Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 35

  • 39 759
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 191
Кристи- то хубаво онлайн, ама някой път не мога да преценя размера. Бобчо продължава да е едро дете за възрастта си и въпреки, че последните месеци се е издължил и вече няма тумбак и козуначени кифли за крачета, размера за банския го поръчах 2-3 години след като огледах в Некст. Сигурно ако бях поръчала 18-24месеца щях да му го обличам с вазелин   Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 23 170
с банските е сложно  Crazy
ако са точно като се намокрят нямат събуване после, ако са големи пък падат във водата.

аз напазарувах едни светещи сандали от китайците, надявам се да пристигнат лятото, а не за зимата, малко късно се сетих,

# 47
  • Мнения: 19 690
Бамбе, ще ги ползваш за елхата  Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 23 170
записвам си, добра идея  smile3523

# 49
  • Мнения: 6 553
Момичета, какво беше това срещу комари за контакт, което работело ефикасно (бяхте коментирали преди няколко страници, но не го намирам, бързо пишете). Дали на Чико беше? Примерно това да е? https://apteka.framar.bg/30013096/чико-занза-но-електрическа-машинка-против-комари-0-месеца

# 50
  • Мнения: 990
Коконче, прости незнанието ми, ама какви планове имате около Пловдив?! Любопитно ми стана. Че и следя с интерес настроенията ти относно живота извън Бг. Нещо започна да се върти едно предложение на мъжа ми за работа в Германия и уж не беше сериозно, ама все по-сериозно взе да става, та нещо ми влезе мухата в главата. Той пък точно към Германия е доста зле настроен, та ще се отказва май.

# 51
  • Бг
  • Мнения: 846
foxy-the infant prodigy, по мои наблюдения на Некст са малко уголемени нещата, та не знам дали няма да ви е леко голям банския.

Бамба, какви сандали си поръчала, че и моето дете много обича светлинките.

Luthien, не съм Кокончето, но до колкото разбирам ще се пробват за брат-сестра или брат-брат.
Успех, Кокона. На мен все още не ми стиска.

# 52
# 53
  • Мнения: 7 488
Бясна съмммм  smile3514 мойто малкото отиде да пикае, взело ножицата и си отрязало един голям кичур коса точно отпред посредата на бретона, почти до кожа. Направо ми идва да го пребия от бой  ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 23 170
 hahaha hahaha
Направил си прическа   Mr. Green

# 55
  • Мнения: 7 488
Хем съм бясна, хем вече ми е смешно, заплаших че ще го обръсна гола глава. Сега се чудя как да го оправям. Ще го накажа довечера да не излиза, ще оправяме гафовете  Whistling

# 56
  • Мнения: 19 690
Електра, моето е такова, да.

Фели, не ти е лесно  Crazy

# 57
  • Мнения: 3 191
Алекс- знам за големината на Некст ама и моето човече е голямо. Замислих се м/у 2/3 и 3/4, ама реших, че много ще му висне между краката.

Бамба -ако гащеризона му падне в морето много ще се смея, макар да не ми се вярва.

# 58
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Боже, Фели, докато прочета изречението ти до край се уплаших да не си е наранил нещо по атрибутите, пък то прическата. Нали рождения ден мина, остави го така. Или, впрочем, снимай го и за наказание покажи снимката на първото гадже, което доведе у вас  hahaha

# 59
  • България
  • Мнения: 3 621
Фели ,смеем се на твой гръб  Joy hahaha
Снимай го за ФБ.
Кокона и аз не мога да я разбера, -ту казва, че се връщат, -ту заминават Simple Smile
Предполагам са ходили до Пловдив да подават документи за фонда и като излезе заповедта ще идват да правят братчето  Wink
Кокона,при кой лекар сте в Пловдив, ако не е тайна, че и моите малките са "пловдивчанки' Wink

Общи условия

Активация на акаунт