Освободени ли сте по отношение на секса

  • 16 668
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 615
Пак наивен въпрос...

ТОЧНИЯТ ЧОВЕК е склонен да експериментира разни неща в секса, които дори само ти харесваш...

Приема те такъв какъвто си...

Старае се да те удовлетвори...

Но ако й изглеждаш смешен, груб или неуместен и всичко ти отказва, то или ти си смотан или тя, или не сте един за друг !!!

# 31
  • Мнения: 1 729
На 40 год вече трябва сам да си изградил критерий кой е точният човек за теб ! Нали има един период на опознаване преди да решиш ще я бъде ли тази връзка или няма да я бъде . Едва ли ще срещнеш жена , на която и е татуирано на челото " аз харесвам грубия секс , говори ми мръсотии "  Joy Тези неща се разбират с времето , не може от вратата за краката , а ти май това искаш  Whistling

# 32
  • Мнения: 46 518
...И жената пак го обича, и този човек е точния за нея. Аз не го разбирам, но е факт...
Не е точният, просто са жертви на насилие, зависими, с промити мозъци...

# 33
  • Мнения: 34
Фройд е казал  : 'Всичко освен пълната липса на Секс е аномалия и отклонение" 
Пак той е обяснил всички човешки стремежи с момчешката нужда на сина да оправи майка си и дъщерната нужда момичето  да приласкае баща си
Този велик творец великан на мисълта  е написал и цяла теория ,която се учи от едни умни глави за които психиатрите пък са казали: _Няма по добър начин да те докарат до самоубийство от това да идеш на психолог.

Аз лично изключая некроманията, дефекациите и прочие ...екстравагантности
но пък съм неприлично освободен да обожавам сладки и добре поддържани женски крачета.

# 34
  • Мнения: X
Поклон пред Фройд.
Коментара на една колежка - кога да съм освободена, когато ставам в 6 за да приготвя храна за децата или в 10 вечерта, изтощена от работа, когато проверявам домашните ...
Битовизма явно е съществен инхибитор на страстта и освободените отношения.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Фройд е казал  : 'Всичко освен пълната липса на Секс е аномалия и отклонение" 
Пак той е обяснил всички човешки стремежи с момчешката нужда на сина да оправи майка си и дъщерната нужда момичето  да приласкае баща си


Направо ми се доповръща!Правете разлика между освободеност и перверзия  Sick

# 36
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Фройд е казал  : 'Всичко освен пълната липса на Секс е аномалия и отклонение"  
Пак той е обяснил всички човешки стремежи с момчешката нужда на сина да оправи майка си и дъщерната нужда момичето  да приласкае баща си


Направо ми се доповръща!Правете разлика между освободеност и перверзия  Sick

О, как да правят разлика, като самият Фройд е бил тотално откачен извратеняк, предписващ лечение на зависимост от морфина с кокаин? Mr. Green

Няма нито един излекуван от него пациент, а е лекувал само богаташи, с години, като им е свличал куп мангизи.

# 37
  • Мнения: X
Хора без образование обсъждат Фройд... ето това е пълна смешка.

# 38
  • Мнения: 34
Битовизма явно е съществен инхибитор на страстта и освободените отношения.

Така е  битието в крайна сметка след 75 г.тъпчене на едно място разбрахме ,че наистина определя съзнанието.
Съжалявам ако на форума му звучат кощунственно Фройдистките  цитати ,но не аз съм ги писал и измислял .
Нито имам намерение да ги прилагам в практиката си. Моите отклонения сравнени с тези на Фроийд намирам за безобидни  и незастрашаващи обществената цялост  семейството и обществото и държавата Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 461
Всичко е до попадане на точния човек. И не,битовизмите не пречат,точно по този начин се бяга от тях. А как да решиш дали това е човекът...Ами,сексът се случва първо в главата. Преди да говориш за "връзка" с някого,се предполагат поне няколко срещи,включващи не само разговори,а и секс... отделно,докато сте на вълна флирт и закачки,се предполага,че темата е била позачекната и имаш идея до колко човекът отсреща ще приеме даден вид изпълнения. По темперамента си личи. Колкото и близък да си с някого,нямате ли еднаква нагласа,може да очакваш само евентуални компромиси,но не и пълно отдаване при конкретната практика. Винаги съм прекъсвала своевременно връзки,със скучни партньори,излишно е да натоварвам тях с мои желания и да губя време в това да потискам фантазии,които с друг биха били удовлетворени

# 40
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
...
но пък съм неприлично освободен да обожавам сладки и добре поддържани женски крачета.
Фетишът към женски ходила пък изобщо не е екзотика, по мои скромни 20 годишни наблюдения. И не е нужна никаква освободеност в това отношение.

# 41
  • Мнения: 18 557
Имаше някакви  да обикалят потребителките и  да ближат крака и обувки.

# 42
  • Мнения: X
Имаше някакви  да обикалят потребителките и  да ближат крака и обувки.

Имаше един чорапен маниак тук, все питаше за чорапогащи.

Имаше и един с фетиш на тема памперси за възрастни, подхващаше такива теми из всеки възможен български форум.

Имаше и един, дето си търсеше жени да го гледат как мастурбира, пак навсякъде из Интернето.

Срещала съм и един ампуте-девоте, даже не ви трябва да знаете какво е това. И бойлавъри.

Не е лесно да си извратен.

# 43
  • София
  • Мнения: 17 592

За да си освободен не трябва ли в някакъв предходен момент да си бил не-свободен, питам се аз?...
Ама не ме слушайте / четете мен, аз съм натурална блондинка - и на това отгоре се занимавам с формална логика.  Joy

# 44
  • Мнения: X
Няма как морални, обществени норми, среда и семейство да не ни затварят в някакви рамки, които ние сами си слагаме/възприемаме/. Така че, всички можем по един или друг начин да се освободим пред себе си, гаджето, семейството.

Общи условия

Активация на акаунт