ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 28 [244]

  • 62 623
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20 795
Този в средата   Sick Sick дали няма някой да го  smile3553
hahaha hahaha hahaha hahaha  после ще му барна и черния ръкав  Joy




Ха така  Mr. Green чудничко ще стане  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 91
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
   От рускините -
Цитат
🎬 канал ShowTV ни обещава нова изненада

       https://vk.com/video-58199741_456240744

  Аз разбира се не знам какво казват newsm78 Joy

# 92
# 93
  • Мнения: 5 444
Здравейте,

Някой спомня ли си в кой епизод Мерт казва на Мелек, че 99.9% е сигурно, че им семейство. Някъде в началото трябва да е?  newsm78
Това не помня, но помня, че Мерт се беше запитал, защо изпитва нещо към Леля Фюсюн?

# 94
  • Мнения: 885
Здравейте,

Някой спомня ли си в кой епизод Мерт казва на Мелек, че 99.9% е сигурно, че им семейство. Някъде в началото трябва да е?  newsm78
Това не помня, но помня, че Мерт се беше запитал, защо изпитва нещо към Леля Фюсюн?
След като Джелял му изпрати ризата и провери че е с кръв на член неговото семейство Peace

# 95
  • Мнения: 2 532
Здравейте,

Някой спомня ли си в кой епизод Мерт казва на Мелек, че 99.9% е сигурно, че им семейство. Някъде в началото трябва да е?  newsm78

трябва, да е било... newsm78 newsm78 ..някъде след, претполагаемото убийство на Джошкун от Сарп! Тогава Мерт/Умут намрази Сарп и в червата!! А и беше много гневен на Джелал, защото той беше дал заповедта! Мерт, в този период, беше неуправляем и се държеше лошо с дедо! Ама, кой епизод е.. Thinking Thinking не знам!!!  

Здравейте прекрасни  Hug Heart Eyes
Още един епизод, и свършва  Weary
Днес, още 2 пъти го изгледах  #Crazy #Crazy
И пак плаках, подскачах и се смях smile3518 newsm68 newsm62
И друго забелязах : Сарп, Беше много потен!!! Кат му е топло, що (пишман стилистката) го е навлякла така??? То бива реклама, ама ще му докара топлинен удър sweating

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 21:59 от DIDI888

# 96
  • Мнения: 2 532

След като Джелял му изпрати ризата и провери че е с кръв на член неговото семейство Peace

Не беше риза, а къпа.
Джелал, поряза Сарп , без да иска нарочно! После му попи кръвта с кърпчка, която прати на Мерт !!

# 97
  • Мнения: 20 795
https://video.twimg.com/ext_tw_video/874689171897675782/pu/vid/3 … 7QNhTYUXNue6n.mp4
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 21:53 от Venetat

# 98
  • Мнения: 5 267
Тойбе-тойбе.............. ooooh! я почти всички на поправителен........ Naughty хемен.............. Crossing Arms

Ани........... Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Благодарско за новата страхотна тема ... Heart Eyes както винаги....... Crazy

ДжадЪ..... Heart Eyes Hug Hug Hug онова .......болното-лудичко Баръшче ощИ не съм го преглътнала... Naughty  затова недей джанъм....... Praynig Praynig Praynig пък и на сватето ощИ не съм простила ....... Mr. Green за подвежданетУ....... Crossing Arms Joy Joy Joy Joy
Фотка нема слагам........... Naughty щот не съм си избрала из... между... с ....мръсните му и непрани тениски.... Party Joy Joy Joy Joy
Благодаря на всички за всичко ..............което правят за темата............... Hug Hug Hug Hug

# 99
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Скрит текст:
Здравейте,

Някой спомня ли си в кой епизод Мерт казва на Мелек, че 99.9% е сигурно, че им семейство. Някъде в началото трябва да е?  newsm78

трябва, да е било... newsm78 newsm78 ..някъде след, претполагаемото убийство на Джошкун от Сарп! Тогава Мерт/Умут намрази Сарп и в червата!! А и беше много гневен на Джелал, защото той беше дал заповедта! Мерт, в този период, беше неуправляем и се държеше лошо с дедо! Ама, кой епизод е.. Thinking Thinking не знам!!!  

Здравейте прекрасни  Hug Heart Eyes
Още един епизод, и свършва  Weary
Днес, още 2 пъти го изгледах  #Crazy #Crazy
И пак плаках, подскачах и се смях smile3518 newsm68 newsm62
И друго забелязах : Сарп, Беше много потен!!! Кат му е топло, що (пишман стилистката) го е навлякла така??? То бива реклама, ама ще му докара топлинен удър sweating

     

   Wink Grinning

# 100
  • Мнения: 27 735

тая пък  hahaha hahaha  увий се в транспаранта и бЕгай с двамата Убавци, кво седиш при тоя, дето всичко му подсказват   hahaha hahaha

Бойче, къде сравняваш Баръшче  Heart Eyes Heart Eyes   с тъз корава кука   Mr. Green Joy Joy 
за седмица си го прежалила, вЕрвай ми  Mr. Green hahaha hahaha

# 101
  • Мнения: 20 795


Бойче  wavey Hug

# 102
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
   От рускините -
Цитат
🎬 канал ShowTV ни обещава нова изненада

       https://vk.com/video-58199741_456240744

  Аз разбира се не знам какво казват newsm78 Joy


На 19 юни по Шоу тв ще има обсъждане на тема "Малки сърца" с актьорите от "Вътре".

# 103
  • Мнения: 5 267
wavey Crossing ArmsИ ти ли............ Crossing Arms
Не давам да ми го убиват....... Sick

ДжадЪ бе.......... smile3511 за 2 седмици поне кажи............ Joy Joy Joy Joy ма тва е щот и единствено само................ Peace съм си намерила зъболекаря на живота си я......... Crazy Crazy Crazy Crazy smile3544 Joy Joy Joy Joy

# 104
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
   От рускините -
Цитат
🎬 канал ShowTV ни обещава нова изненада

       https://vk.com/video-58199741_456240744

  Аз разбира се не знам какво казват newsm78 Joy


На 19 юни по Шоу тв ще има обсъждане на тема "Малки сърца" с актьорите от "Вътре".

 
 Мишел Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт