iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 87

  • 58 684
  • 729
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 100
Момичета,някой който живее в UK поръчва ли от сайта?Със сигурност има такива,но тъй като аз първи път ще правя поръчка на английския си адрес,се чудех дали има нещо по-особено.
Също бихте ли ми препоръчали нещо за подсилване на организма на възрастен.Благодаря ! newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 36 087
Здравейте, бихте ли препоръчали добавки за коксартроза за 55 г. жена?
Най-общо, това, което може да помогне е:
Колаген тип II
Хондропротектори - Глюкозамин, Хондроитин
Celadrin
МСМ
ХК
Омега 3 – ЕРА
Вит. Е, вит. Д
Лецитин
Босвелия, Куркума, Джинджифил
SAMe
Котешки нокът
Бяла върба - White Willow /Salix alba/
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Curica-Pain-Relief-100-Tablets/43069
ASU -  помага за възстановяването на хрущяла и облекчава болката
https://www.iherb.com/pr/quality-of-life-labs-cartilast-60-vegicaps/50575
https://www.iherb.com/pr/maximum-international-avocado-300-soy-u … -60-tablets/11676

https://www.iherb.com/pr/Solgar-No-7-Joint-Support-Comfort-90-Veggie-Caps/43040  това е хубаво
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-UC-II-60-Veggie-Caps/16572   UC-II e патентована форма на неденатуриран колаген тип II

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 20:22 от denis.

# 122
  • Мнения: 6 582
Гледам тези два лутеина:
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Lutein-with-OptiLut-10-mg … -Veggie-Caps/4256
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Lutein-with-FloraGlo-Lute … 60-Softgels/11685
Какво е OptiLut и FloraGlo? Каква е разликата м/у тях? Кое би било по-добър избор?

# 123
  • Мнения: 13
Здравейте   bouquet

Нещо стана и сe пoядосах! Доста пъти съм поръчвал от Ихерб... и с пощата и с DHL, но при тази ми поръчка с пощата имам някаква изънземна такса.

Правя поръчка за 37лв. с доставката... Задържат ми е на митница - Ок.. но предполагам, че ще ми сложат максимум 7.40лв за ДДС макар, че е много!... До сега доставка не са ми облагали.... а те ми искат 22лв. :O



Пращат ми известие, че е на митница и да отида в пощенски клон... Отивам аз с копия от поръчката и тн... и очаквам да е взема.. а те ми взимат документите и ми казват да си е чакам в моя клон в квартала. Нещо се получава все едно пощата е посредник за освобождаването от митницата ли ? Това ще е бахти панаира ако ми таксуват нещо такова и дори не е упоменато никъде а и няма нотариално от мое име, както съм правил с DHL.

Не знам утре като отида, да платя ли тея пари и по какъв начин да направя разправията ? За това и пиша, но се отплеснах Grinning Идеии имате ли ? Ще поискам няква фактура, да видя от къде идват парите.. ама от там какво правя ?

Или да се охлаждам подобаващо за времето Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 20:39 от зарадитематавлизам

# 124
  • Мнения: 18
зарадитематавлизам Винаги, като поръчвате, си правете сметка(по фиксинга за деня на вашата банка) да не надминете границата от 30 лева( не, че това не е гаранция, да не я задържат...),
Премине ли 30 лева:
- си има ДДС на стоките + доставката. След това митнически такси ....
Цитат от първа страница на denis
Цитат
Дължими такси:
- ДДС /20% от сумата на поръчката/*
- 3,50 лв. митническа такса
- 12,00 лв.  митническата декларация
- 4,00-7,00 лв куриерска услуга /зависи от теглото и адреса на доставка/

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 1 271
За съжаление, така се получава - 3,50 пощенска такса+12 лв. митническо посредничество на БГ пощи+ ДДС...

Кдо за отстъпка VIM502

# 126
  • Мнения: 13
Ееее... това си е гадничко Sad Толкова отдавна не ми се бе случвало с поща да ми задържат митница, че не съм усетил промените. Последния път ми взеха само ДДС.... преди 5-6-7 години... знам ли.
Значи си е по евтино с DHL, дори и за малка поръчка като тази..

Ами добре Simple Smile Благодаря Ви за бързата реакция  Hug

# 127
  • София
  • Мнения: 36 087
зарадитематавлизам
Може да върнеш пратката - сайтът ще ти възстанови сумата на поръчката, без доставката.
На Известието пишеш: Отказвам пратката и се подписваш.
Пишеш на сайта, че я отказваш, защото Митническите такси са много високи.


 Дневна промоция
валидна до  30.06 - 20.00 ч. н. вр.
$4.49
Cococare, Coconut Dry Oil Body Spray 6 fl oz (180 ml)
+ Coconut Lip Balm,4.2g (15 oz)

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 21:45 от denis.

# 128
  • Мнения: 13
Майната им на 20-те лева... щом всичко е в реда на нещата ще си платя. Опасявах се да не ме пързалят нещо, тъй като очаквах само ДДС.

То такива проблеми с тази пратка, че ми писна... Разходиха ме от Смирненски, Пловдив до клон в Кършияка на Иван Рилски (майните знаят)... 5 дни, не мога да хвана работното време на пощата, заради моето работно време. Накрая си промених графика за да предам документите и да не започне да ми тече някакъв магазинаж..  и вече като получих това известие с 22лв. ми преля чашата Grinning Но както казах, щом няма нередност ще си платя и ще чета повече БГ-Mама за напред Stuck Out Tongue

Благодаря за варианта, denis  Peace

# 129
  • Мнения: 190
Добре де а не мога ли да отида сама в митница и да си свърша сама нещата без бг. Пощи да са ми посредник.
.
     

