ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 28 [244]

  • 62 625
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

Предпоследен епизод 


Icerde 38. Bolum + bg sub

от Кудкудяк Тийм  Hug Hug  Hug

Превод  - Ани  Hug Лу  Hug Тара  Hug
Алексия  Hug Ренка  Hug Ани  Hug Дани  Hug


Субтитри - Галка  

Редакция на превода - Ани  Hug И Синан  Hug



Icerde 38. Bolum + bg sub

https://mega.nz/#!cd0knaSL!HPP2_trY9mjGKLukqz99uJNuG7dyJjZ0y4LOtUXr9SU


 


Приятно гледане!
 Hug Hug Hug



 
 Crazy Party Party Party Party Party Party

 Благодаря ви

 Рени за озета bouquet

# 211
  • Мнения: 5 267
Нали не ти аресваше фотката бе............ Crossing Arms или язе отново съм у грешка............ Rolling Eyes

наместването на Байрактаров беше тъпо  Whistling 
Чачо ме грабна   Joy Joy

Ааааааа............ Peace аз понеже бавно загрявам.......... Blush Онзи ......ич и не съм го видяла.................. Joy Joy Joy Joy Joy
За последен път казвам и приканвам/въпреки че е чок геч...... Joy Joy Joy Joy/ нека Сарпчето ми да остане живо у полисменската униформа яяяяя............ Praynig  Байрактарино.............. Mr. Green дуйдунмо....... Mr. Green Crossing Arms Joy Joy Joy Joy

Чачо я грабнал............. Joy Joy Joy Joy Шимди ми......... Rolling Eyes Joy Joy Joy love001

# 212
  • Мнения: 27 735
Чачо я грабнал............. Joy Joy Joy Joy Шимди ми......... Rolling Eyes Joy Joy Joy love001

е време беше  Joy Joy Joy
дуйдунмо  hahaha hahaha hahaha  ама вярно е чок геч  hahaha

# 213
  • Мнения: 25 350

Предпоследен епизод  


Icerde 38. Bolum + bg sub

от Кудкудяк Тийм  Hug Hug  Hug





 bouquet bouquet bouquet love001 love001 love001



Всичко за епизода  Peace

# 214
  • Мнения: 5 267
Чачо я грабнал...........
.. Joy Joy Joy Joy Шимди ми......... Rolling Eyes Joy Joy Joy love001

е време беше  Joy Joy Joy
дуйдунмо  hahaha hahaha hahaha  ама вярно е чок геч  hahaha

smile3502 време било........... Rolling Eyes
 Епизода нали е заснет бе..... Mr. Green та за тва диорум че шЪ е геч за Байрактарина .............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ако е на мойта............. Crazy Heart Eyes да ме прощава............... Joy Joy Joy Joy Joy Joy


# 215
  • Мнения: 2 532
Имам един въпрос; защо, след като ,вече,  Сарп е комисар Сарп,  продължава да се възползва от car003    на Джелал?   Thinking това не е ли злоупотреба със служебно положение.... newsm78...корупция  newsm43





Добра ви вечер  Hug Hug

# 216
  • Мнения: 12 152

Предпоследен епизод 


Icerde 38. Bolum + bg sub

от Кудкудяк Тийм  Hug Hug  Hug
Скрит текст:

Превод  - Ани  Hug Лу  Hug Тара  Hug
Алексия  Hug Ренка  Hug Ани  Hug Дани  Hug


Субтитри - Галка  

Редакция на превода - Ани  Hug И Синан  Hug



Icerde 38. Bolum + bg sub

https://mega.nz/#!cd0knaSL!HPP2_trY9mjGKLukqz99uJNuG7dyJjZ0y4LOtUXr9SU


 


Приятно гледане!
 Hug Hug Hug


Благодаря ви Кудкудяк тийм  Hug Hug Hug Hug Hug

# 217
  • Мнения: 27 735



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/875779110085287938



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green  rotfImbo rotfImbo

https://twitter.com/Sarahck_/status/875000647699099648


това не е ли злоупотреба със служебно положение.... newsm78...корупция  newsm43

тц, конфискация в полза на чеkгеджийницата  Peace  hahaha hahaha

# 218
  • Мнения: 15 391
Имам един въпрос; защо, след като ,вече,  Сарп е комисар Сарп,  продължава да се възползва от car003    на Джелал?   Thinking това не е ли злоупотреба със служебно положение.... newsm78...корупция  newsm43





