След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -225ღღ

  • 58 989
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
# 691
# 692
# 693
# 694
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Увеличаваме се отбора на желаещите да гледаме Светулчо  Party
Тери  Hug

# 695
  • Мнения: 9 540
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

- Йомер, аз...- Запелтечи, опитвайки да събере мислите си.- Искам да кажа... не знам... съжалявам...

Тръгна си, но не му се прибираше. Не го свърташе на едно място, затова отиде да се потича в парка, който бе до дома му.

Дръпна я рязко и я прегърна, заглушавайки протеста ѝ с целувка.

Йомер се бе стреснал и реши, че наистина ще трябва да си поговорят сериозно.

# 696
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Нищо не разбирате от конспирации!  Mr. Green Не е важно какво има на снимката, а кой я е пуснал, защото тази снимка е стръв, някоя рускиня с гръм и трясък се провали на теста за доверие и сега ще сънуват други доказателства!  Peace

# 697
  • Мнения: 13 725
Нищо не разбирате от конспирации!  Mr. Green Не е важно какво има на снимката, а кой я е пуснал, защото тази снимка е стръв, някоя рускиня с гръм и трясък се провали на теста за доверие и сега ще сънуват други доказателства!  Peace


Гале  Hug вярно, че не разбираме, па не ми и трябва  Wink То с толкоз тайни и конспирации сложиха и Дюма в джоба си  Joy  Joy  Joy

 

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Кош от там ма, че да не ти изрежа и аз косата кат Зъбла  hahaha hahaha hahaha



Една хубава Ханде  Heart Eyes


И добро утро  Hug Hug Hug

# 699
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509

# 700
  • Мнения: 18 785
Верко, аз романите не съм спирала да си ги чета Peace и все гледам да се сдобия с нов  Flutter вече място нямам къде да ги събирам  Whistling. То ако не е Кукуто да си я поплювам  Mr. Green сигурно дълго нямаше да съм се вясвала в темата  Rolling Eyes
Много ми омръзна от нея вече и даже не ми се плюва по нея  Joy

Ааа аз всичко на телефона качвам и от последните няколко години прочетох всичките "по-така" романи и ще почна не толко такивата сега,че са ми на прияършване хахаха  Joy
На работа кога имам няколко часа свободни гледам са прелиста някоя и в нас на таблета  Joy даже не отварям вече лаптопа и не съм поглеждала турско дизи от месец сигурно и повече хахха

# 701
  • Мнения: 13 725
Здравейте  Hug  Hug  Hug

Ирко  Hug, не можеш я изгони таз, тя и Зъбла не успя  Joy  Joy  Joy

Верче  Hug, цял месец без турско дизи  Tired Значи има все пак някаква полза от Кроки  Mr. Green  hahaha

# 702
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Мераба  Hug Hug Hug
Верко  Hug аз не обичам да чета на тела или таблета  Whistling друго си е на хартия  Crazy та затова и място нямам вече вкъщи  Whistling и уговарям мъжа ми да ми прави полици  Wink
То и аз доста време не съм гледала турско дизи  newsm78 само оттук- оттам хвърлям по едно око на Парчетата от любопитство как ще финализират  Blush
Тя Гупата поне малко смях хвърля от време на време  hahaha hahaha hahaha
Диде  Hug Ирка   Hug

# 703
  • Мнения: 18 785
Диме  Hug и аз обичам хартийката ама ако ме видят на работа с книгата и директно ще ме изхвърлят хахаха а не мога да търпя примерно до вечерта,за да видя какво ще стане  Joy прекалено любопитна съм хахах и така една книга ми стига за 2 дни максимум  Joy някой път ми се е случвало за ден да прочитам една хаха

Диде Hug заслугата е на книгите,не на Кроки хахах Кроки ме отдръпна от темата замалко  Joy

# 704
  • Мнения: 13 725
Габи пак е надничала през прозореца  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт