Бебешката количка - цяла наука за второ висше №37

  • 133 239
  • 1 296
  •   1
Отговори
# 795
  • Варна
  • Мнения: 1 477
В кое им е проблема на Немо-то? Simple Smile

Най - големият проблем на полските колички са столчетата за кола които са в комплекта.
Изключително ниско качество.
Не са тествани и няма информация каква е безопасността която осигуряват.
Със същото качество може да си купите от Метро за 50 лв.
Съветът ми към хората които са се спряли на полски колички е да си ги купуват 2в1,а отделно да си купят читав стол за кола, който ще осигурява безопасност, защото от живота и здравето по - важно няма.

# 796
  • Пловдив
  • Мнения: 76
А за adamex, модел vicco, същото ли бихте казали за столчето за кола -- слабо място ли е? Аз закупих 3в1, но все още нямам впечатление...очаквам бебето всеки момент.

# 797
  • Мнения: 631
За модела Leo ли става въпрос, че не е тестван?
Проблемът с другите модели е, че нямат възможността да се закрепват на рамата - общо взето каквато система количка вземеш си вързан и за столчето, поне това първото 0-9кг (0-13кг).

# 798
  • Мнения: 631
 Mr. Green[/quote]

И мен това ме усъмни - уж швейцарска а се сглабя в Полша Sad някоя от вас да има изобщо някакви наблюдения за тези Anex Sad
[/quote]

На моята бейби дизайн, която уж е полска, пише "made in China"   Mr. Green

# 799
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Здравейте!
Надявах се някоя от вас дами да има някакви впечатления от количките Kikka boo -Madrid. Тъй като незнайно защо никъде из нета няма никакви мнения и коментари...Бяхме се спряли на Jane Muum Matrix , но вчера в един магазин почти ни убедиха , че Kikka boo по нищо не отстъпва като качество на по-скъпите колички.Най -вече ми хареса , че е супер лека и компактна, а за 530лв получаваш летен кош , зимен кош , кошница , чанта , дъждобран и комарник... Бях се настроила , че пари ще се дават така или иначе , но ако не е лоша и Kikka boo като качество , защо пък да не спестим едни 500лв...

# 800
  • Мнения: 3 499
Здравейте, някой с мнение за Кика  Бу Алюр?

# 801
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз да подкрепя Рошко не си купувайте полски или китайски колички с кошници.

По темата за количките baby jogger пускат модела сити тур лукс, който е с кош за новородено, супер лека и компактна количка за любителите на малки и леки колички.

# 802
  • Anywhere
  • Мнения: 1 096
Една много изгодна оферта от Англия, Армадило флип хт с кош за новородено, столче за кола, изофикс база и др. неща за 670 Лири
https://www.preciouslittleone.com/product-information/19/55154/m … dcCFUSsGAod65oOSg

# 803
  • Мнения: 2 357
Здравейте, имате ли мнение за Чиполино Фюжън 2 в 1, Малта 2 в 1 или Нина 3 в 1?

# 804
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И ние най- накрая си купихме количка (все едно къща избирахме). Но пък останах много доволна. Взехме Nuna Mixx 2, маневрена, удобна, с много екстри и удобства. Идва ми малко тежка, само това ме притеснява, ама това е само със зимния кош, с коша 6+ е много лека.

# 805
  • Мнения: 35 124
Ние сме много доволни от доти деним към момента. Меко вози, леко се управлява.

# 806
  • Мнения: 136
Здравейте,момичета. На мен все още ми е рано за количка, но съм си харесала 4мамс оригами. Има ли мами, които да са с такава или да имат мнение за нея?

# 807
  • Мнения: 2 406
Аз съм харесала полската S-Line. Препоръчала ми я и мисля да е тя. Времето напредна и трябва да поръчаме!
 
 Въпросът ми е.. Има ли някой, който е от София и е видял тази количка на живо и ако да, моля споделете къде се е случило това!

# 808
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз съм харесала полската S-Line. Препоръчала ми я и мисля да е тя. Времето напредна и трябва да поръчаме!
 
 Въпросът ми е.. Има ли някой, който е от София и е видял тази количка на живо и ако да, моля споделете къде се е случило това!
Преди 3г се бях влюбила в модела им на точки. Докато не я видяхме на живо на Бебеманията. Не само не ни впечатли, но и излизайки от там с мъжа ми решихме, че по-добре Mutsy втора употреба, отколкото нова S line.

# 809
  • Мнения: 2 406
Точно затова искаме да я видим на живо. Мерси все пак за отговора. Тази година дочух, че пак ще има бебе мания, ноември или греша? Но ако е така ми е късно..

Общи условия

Активация на акаунт