Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #4)

  • 195 246
  • 1 574
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 6 305
Глорчето много я харесвам, и браво, че си направи всичко сама.
Гледах снощи в Нова плей епизода, и понеже ми бяхте заострили вниманието с ръчичките, преди Владо Николов да пусне неговата ръка в действие, на Снежито ръката беше на бедрото му. /предишен кадър/.

# 1 516
  • Мнения: 13 821
Глория се държа като психичноболна във ВБ. И постоянно беше на черешата.
Точно! Вечно беше пияна и заляна и доста неприятна като характер и самомнение. Дори се учудвам на умереността й тази седмица. Дали е пораснала и помъдряла...
И нещо хич не вярвам на "нелошата" й модна кариера Laughing За да виси непрекъснато тук, май е никаква.
Какво ли стана с великата й любов, заради която имаше големи истерии във ВБ, помните ли Laughing

ПП. Гледам, че я одумвате Снежана за рошавата коса, тениските, кецовете...  На мен пък тя на външен вид ми допада. Дори много! Естествено и семпло 20+годишно момиче! Омръзнало ми е от намазани, напудрени и свръхсоанирани женки. С червено червило, като че ли кръв са пили или тоалети като на бардами! И Глория вчера, когато беше без (или почти без) грим, беше чудесна! Други са й проблемите на Снежа! Но явно след като я опознаят, хората я приемат нормално. Не видях някой да се дистанцира или бяга от нея. Мърморят, но и я харесват в крайна сметка.

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 12:24 от птица

# 1 517
  • Мнения: 4 864
Не е лоша като фигура или визия Снежана. Лошото е ,че такова хубаво момиче се занемарява с кофти поведение. Има хубава коса, но я носи ужасно. Има хибаво тяло, просто стилът ѝ е малко по-разпуснат

# 1 518
  • Мнения: 3 916

ПП. Гледам, че я одумвате Снежана за рошавата коса, тениските, кецовете...  На мен пък тя на външен вид ми допада. Дори много! Естествено и семпло 20+годишно момиче! Омръзнало ми е от намазани, напудрени и свръхсоанирани женки. С червено червило, като че ли кръв са пили или тоалети като на бардами! И Глория вчера, когато беше без (или почти без) грим, беше чудесна! Други са й проблемите на Снежа! Но явно след като я опознаят, хората я приемат нормално. Не видях някой да се дистанцира или бяга от нея. Мърморят, но и я харесват в крайна сметка.

Не става въпрос да е намазана, на токчета и т.н. Нека си е с кецове и дънки. Но изглежда нечистоплътна. Мазна, рошава коса (инак нека да е хубава-ми измий я, пусни я или я вържи на нормална опашка, толкова чорлава все едно три дена се е въргаляла в леглото явно е много арт), и същото усещане за дрехите и. И моето голямо дете ходи с тениска и дънки, ама не с клошарски вид. От екрана ми миришеше на вкиснато и немито.

# 1 519
  • Мнения: 496
Гло-то ми е като излязла от роман на Фицджералд. И по този повод и във връзка с изминалата седмица един цитат от него" Първо си взимаш питие, след това питието си взима питие, а накрая питието взима теб".

# 1 520
  • Мнения: 6 305
Както точно определи някой по-назад - все едно порой я е влачил.

# 1 521
  • Мнения: 14 168
Снежето има вид на жена, която, колкото и да се мъчи, не може да изтрезнее и е все с махмурлук.

# 1 522
  • Мнения: 2 089
Скрит текст:
ПП. Гледам, че я одумвате Снежана за рошавата коса, тениските, кецовете...  На мен пък тя на външен вид ми допада. Дори много!
Естествено и семпло 20+годишно момиче!
И на мен това ми допадна у Снежана, даже външният ѝ вид е в пълна хармония с поведението ѝ - небрежно/знам, че повечето го намират за невъзпитано/, но не непретенциозно Mr. Green. За тези, които я мислят за нечистоплътна, да напомня, че тя единствена се беше "опаковала" в кухнята почти като в операционна. Даже актьорът, който довечера ще прави кухненски "операции"в хирургичното, не видях да се е постарал толкова. За мен проблемът е, че тя се държи странно на моменти, но просто като разглезено дете, а не като нестандартна и интересна личност. Разбрах, че не обича супи и цяла седмица ѝ се яде бургер, но не научих кой знае какво друго за нея. А за мен тя беше напълно непозната до понеделник, защото не съм гледала сериала, в който е участвала.

