Бебешката количка - цяла наука за второ висше №37

  • 132 986
  • 1 296
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023
Добре дошли в
Тема  №37  за взаимопомощ при избора на количка



Стари Теми:

№1   №2   №3   №4   №5    №6   №7   №8   №9   №10   №11  №12   №13   №14  №15   №16   №17    №18   №19    №20    №21   №22   №23   №24   №25   №26   №27   №28   №29   №30   №31   №32  №33  №34  №35  №36
   



# 1
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Записвам се да ви чета и да черпя предложения от вас, понеже наистина ги разбирате нещата, за разлика от мен  Blush

# 2
  • Мнения: 18 241
Благодаря за темата. bouquet Въпреки че количката вече чака да й дойде времето, в темата се споделя безценна информация. В тази връзка, сега дали се очакват летни намаления на колички и аксесоари в големите вериги?

# 3
  • Мнения: 890
Здравейте, може ли някой да ми обясни накратко в какво се различават моделите на колички Макларан? Искаме да вземем втора ръка, но накрая се обърках тотално... Много ви благодаря

# 4
  • София
  • Мнения: 6 235
Здравейте, може ли някой да ми обясни накратко в какво се различават моделите на колички Макларан? Искаме да вземем втора ръка, но накрая се обърках тотално... Много ви благодаря
Кои конкретно те интересуват и за колко голямо дете ще се ползва?
 Techno XT и XLR са по-големите, с по-големи гуми, регулиращи се дръжки, амортисьори. Quest и Triumph са с по-малки, по-леки и още по-компактни, новият Куест ми е фаворит сега, става и от новородено. Volo, Globeltrotter и Mark са съвсем олекотени и с много малки гуми, за по-големи деца, като Марк и Воло са само със седяща позиция. Ако искаш покажи кои обяви си харесала, имала съм 4 макларъна и ги познавам.

# 5
  • Мнения: 890
Малката е на 10 месеца. До сега сме с куини, но мисля че и е тясна и тя никога не може да заспи в нея. Чудя се между триумф и куест. Чудя се също дали да държа на падащия сенник и напълно легнало положение... Изобщо голямо чудене.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 235
Щом ще я взимате втора употреба, имай предвид, че на стария Триумф облегалката ляга малко само назад. Иначе основната разлика между двата е, че Куест ляга повече, има подпора за крачетата, когато бебето спи (което за мен е важно). За 10м аз бих избрала Куест, разликата в теглото е 500гр.

# 7
  • Мнения: 890
Благодаря ти много. А какво ти е мнението за сенника?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 235
Зависи кой модел. Старият Куест е с доста малък за жегите и бях купила допълнителен. На по-новите модели е по-голям, а на най-новият е май и изтеглящ се като на Текното. Също и за лягането на облегалката, позицията много зависи и от модела на Куеста.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 374
Здравейте,виждам че обсъждате летните колкчки,моето бебе е малко,но за догодина мисля че и аз ще се ориентирам към лятна,даже вече ги и заглеждам.
Какво е мнението ви за Cossato и Cybex?

Другото ,което исках да споделя е по повод темата с полските колички.Побутах стотина метра една принцеса с каляска на Avenir retrus и много ми допадна.
Сенника й е голям,количката върви сама и е много маневрена,чудесна за софийските ями по тротоарите.
 Основен недостатък й е размера,огромна ми се стори.Не знам как би се събрала в малка,не ами средна дори кола,или асансьор

# 10
  • София
  • Мнения: 2 638
Благодаря за новата тема bouquet
Бъбъл, скоро се обсъжда Косато и не бяха доволни повечето мами, за Сайбекс не съм чела отрицателни мнения /поне откакто съм в темата/

# 11
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Записвам се  bouquet
Не планирам за сега друга количка, но то никога не се знае  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 19 686
Avenir retrus има моя позната, която е супер доволна. Аз лично не съм я пробвала.

# 13
  • Мнения: 1 092
Запис и от мен, макар че на 99% съм избрала количката, не е лошо да ви следя  Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Запис и от мен  Heart Eyes
Летните колички на Cosatto ги виждам много често, много са ми сладурски. Но не съм разпитвала мами за тях, просто в момента съм далеч от лятна количка.
За Cosatto Giggle мога да кажа само, че от Made for mums я считат за една от най- добрите за този ценови диапазон. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт