Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 12

  • 82 553
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 686
Стари теми

ВМЕСТО ЗАПИС---- ИЗПОЛЗВАЙ БУТОНА ВКЛЮЧЕТЕ ИЗВЕСТИЯТА



адрес:ж. к. Красна поляна, ул. Блага вест 3, 1330 Sofia, Bulgaria

Телефони на клиниката:
02/ 44 17 970 - секретарки за записване на часове
0882 193 970 - мобилна линия

0884 700 704 - спешен за ин витро центъра и за бременни до 12 г.с.
0882 332 632 - директна спешна линия за пациенти на МБАЛ "Надежда" при спешни случаи за гинекология, бременност след 12 г.с и раждане

02/ 4417973 - регистратура за резултати от изследвания, болнични и т.н.
0882 412476 - за въпроси, свързани с раждането
0885 778141 - закъснения в графика
0882 193 978; 02/441 79 78 - доц. Балтаджиева и д-р Пенкова (имунологичен кабинет)
02/441 79 78 - генетична консултация с д-р Хаджидекова и д-р Станева, всеки понеделник след 17 ч.

02/441 79 71 - клинична лаборатория
02/441 79 75 - аптека
02/441 79 85 - образна диагностика
0882 193 972 (от 8:00 - 15:00 ч.) - клиника по медицинска онкология

линк за проверка на изследвания: http://lab.nadezhdahospital.bg
Уеб сайт   http://nadezhda.bg/


Списък за в болницата при раждане:
От magnet_for_happiness:
Скрит текст:
Аз си носех всичко, като багажа си ми остана в родилно,докато бях в операционната:
- джапанки и чехли
- чорапки/ за всеки случай, раждах зимата и се оказа,че нямах нужда,но кой знае.../
- хавлия-голяма и малка
- нощници 3 броя,но ползвах техните,бяха ми по-удобни
- сапун,шампоан,паста и четка за зъби,самобръсначка,/ сешоар може да ползваш в родилно имат/
- превръзки за родилки
- бабешки гащи и еднократни гащи
- крем за зърна
- помпа  за кърма
- 2 залъгалки/за всеки случай, този път не ми потрябваха/
- бархетни пеленки/ да подлагам,когато гушкам бебето/
- сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки
- мокри кърпички- за мен, кърпички за зърна, а в реанимация имат мокри кърпички и дават ако поискаш
- телефон  и зарядното му
- фотоапарат и зарядното му
- дребни пари за кафе/когато това вече е възможно да се приема,или сок или чай .../
- чашка и вода за в родилно/ но и там има диспенсъри с чашки/
- лигавничета-да забърша устичката при хранене ако има нужда
- гримовете ми
- хапчета - аз съм на лтироксин например
- ластик за коса
- четка за коса
- документите от ЖК
- лична карта
- след раждането ако няма граждански брак се носи декларация за припознаване-това мъжа го прави при нотариус
- ако има граждански брак- се носи документа

и дрехите за изписване на бебето,както и моите;
 
кошница за кола-на изписването трябва
вода за в реаниамция- след секциото се носи, мъжа или който я дава на акушерките в реанимация.

От Тeɣa
Списъка:

Скрит текст:
[/img]

Когато вярата срещне надеждата,животът намира начин!

# 1
  • София
  • Мнения: 983
Благодаря за новата тема bouquet
Някой да е ходил на мамографски преглед след раждане/ кърмене? Чудя се дали да добри специалистите или да търся на друго място newsm78
И дали има някоя мама, с трето секцио в Надежда-да сподели как гледат на нещата,че 2 път се чувствах като изкопаемо,като ми гледаха документите Re-c.o. Thinking

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Кристи, благодаря за темичката!  bouquet
Записвам се да следя, че скоро ми предстои най-хубавото, раждането на нашите сбъднати мечти  Wink

# 3
  • Мнения: 201
Благодаря за темичката и аз се записвам Simple Smile

# 4
  • Мнения: 19 686
Дриймс, най-хубавото е, наистина Simple Smile


mishoto, аз си ходя в Надежда на прегледи и нямам оплаквания. Стоименов е мамолога и е доста натоварен, но не претупва. Миналото лято лежах с една девойка, която беше с трето секцио - никой не я гледаше странно Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
Аз съм доволна от Стоименов, ходих по време на бременноста веднъж и въпреки заетостта ме прие веднага и ми отдели време.
Кристи,  bouquet

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 16:36 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 6 494
Благодаря за темата, Кристи bouquet

Аз също съм чувала хубави неща за Стоименов. Като приключа с кърменето ще отида при него.
На 29.06 съм на преглед при Личева за цито и мб. Мисля да заведа и бебока да му се порадва, че на изписването му й бях обещала, но не минахме, защото беше в час близък до храненето и той озверя от глад изведнъж Simple Smile
Та някой знае ли Панайотова дали е на работа на 29-ти сутринта? Иска ми се и през нея да мина.

# 7
  • Мнения: 3 213
Благодаря и аз за новата тема ! Някой знае ли Стаменов от кога до кога е в отпуск ?

# 8
  • София
  • Мнения: 983
Благодаря за отговорите bouquet ще запиша час там,щом има добри отзиви

# 9
  • Мнения: 19 686
Не, и мен ме интересува, че съм в някакъв списък за юли.

# 10
  • Мнения: 20
Как може да се запише час за д-р Стоименов и каква е цената на прегледа? В онлайн формата за записване на часове няма кабинета по образна диагностика. Пише, че отделението работи с направления по ЗК. Моля, който има информация да сподели
Благодаря предварително!

# 11
  • Мнения: 88
Здравейте. При предишното ми секцио преди 4г.помня, че ни препоръчваха да си носим много вода, която да изпиваме в реанимацията.Благодарение на това нямах никакво главоболие от упойката. Не мога да си спомня сега колко от малките бутилчици ни искаха. Може би 6? И също кога се носят - при самото приемане може ли или таткото ги носи след операцията?

# 12
  • Мнения: 6 494
Един стек, да. Може и при приемането, после само казваш да ти ги донесат от мястото, където ти стои багажа.

# 13
  • Мнения: 1 139
Цоп цоп в новата тема.  Laughing
Cristi, благодаря  Hug

Може ли някой, който е подавал документи за фонда през болница Надежда и не е от София, да ми каже защо след като ми изпратят от Надежда документите с куриер има и наложен платеж от 35 лв.
Не ме предупредиха като ми казаха, че ги изпращат.  Не съм за парите, но е хубаво човек да знае, че ще има наложен платеж, а и за какво е той .  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 23 147
обади се и попитай, може да са объркали нещо  newsm78

за процедурни работи изнамери темата в "проблемното", там повече хора отговарят.
тука повече за раждане се говори и подобни.

Общи условия

Активация на акаунт