Що се отнася до Глория, с нищо друго не ме е подразнила във ВБ, освен с гадничката клюка за Емануела. Не мисля, че някога е била пияна в къщата, а за психичноболна да не говорим. Това, че разнасяше някаква чаша по цял ден, не означава, че е пиянде. Даже си мисля, че не обича да пие кой знае колко.  Сценките с ножа и куклата в лудницата, които разигра там, си бяха чисто театрални. А дали е търсен манекен, не знам, но според мен е идеална за подиума. Ако бях известен моден дизайнер, бих направила всичко възможно тя да е постоянно на моите ревюта. Но може би самата тя не иска да се занимава само с манекенство. Мисля, че е човек, който се интересува от много неща. Спомням си, че докато е учила... в Англия май беше, е диджействала, пее много добре, а в инстаграмския си профил беше публикувала снимки на много интересни нейни картини. За 24-годишно/или на колкото е там/ момиче никак не е зле.

# 1 523
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Е как да не е пиянде Глория. Абсолютна пиянка си е и то с кофти пиянство. Какви истерии и скандали заформяше в Брадъра. Тука също всяка вечер се скопосва, но поне не прави панаири. Я и вижте разфокусирания поглед когато коментира ( явно коментарите ги снимат последни) и го сравнете с това, как изглеждаше докато пазарува и готви. Нищо общо! Дори тази прословута реплика, дето я въртяха цяла седмица "Гостите ми дойдоха пияни!" - точно тя там си е чисто пияна и тя.

# 1 524
  • Мнения: 13 821
Те всички гледат кръстасано накрая на вечерта. А понякога и в началото Mr. Green
Въобще, на нас интересни или не, те самите петимцата се намериха и паснаха чудесно  Crazy

# 1 525
  • Мнения: 19 527
Те всички гледат кръстасано накрая на вечерта. А понякога и в началото Mr. Green
Въобще, на нас интересни или не, те самите петимцата се намериха и паснаха чудесно  Crazy
Дали? Нещо не ми се връзва Евгения със Снежана да са си дружки. И идеята на предаването е наистина да има някакво все пак разкриване на вътрешния мир на тези хора, които се имат за Випове.....За една седмица разбрах, че Снежа обича да мрънка и яде само бургери с мазен сос. А това е и единствената седмица, която си причиних това да седна да гледам точно Черешката, че и не съм гледала всички вечери. Нещо не са ми интересни Виповете и като цяло предаването. Миналите сезони истински се забавлявах с вечерята на Марта Вачкова и др., обаче тук - скука, надувки и алкохол. И от време на време една Жени за контрапункт, поне това го има.

# 1 526
  • Мнения: 3 156
Другата седмица ще има ли Черешка?

# 1 527
  • Мнения: X
А направи ли ви впечатление при вечарята на Евгения ризата на Димо Алексиев как перфектно се сливаше с пердетата.  Mr. Green Направо търсен ефект.  Laughing

Много спортисти след края на активната си кариера започват здраво да наваксват пропуснатото. Жалко е, когато в стремежа си да се покажат и от другата страна, извън залата, резултатът не е в тяхна полза.  Confused

...Снежа обича да мрънка и яде само бургери с мазен сос.

Но за целта явно чака някой да й ги сготви.  Laughing
Аз пък не мога да разбера, като ти се яде нещо чак толкова много- ми купи/ сготви си го. Като Саня миналата седмица- рибка, та рибка. А тя самата сготви леща с ориз.  Laughing

# 1 528
  • Мнения: 13 821
Сигурно си купува/готви като й се прияде, но нали тук трябва все за нещо да говорят, да коментират и мрънкотят пред камерата. Или всички - раз-два, раз-два, строени в редици, мълчат и изпълняват Laughing

# 1 529
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Така е но е тъпо цяла седмица на мрънкаш за шоколадов десерт, а накрая да сервираш цедено кисело мляко с боровинки " щото е по- лек десерт", примерно!
Другото любимо ми е" Давам 9 точки защото всичко беше страхотно, но десертът беше крем, пък на мен ми се ядеше торта!" Е, домакинът да не е ясновидец да знае на теб какво ти се яде.
Рут Колева и тя веднъж "Всичко беше толкова вкусно, че аз преядох и сега ми е лошо, затова 9!"

Общи условия

Активация на акаунт