Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 12

  • 82 969
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, искам да попитам посещението на "Дни на отворените врати" заплаща ли се?

# 421
  • Мнения: 19 706
Не, но трябва да се запишеш предварително.

# 422
  • Мнения: 3 213
Хаха, момичета. Да ви кажа, с две деца е много весело у дома, но и зорът си е двоен. Просто си има + и -.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 21:23 от KittyCatty

# 423
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
Здравейте момичета, искам да попитам посещението на "Дни на отворените врати" заплаща ли се?

На 20то число пускат датите за следващият месец и много бързо се запълват. Следи ги Simple Smile

# 424
  • Мнения: 36
Момичета искам да попитам дали някоя е раждала при Кайрякова, Личева или Кръстев? Тъй като се следя на друго място, но съм решила да раждам в Надежда трябва да си избера лекар и се колебая между тримата. Ще се радвам ако споделите мнения - добри и лоши.

# 425
  • София
  • Мнения: 30 209
Момичета искам да попитам дали някоя е раждала при Кайрякова, Личева или Кръстев? Тъй като се следя на друго място, но съм решила да раждам в Надежда трябва да си избера лекар и се колебая между тримата. Ще се радвам ако споделите мнения - добри и лоши.
Секцио ли си? Д-р Кайрякова беше в екипа, който ме оперира. Нямам забележки.

# 426
  • Мнения: 6 560
Аз при Личева - нормално пробвах, но накрая се наложи секцио. Доволна съм много. После лично дойде в отелението да ми смени превръзката, а не беше длъжна.

# 427
  • София
  • Мнения: 30 209
Аз при Личева - нормално пробвах, но накрая се наложи секцио. Доволна съм много. После лично дойде в отелението да ми смени превръзката, а не беше длъжна.
И Кайрякова дойде да смени превръзката. Като цяло всички са добри. Е, имам забележки към някои, но те не са от изброените.

# 428
  • Мнения: 26
Скоро се добрах до дни на отворените врати и питах, защото ще съм с планово секцио. Казаха, че трябва да имаш лична уговорка ако искаш специално някой лекар.
А до тези отворени врати как се добрахте,най-рано има свободни места за 30.10 аз дотогава трбва да съм родила,чудя се дали ако отида в понеделник в 14ч и тръгна с групата ще ме върнат,изобщо проверяват ли поименно?

# 429
  • Мнения: 18 621
Обновяват графика на 20-то число и поне на 20.09 по обяд имаше места за всички дати през октомври.

# 430
  • Мнения: 26
Обновяват графика на 20-то число и поне на 20.09 по обяд имаше места за всички дати през октомври.
На 21 имаше само за 30.10 Sad

# 431
  • Мнения: 6 560
Принципно аз като ходих имаше недошли и бяхме по-малко. Може да се примолиш, дори да е цяла групата, един човек повече или по-малко, мисля, че за тях е все едно.

# 432
  • Мнения: 36
Момичета споделете,бързо ли се възстановите след секциото? Ще се радвам и други да споделят ако имат мнения за Кайрякова, Кръстев или Личева!

# 433
  • София
  • Мнения: 30 209
Момичета споделете,бързо ли се възстановите след секциото? Ще се радвам и други да споделят ако имат мнения за Кайрякова, Кръстев или Личева!
Възстановяването след секцио е много индивидуално. Аз съм раждала 2 пъти със секцио и двата пъти се възстанових за различно време, болеше ме различно и т.н.

# 434
  • София
  • Мнения: 10 642
Разбира се, че е различно. Едно е да се реже здраво място, друго е да се реже втори път на същото място. Там вече има сраствания, които трябва да се изрежат преди да се зашие и унормално възстановяването да е по-трудно, поне като усещане

Общи условия

Активация на акаунт