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 1 271
Добре де а не мога ли да отида сама в митница и да си свърша сама нещата без бг. Пощи да са ми посредник.

Може. Трябва ЕОРИ номер и разходка до Митницата+попълване на декларацията, та излиза почти същото.

За Пловдив - аз попълвам, подписвам и сканирам документите. Пращам им ги с приложенията на мейла. Така избягвам ходенето до митническия клон и си плащам всичко в местния, когато си вземам пратката  Peace

# 131
  • Мнения: 470
Здравейте   bouquet

Нещо стана и сe пoядосах! Доста пъти съм поръчвал от Ихерб... и с пощата и с DHL, но при тази ми поръчка с пощата имам някаква изънземна такса.

Правя поръчка за 37лв. с доставката... Задържат ми е на митница - Ок.. но предполагам, че ще ми сложат максимум 7.40лв за ДДС макар, че е много!... До сега доставка не са ми облагали.... а те ми искат 22лв. :O



Пращат ми известие, че е на митница и да отида в пощенски клон... Отивам аз с копия от поръчката и тн... и очаквам да е взема.. а те ми взимат документите и ми казват да си е чакам в моя клон в квартала. Нещо се получава все едно пощата е посредник за освобождаването от митницата ли ? Това ще е бахти панаира ако ми таксуват нещо такова и дори не е упоменато никъде а и няма нотариално от мое име, както съм правил с DHL.

Не знам утре като отида, да платя ли тея пари и по какъв начин да направя разправията ? За това и пиша, но се отплеснах Grinning Идеии имате ли ? Ще поискам няква фактура, да видя от къде идват парите.. ама от там какво правя ?

Или да се охлаждам подобаващо за времето Simple Smile
Здравей, и аз бях в същата ситуация, задържаха ми поръчка на ст-ст 29лв. и платих ДДС 6 и нещо и 20лв  митническа такса за освобождаване и 3,40 пощенски разходи. Обяснението от митничарката беше, че проверявали цената в официалния сайт на нау фудс и там цените били много по-високи и искали доказателство за цената на продукта. Някакви пълни глупост според мен, ама ме одраха 30тина лева и ме пратиха да си ходя. Хазната трябва да се пълни. И моите продукти бяха на нау фудс, нещо им вади очите тая марка. newsm78

# 132
  • София
  • Мнения: 4 142
Денис,  bouquet извинявам се за спама, но трябва да попитам, тези дето си получиха поръчките от края на май имаха ли размърдване с тракинг номера. Три поръчки си седят с Melrose Park, IL, US   PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN - статус?

# 133
  • Мнения: 19 038
Скрит текст:
Здравейте   bouquet

Нещо стана и сe пoядосах! Доста пъти съм поръчвал от Ихерб... и с пощата и с DHL, но при тази ми поръчка с пощата имам някаква изънземна такса.

Правя поръчка за 37лв. с доставката... Задържат ми е на митница - Ок.. но предполагам, че ще ми сложат максимум 7.40лв за ДДС макар, че е много!... До сега доставка не са ми облагали.... а те ми искат 22лв. :O



Пращат ми известие, че е на митница и да отида в пощенски клон... Отивам аз с копия от поръчката и тн... и очаквам да е взема.. а те ми взимат документите и ми казват да си е чакам в моя клон в квартала. Нещо се получава все едно пощата е посредник за освобождаването от митницата ли ? Това ще е бахти панаира ако ми таксуват нещо такова и дори не е упоменато никъде а и няма нотариално от мое име, както съм правил с DHL.

Не знам утре като отида, да платя ли тея пари и по какъв начин да направя разправията ? За това и пиша, но се отплеснах Grinning Идеии имате ли ? Ще поискам няква фактура, да видя от къде идват парите.. ама от там какво правя ?

Или да се охлаждам подобаващо за времето Simple Smile
Здравей, и аз бях в същата ситуация, задържаха ми поръчка на ст-ст 29лв. и платих ДДС 6 и нещо и 20лв  митническа такса за освобождаване и 3,40 пощенски разходи. Обяснението от митничарката беше, че проверявали цената в официалния сайт на нау фудс и там цените били много по-високи и искали доказателство за цената на продукта. Някакви пълни глупост според мен, ама ме одраха 30тина лева и ме пратиха да си ходя. Хазната трябва да се пълни. И моите продукти бяха на нау фудс, нещо им вади очите тая марка. newsm78

Възможно е и вносителите на НАУ за БГ да са подали сигнал. Но тук цените в аптеките са с безумни надценки, дори като се сложи ДДС и мито...

Пратили са ми запитване дали последната поръчка е пристигнала, винаги правят така когато имат много оплаквания  за забавяне-

# 134
  • Мнения: 48 053
Сутринта взех поръчка от 27 април, за която дори ми бяха върнали парите  Shocked
Сега им писах
Но пощи-никога повече! Моля пишете, ако се появи дпд доставка. Проверявам почти всеки ден, кошницата прелива, родата взе да свършва запасите и да ми мрънкя Simple Smile но не ща да се разправям с митници, нито с пощи...и май и с дхл не искам
За нау фудс ще замълча...защото...ако беше само двойна цената, нямаше да се занимавам с поръчки и да чакам...но тя не е двойна, тя е ного повече
Като че ли natural factors са с п-добри цени, сходни със сайта, но пък много не ми допадат като качество, Макар че децата се кефят на дъвчащия витамин ц, големи фенове са му

Общи условия

Активация на акаунт