поне с нещо да си оправдаем временното разваляне на фигурата и дивия нрав.

# 1 328
  • Мнения: 30 802
Няма ли вече някой да пусне пак задник в пазарска мрежичка?

Иначе има начин децата хем да пътуват, хем да има и връзка с родителите. То е като с разходките - изнервена майка крещи по детето, ама после се гордее, че е разхождано. Въобще няма да се трогна, ако реализираме едно стресово море, в което никой не се забавлява, защото петима човека имат тотално различно виждане за това кое е забавно.

Синът ми ходи с баба си по екскурзии, разбират се, има туристическа група. Но той е със съвсем друг ритъм, може цял ден да е на крак, докато най-малкото още спи по два пъти на ден и държи да е в легло и се дразни, като се поумори. Средното пък е в оная възраст, когато с целия си инат се бори със следобедния сън. Изобщо- експлозивна комбинация.

Аз по принцип не държа да са точно с мен и точно на море, нито да пътуват точно с мен. Все по някакъв начин ще пътуват- дали ще са лагери, екскурзии или по друг начин. Важното е в крайна сметка на всички да им е приятно и интересно. Защото си е идиотско деца в кръчма или родители по детски атракции. Да не говорим, че каква почивка ще е, ако не мога да зарея поглед в синевата, ами трябва да го играя бодигард на малки същества, които в рамките на пет минути поне по един път си застрашават живота и здравето. То си е уморително, постоянна бдителност.

# 1 329
  • София
  • Мнения: 12 146
Въобще няма да се трогна, ако реализираме едно стресово море, в което никой не се забавлява, защото петима човека имат тотално различно виждане за това кое е забавно.

Защо трябва да е стресово? Има ноу хау за почивки с деца. А и като имаш деца временно споделяш техните забавления, съгласи се, че не е редно да ги водиш на бар, за да не са се забавлявали само те.

Сериозно, мислите ли, че хора над 60 са с по-яки нерви от нас? Аз силно се съмнявам.

# 1 330
  • Мнения: 12 667
Съвсем друго е да си баба.

# 1 331
  • София
  • Мнения: 12 146
Съвсем друго е да си баба.
Така е. Това имам предвид. Едно време бабите се пенсионираха на 55, сега работят до 60+ и не мисля, че е хуманно да им се оставят внуци за продължително време, както е било преди. Това си е отговорност и стрес, освен това е и физически тежка работа, когато детето е малко. Мое мнение, тук вече не започвам скандал.

# 1 332
  • Мнения: 12 667
По друг начин гледаш от позицията на баба. Родителите да си ги отглеждат, възпитават, за мен са забавленията.

# 1 333
  • Мнения: 14 654
hahaha Joy hahaha
И са ти две, таман най-малко въпроси.

Две, при това мъжки  Sunglasses Аги!!! Направо няма място за въпроси. Все пак ако някой ме пита не ми ли се плетат плитчици и лакират ноктенца, отговарям, че племенницата ми служи за тази цел - въобще перфектно съм се наредила откъм положение във форума.

# 1 334
  • София
  • Мнения: 12 146
По друг начин гледаш от позицията на баба. Родителите да си ги отглеждат, възпитават, за мен са забавленията.
Съгласна. За целта децата трябва да са по-големи и за малко. Или малки, но за още по-малко. Иначе преминава в отглеждане, т.е. стрес, тежка работа и тн. Пък на детето се отнема удоволствието поне един-двама души в света да му позволяват всичко.

Общи условия

Активация на акаунт