♡~"Ateş Böceği" ♡~♡ "Светулката"~♡

  • 67 137
  • 368
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 540
Лелята нямаше право ама хич да се меси в тия работи  #2gunfire #2gunfire Каквото и да е преживяла, няма право да управлява живота нито на Баръш, нито на Хакан   Naughty Naughty А това, че те ѝ го позволяват, не говори много добре и за тях  Crossing Arms Crossing Arms Единственото положително от лелята бе как прецака Садъка баш навреме, за да не ѝ разкаже оня идиот всичко  #Cussing out #Cussing out

# 271
  • Мнения: 259
здравейте момичета.Епизода беше хубав защото имаше повече  от Баръш/Аслъ.Лелята наистина страхотно разсъждение-дали щеше да е така ако удареното дете беше нейно,със сигурност не.Нямаше право да иска това от Баръш но и той най-накрая и каза добре че ще приключи с това дело.Много се надявам че Хакан ще се предаде сам ,но пак остава голямата лъжа крита толкова време от Тео и Баръш и както каза сам той /ако бяхме разказали още в самото начало можеше и да има споразумение/.Сцената в басейна колко ли пъти са я повторили след като кърпата беше ту жълта ту розова.Много се надявам сериала да е 13 епизода да не се завихрят някакви тъпотий,че ще я втасаме като ЛП

# 272
  • Мнения: 9 540
За щастие или за радост, сериала е удължен  Whistling Миналата седмица Стар тв обявиха, че поради високия си рейтинг "Светулката" и "Пълнолуние" ще бъдат на екран през новия сезон, така че ще ги гледаме поне до края на годината, а ако се задържат в челната тройка или продуцентите не решат друго, може и до средата на пролетта  Peace Peace Лошото е само, че комшийте си падат по драмата и хич не ми се мисли как ще завъртят сега сюжета- дали ще успеят да запазят забавните моменти, компенсиращи ни сълзите  Thinking Thinking

Това с кърпата и аз го забелязах, както и разстоянието между Баръш и Аслъ в двете сцени в коридора- първо докато чакаха чистачката да отключи чуждата стая, а после докато планираха как Аслъ ще влезе в другата стая, за да вземат снимките  hahaha hahaha Ту бяха прекалено близко, ту прекалено далече.. и хич не беше от ъгъла на камерата  Whistling Whistling Да не говорим колко пъти в два последователни кадъра лицата им изразяват коренно различни емоции, или за ръцете на Аслъ, които никога не вървят в последователни действия  Mr. Green Mr. Green / пример: сцената с пияната Аслъ и Баръш преди танца, там на всяка сцена ръката на Аслъ се мести между гроздето и чашата  Joy Joy Joy Joy/

# 273
  • София
  • Мнения: 5 334
Продължавам да мисля, че сериалчето е много добре и разпускащо. Обаче драмата на Патроня ми идва в повече. И това постоянно стискане на челюстта, опулване на сините очи, и драматично тръгване, докато Светулката гледа в недоумение и се стичат сълзи по лицето й... ooooh! Всеки епизод свършва по един и същи драматичен начин, имам чувството. Grinning

# 274
  • Мнения: 5 591
Продължавам да мисля, че сериалчето е много добре и разпускащо. Обаче драмата на Патроня ми идва в повече. И това постоянно стискане на челюстта, опулване на сините очи, и драматично тръгване, докато Светулката гледа в недоумение и се стичат сълзи по лицето й... ooooh! Всеки епизод свършва по един и същи драматичен начин, имам чувството. Grinning

Тинче  Hug споделям мнението ти.

Лека нощ!

# 275
  • Мнения: 9 540
Сцената в басейна колко ли пъти са я повторили след като кърпата беше ту жълта ту розова.

Сега гледам пак серията и още се смея  hahaha hahaha Освен кърпата перчема на Сечкин забеляза ли го- уникално са комбинирали кадрите  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 276
  • Мнения: 5 591
 wavey


Тази вечер ще пуснат фрагмана .

# 277
  • Мнения: 4 369
В момента гледам 8-ми епизод, ама много ми дойде това надничане на Аслъ над документите . То вярно, че е от простолюдието, ама чак пък такова любопитство!?!

# 278
  • Мнения: 259
новият фраг момичета .Както се вижда Аслъ ще си тръгне а Баръш ще я гони
https://vk.com/video-122911019_456239705

# 279
  • Мнения: 9 540
Хак да му е на Баръш бей, глупак  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Язък за момичето  ooooh! ooooh!

# 280
  • София
  • Мнения: 5 334
Колко изненадващ фрагман. За първи път виждам нещо подобно в този сериал. Rolling Eyes hahaha hahaha

# 281
  • Мнения: 5 591



Seksendört - Yorma

# 282
  • Мнения: 9 540
Колко изненадващ фрагман. За първи път виждам нещо подобно в този сериал. Rolling Eyes hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 283
  • Мнения: 1 646
Колко изненадващ фрагман. За първи път виждам нещо подобно в този сериал. Rolling Eyes hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Побут на темата.
Много се издразних тази серия. Това надничане над Баръш бей, четене на документи без разрешение и даване на мнение, което никой не е искал от световно компетентната светулка, направо се зачудих как досега е съществувала адвокатската кантора.

# 284
  • София
  • Мнения: 5 334
Колко изненадващ фрагман. За първи път виждам нещо подобно в този сериал. Rolling Eyes hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Побут на темата.
Много се издразних тази серия. Това надничане над Баръш бей, четене на документи без разрешение и даване на мнение, което никой не е искал от световно компетентната светулка, направо се зачудих как досега е съществувала адвокатската кантора.
Той оня ръб правилно й каза: "Аааааа, две години се мъчим да разберем какво станало, тя Аслъ тук за две минути го разгада." ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт