Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-7

  • 131 465
  • 764
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 12 305

Стари теми:


ВМЕСТО ЗАПИС---- ИЗПОЛЗВАЙ БУТОНА ВКЛЮЧЕТЕ ИЗВЕСТИЯТА



адрес:ж. к. Красна поляна, ул. Блага вест 3, 1330 Sofia, Bulgaria

Телефони на клиниката:
02/ 44 17 970 - секретарки за записване на часове
0882 193 970 - мобилна линия
0884 700 704 - спешен
02/ 4417973 - регистратура за резултати от изследвания, болнични и т.н.
0882 412476 - за въпроси, свързани с раждането
0885 778141 - закъснения в графика
линк за проверка на изследвания: http://lab.nadezhdahospital.bg
Уеб сайт   http://nadezhda.bg/

Списък за в болницата при раждане:
От magnet_for_happiness:
Скрит текст:
Аз си носех всичко, като багажа си ми остана в родилно,докато бях в операционната:
- джапанки и чехли
- чорапки/ за всеки случай, раждах зимата и се оказа,че нямах нужда,но кой знае.../
- хавлия-голяма и малка
- нощници 3 броя,но ползвах техните,бяха ми по-удобни
- сапун,шампоан,паста и четка за зъби,самобръсначка,/ сешоар може да ползваш в родилно имат/
- превръзки за родилки
- бабешки гащи и еднократни гащи
- крем за зърна
- помпа  за кърма
- 2 залъгалки/за всеки случай, този път не ми потрябваха/
- бархетни пеленки/ да подлагам,когато гушкам бебето/
- сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки
- мокри кърпички- за мен, кърпички за зърна, а в реанимация имат мокри кърпички и дават ако поискаш
- телефон  и зарядното му
- фотоапарат и зарядното му
- дребни пари за кафе/когато това вече е възможно да се приема,или сок или чай .../
- чашка и вода за в родилно/ но и там има диспенсъри с чашки/
- лигавничета-да забърша устичката при хранене ако има нужда
- гримовете ми
- хапчета - аз съм на лтироксин например
- ластик за коса
- четка за коса
- документите от ЖК
- лична карта
- след раждането ако няма граждански брак се носи декларация за припознаване-това мъжа го прави при нотариус
- ако има граждански брак- се носи документа

и дрехите за изписване на бебето,както и моите;
 
кошница за кола-на изписването трябва
вода за в реаниамция- след секциото се носи, мъжа или който я дава на акушерките в реанимация.
От Тeɣa
Списъка:
Скрит текст:



Когато вярата срещне надеждата,животът намира начин!

# 1
  • Мнения: 1 095
Шоколадче, благодарим за новата темичка!  Hug Хайде, на късмет да ни е и безпроблемна! Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 4 954
Запис да не ви изпусна.
И един въпрос, ако може. Правилите амниоцентеза, в сайта на Майчин Дом пише, че по пътека постъпваш в отделение за три ии четири дни. Как се прави в Надежда? В болнични условия, в кабинета, където се извършват прегледите...? Ще съм благодарна за всяка информация, включително и за цени.   bouquet

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 08:40 от Estlar

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, моля вместо запис да използвате бутона за известията ако няма какво да споделите или да питате. Благодаря.   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 954
Изредактирах се  Embarassed Бях го натиснала по-рано по погрешка.

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Естлар, не съм правила, но в отделението като съм висяла на третия етаж имаше мами за амнио. Демек си ги приемат, но колко се остава и каква е цената не знам.
Иначе си се правят в операционните зали.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 165
за амниоцентезата подочух докато чаках да ме приемат миналата седмица.
може по зк явно, защото обясняваха за една жена че щяла да си лежи в болницата по клинична пътека няколко дни, за да  е по зк.
със сигурност не ги правят в кабинета за прегледи, а някъде по етажите.

и да сменим вече заглавието на темата, че болницата не е съвсем нова, порастна и тя на 2г и отгоре е вече  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 406
Записвам се да ви следя. Шоколадче    bouquet

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бамба, би ли уведомила модератор да смени заглавието на темата, че цял ден съм през телефона и тук ми е трудно.   bouquet

# 10
  • софия
  • Мнения: 100
Estlar, миналата година др. Михова ми прави кордоцентеза в нейния кабинет. Приеха ме по-рано през деня,пуснаха ми изследвания и полежах малко на третия етаж преди и след процедурата. Цената беше 400 лв. Всичко мина добре и много бързо. Не боли и всички са много внимателни. Мисля, че резултатите излизаха забседмица. Надявам се да съм била полезна.

# 11
  • Мнения: 1 095
На някой да са му назначавали изследване за фетален фибронектин (май беше) в Надежда? Със серклаж съм и четох, че е препоръчително.  newsm78 Следят ми иначе през четири седмици плацентарни молекули, ако е от значение.

# 12
  • София
  • Мнения: 16 691
Естлар, кой те съветва да правиш амниоцентеза и по какви показатели? съмнение на ФМ ли имат или само заради генетичните ти изследвания?

# 13
  • Мнения: 4 954
Само заради генетичните, ако трябва да сме честни Simple Smile Първата ранна ФМ мина добре, нисък риск по БХС. Следващия месец ми е консултацията с лекаря, ще видим как ще протече и дали няма да размисли за амниото, още не сме обсъждали резултатите. Но по последни данни беше категоричен.  Crazy

# 14

Общи условия

Активация на акаунт