Добра ви вечер  Hug Hug


Колата не е на дедо, Диди  Hug

В първи или втори епизод  newsm78 Рижака му я даде кога отиде в гаража. Беше счупена и отписсана кола, която той сам си я ремонтира  Wink




сума ти и потници омаза, Бойчето душинката бял ден не видя да търка подире му  Laughing Laughing Laughing Laughing

--------------------------

Ренко, благодарско за превода на озета  love001 love001 love001 по-рано успях само да се размажа по фотките за думи нямах сили  Crazy Crazy Crazy


-------------------------

ИИиии влязох да си взема снимка от сайта на Чачуни. Уаууууу!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Без думи за пореден път ме оставяш, Ани  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Господ здраве да ти дава, сестро, за красотата дето редиш и твориш  bouquet  bouquet bouquet


# 219
  • Мнения: 27 735
Колата не е на дедо, Диди   Hug
В първи или втори епизод  newsm78 Рижака му я даде кога отиде в гаража. Беше счупена и отписсана кола, която той сам си я ремонтира  Wink

е, нали си я поиска от дъртака, за да покрие дълга му  newsm78  а и автопарка си беше на дЕдо, колите вътре също  Joy

# 220
  • Мнения: 2 532
Конфискувана, подарена... newsm78 newsm78 .. добре.. Peace Peace
Ама.....си е корупция    Crossing Arms


b]Феновете са, като децата....жестоки  Crossing Arms чак жал ми стана за Дуйгуто  Cry newsm43
[/b]

# 221
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
     
Цитат
Феновете са, като децата....жестоки  Crossing Arms  чак жал ми стана за Дуйгуто 

  Ми да не е влизала в играта със свалката Crossing Arms Mr. Green Хич не ми е жал Mr. Green

 Забравих да питам Naughty Лу къде изчезна Rolling Eyes още ли е в депресия или... newsm78 Tired

# 222
  • Мнения: 27 735
     
Цитат
Феновете са, като децата....жестоки  Crossing Arms  чак жал ми стана за Дуйгуто 

  Ми да не е влизала в играта със свалката Crossing Arms Mr. Green Хич не ми е жал Mr. Green

и на мен  Joy Joy



Party Party




# 223
  • Мнения: 13 291
Резюме - 39 епизод - ФИНАЛ Laughing
Скрит текст:
[/b][/i]
Дори и Сарп да е арестувал Джелял, няма да е толкова лесно да го вкара в затвора. Давут, който е свидетел на всичко, ще използва последния си шанс, за да задейства големия план.
Семейство Йълмаз, без да подозира нищо, най-накрая е заедно. Докато Фюсун изживява радостта си от това, че синовете й са се събрали, без да губи време, Умут започва приготовления, за да предложи брак на Ейлем. Но Джелял, който се е върнал, за да си отмъсти, ще прекъсне този щастлив момент.
Джелял се подготвя за края, връщайки историята там, откъдето е започнала. Един от братята Йълмаз отново е в ръцете му. Сарп, който предприема действия, за да спаси Умут, започва една безмилостна надпревара с времето. Това ще бъде последното разчистване на сметките между Джелял и братята Йълмаз.

Скрит текст:
Предпоследен епизод  

Icerde 38. Bolum + bg sub
Скрит текст:
от Кудкудяк Тийм  Hug Hug  Hug

Превод  - Ани  Hug Лу  Hug Тара  Hug
Алексия  Hug Ренка  Hug Ани  Hug Дани  Hug


Субтитри - Галка  

Редакция на превода - Ани  Hug И Синан  Hug



Icerde 38. Bolum + bg sub

https://mega.nz/#!cd0knaSL!HPP2_trY9mjGKLukqz99uJNuG7dyJjZ0y4LOtUXr9SU


 


Приятно гледане!
 Hug Hug Hug


love001 cheers Popcorn

Малкия брадър го видяхме.  Heart Eyes Надявам се утре да пуснат трей с аби!  Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 2 532
Искре, Cadi  Peace Hug
Така е, който иска мед, трябва да готов да бъде ужилен!!!
Ама.... аз съм си такава...жалостива  Sad  нищо,че Дуйго, може и хич да не и дреме!!!
Лека нощ  newsm46

Общи условия

Активация на акаунт