Отговорите са в сърцето! Възможности анализираме, посоки си избираме!

  • 94 880
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 202
Извинявайте,но не разбрах само за техникумите ли се изисква медицинско свидетелство?
Да, само за професионалните гимназии.
Не само за професионалните гимназии, а само за професионалните паралелки. И в някои математически гимназии например има професионална паралелка.
Пример ПМГ Пазарджик
0019   ПМГ "К. Величков", ГР.ПАЗАРДЖИК   профил- Природни науки- АЕ- инт.- БЗО, ХООС   26/-/-   профилирана   Природни науки
0073   ПМГ "К. Величков", ГР.ПАЗАРДЖИК   Програмист- Програмно осигуряване- АЕ-разш.   26/-/-   професионална   Програмно осигуряване

# 661
  • София
  • Мнения: 424
Извинявам се предварително, сигурна съм, че беше коментирано по -напред , но не мога да то намеря сега- кога ще се видят в системата подадените на хартия заявления?

# 662
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Извинявам се предварително, сигурна съм, че беше коментирано по -напред , но не мога да то намеря сега- кога ще се видят в системата подадените на хартия заявления?
Веднага се виждат. Докато се прибера от училището до нас и всичко беше видно.

# 663
  • Мнения: 199
Моето е подадено сутринта , малко след 10, но още не е въведенo в системата  newsm78
Не се виждат и оценките от свидетелството .

# 664
  • София
  • Мнения: 424
Имам предвид не само номера а и посочените желания. В момента ми пише , че имам подадено заявление с номер,но не и желанията.

# 665
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Имам предвид не само номера а и посочените желания. В момента ми пише , че имам подадено заявление с номер,но не и желанията.
И аз това имах предвид.
Като отида на секция желания и всичко си се вижда. Излизат си и оценките от свидетелството с оценки и с точки.Може и причината да е в това ,че сме много малко хора в това гнездо . Нямам идея.

# 666
  • Мнения: 8 202
На мен пък ми изскочи един въпрос, гледайки "Календар" в системата. на ред 8 пише
8.   Подаване на документи за участие в приема на ученици по Наредба № 10 от 01.09.2016 г.
Писмено уведомяване на учениците за допускането им до участие в приема   16.06.-22.06.2017 г. вкл.
Какво трябва да е това уведомяване, как се осъществява за кандидатствалите електронно и на хартия?... и такива разни въпроси...

# 667
  • Мнения: 60
Здравейте, и ние подадохме документи. Имаме входящ номер, но копия на свиделството и бележката не ни поискаха. Казаха че всичко го има в системата. В системата излиза съобщение. За този етап имате входирано зявление, което все още не е въведено. Дано всичко е ок.

# 668
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Извинявайте,но не разбрах само за техникумите ли се изисква медицинско свидетелство?
Да, само за професионалните гимназии.
Не само за професионалните гимназии, а само за професионалните паралелки. И в някои математически гимназии например има професионална паралелка.
Пример ПМГ Пазарджик
0019   ПМГ "К. Величков", ГР.ПАЗАРДЖИК   профил- Природни науки- АЕ- инт.- БЗО, ХООС   26/-/-   профилирана   Природни науки
0073   ПМГ "К. Величков", ГР.ПАЗАРДЖИК   Програмист- Програмно осигуряване- АЕ-разш.   26/-/-   професионална   Програмно осигуряване
Така ни каза класната миналата вечер на родителската среща, за това такъв отговор дадох.  Peace

# 669
  • Мнения: 320
Има ли някои заявлението за участие в класиране във формат WORD, навирам само стар образец. Моля да го публикува тук.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 16:31 от elenky

# 670
  • Мнения: 176
 elenky мисля, че това беше заявлението.
http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/appl_files/2017_docs/ZAYAVLENIE.doc

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 17:21 от Barboranka

# 671
  • София
  • Мнения: 3 526
Здравейте! Попълвам заявлението в Word. Желанията ни са около 70. Трябва ли заявлението да е със 140 реда задължително (70 празни) или да прекъсна таблицата докъдето е попълнено?

# 672
  • Мнения: 10 661
Аз празните ги изтрих.
Сега да допълня - на тези, които са на ръка, понеже са разпечатани с много празни редове на едно момиченце й го маркираха празното място, както обикновено се прави - със задраскване.

И ние подадохме сутринта. Занесохме заявление разпечатано с кодове, без кодове и само бланка. Избраха си варианта с кодове и много внимателно проверихме всичко - аз, две госпожи и синът ми. Взеха ни само копие на медицинското и други копия не искаха.
Много положително реагираха на попълнено заявление с кодове. И за тях е по-лесно, по-четливо. Една жена преди нас й откриха грешка някаква, тя спомена, че разполага с файла и я поканиха в друг кабинет да се опитат да й отворят файла, за да коригират, разпечатат и да не преписва на ръка.
Приятно впечатление ми направи колко са търпеливи, отзивчиви и любезни. Ние подадохме в ПГ по телекомуникации. Сравнително бързо стана всичко.
Успех на всички наборчета  Simple Smile

# 673
  • Мнения: 256
Аз празните ги изтрих.
Сега да допълня - на тези, които са на ръка, понеже са разпечатани с много празни редове на едно момиченце й го маркираха празното място, както обикновено се прави - със задраскване.

И ние подадохме сутринта. Занесохме заявление разпечатано с кодове, без кодове и само бланка. Избраха си варианта с кодове и много внимателно проверихме всичко - аз, две госпожи и синът ми. Взеха ни само копие на медицинското и други копия не искаха.
Много положително реагираха на попълнено заявление с кодове. И за тях е по-лесно, по-четливо. Една жена преди нас й откриха грешка някаква, тя спомена, че разполага с файла и я поканиха в друг кабинет да се опитат да й отворят файла, за да коригират, разпечатат и да не преписва на ръка.
Приятно впечатление ми направи колко са търпеливи, отзивчиви и любезни. Ние подадохме в ПГ по телекомуникации. Сравнително бързо стана всичко.
Успех на всички наборчета  Simple Smile



И ние днес подадохме в това училище ,много бързо и двете жени бяха много внимателни .Страхотно впечатление ни остави организацията.Успех на всички.

# 674
  • Мнения: 43



Това заявление ли да разпечатам и попълня за кандидатстване?

Общи условия

Активация на акаунт