SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Обрулени кайсиеви хълмове"

  • 22 390
  • 742
  •   2
Отговори
# 690
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
 Mr. Green
Желязна си, аз на последната ми работа в България се изложих.  hahaha
Скрит текст:
Бях приключила със задълженията си и най-вече графиците на работниците /работех в производството на едно голямо предприятие/, имаше около 50 минути до края на работния ден, но нямаше как и да искам да си тръгна или да изляза да пуша една цигара, защото се чекирахме. Whistling Joy та реших да гледам поредния излязъл епизод на нашите. Весела и щастлива и сама в стаята като никога си пуснах аз епизода, турих слушалките и ларж, по едно време усещам, че някой ме потупва по рамото, обръщам се и гледам началник отдела, удар получих и си викам край, те сега ме изяде, много сериозен мъж, винаги намусен и говорещ на Вие с абсолютно всички, обръщаше се към нас /подчинените му/ с фамилия като в казармата, абе с една дума много страх беряхме от него. Joy Буквално се напиках, както се изразява Елорка, свалям слушалките и почвам да смотолявам едвам-едвам: Г-н ......аз, тук, така, свърших всичко, подавам изпринтените графици, той седи и гледа начумерен, по едно време се ухили и вика кво гледаш, дръпна един стол, седна до мен и до края на работния ден му обяснявах кой кой е. Joy

# 691
  • Мнения: 32 247
Страхотна история  Joy Joy Joy

Запалила си шефа по сериала. Не случайно се казва Свръхестествено. Помага по свръхестествен начин на феновете си  Laughing

# 692
  • Мнения: 6 390
Много мило Heart Eyes !
С прекия ми шеф имаме чудесни отношения, но не съм го посвещавала в любимия сериал. Идея Joy !
Иначе, бях се спекла ужасно, когато трябваше да се срещна с един от наистина големите шефове. Оказа се изключителен джентълмен. Отдели време да ме попита коя съм, от колко време работя... Не че го интересува, но направи този жест. На тръгване пак.
Предполагам, че отстрани съм изглеждала като сърна пред фарове hahaha . Ма поне не заеквах. Или поне не помня Joy .

# 693
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Без бъзик, гледал е няколко епизода и е стигнал до заключението, че не е неговия тип жанр, никога не е споделял нищо за себе си, винаги се държеше настрана от всички, даже като черпеше за рождените си дни, ние не знаехме на колко всъщност става, а и ни беше страх да питаме. Joy
Каза, че дъщеря му гледала сериала и била голяма фенка на този /сочеше Сам на екрана/. Joy
Абе, весело си беше, това е незабравим спомен, особено като знам за какъв тип човек става на въпрос.

Ох, Импалче Joy Joy
Наистина е много мил жест, малко са тези, които ще го направят.

# 694
  • Мнения: 6 390
Срещала съм фенове на Supernatural на най-неочаквани места: ваканции, транспорт. Много е приятно!
Имаше например едно момиче с ринг тон от сериала. Подскочих като го чух Joy . Не обсъдихме кой знае какво, просто се разбрахме, че сме почитателки. Малко като секта сме, създава се връзка.

# 695
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Не се сещам да ми се е случвало нещо подобно, около мен единици са тези, които гледат сериала, хубавото е, че има с кого да си коментирам и плюя понякога. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 696
  • Мнения: 6 390
Заговаряла съм се само няколко пъти. И все са били женки. Как пък не ми се падна някой красив млад мъж, по възможност копие на някой брат Уинчестър Crossing Arms ?
Иначе и на мен основното ми общуване за Supernatural е в нета. Основно на две места, ама тук се лигавя повече Joy и ми е много по-забавно.

# 697
  • Мнения: 32 247
Малко хора съм срещала в реала, които гледат този сериал. Но пък като се разбере, че го гледаме, се създава някаква мистична връзка и невероятно разбирателство  Laughing

# 698
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Лигнята е важна, разтоварва напрежението, а и е по-забавно. Grinning

# 699
  • Мнения: 6 390
Просто оставям това тук:



PS. Иве, щото съм много бърза, цъкнах на Полезно на последния ти пост. После го отцъкнах Joy Joy . Та, ако ти излизат разни съобщения, извинявай Hug .

# 700
  • Мнения: 32 247
Ох, това сега Пелегрино или Дженсън е?  newsm78
Не знам защо ама и на двамата ми прилича.

# 701
  • Мнения: 6 390
Дженсън.

Иве, за нас:

# 702
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Нищо не ми излиза като известие Импалче.
Оле, каталясах, в метрото съм, тия покрай мен да му мислят. Иде ми да оближа екрана. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 703
  • Мнения: 6 390
Joy
Действай! Той ще си мълчи:

# 704
  • Мнения: 32 247
Иве, недей пред хората лижи телефона  Joy
Слез и се скрий в някой ъгъл  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт