Звездни компромати - 329 част

  • 121 681
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
Гледах скоро някакъв скеч с двамата в Шоуто на Слави,спомена се няколко пъти,че е работила при него/Радева при Слави/ преди години,вярно ли е  Thinking

Явно да, явно Бижу там я е засякла.

# 61
  • Мнения: 17 546
Гледах скоро някакъв скеч с двамата в Шоуто на Слави,спомена се няколко пъти,че е работила при него/Радева при Слави/ преди години,вярно ли е  Thinking
Явно да, явно Бижу там я е засякла.
Къде съм написала, че там съм я засякла!  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 11 747
Къде съм написала, че там съм я засякла!  Rolling Eyes

Никъде, предположих.

# 63
  • Мнения: 17 546
Бе скоро стана топло, що така се изпържихте Thinking

pina, предположенията са нещо несериозно. Ако не знаеш конкретно, понякога е вредно да предполагаш.  Wink Hug

# 64
  • Мнения: X
ToHu_, виж ти, няма смисъл.

Лили Колинс за Shape
Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 17 546
Ау, много ми харесва Лили тук! Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 1 223
Гледах скоро някакъв скеч с двамата в Шоуто на Слави,спомена се няколко пъти,че е работила при него/Радева при Слави/ преди години,вярно ли е  Thinking

Да, била е секретарка:
https://www.24chasa.bg/novini/article/6099857

# 67
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Наистина е отслабнала, а тръбеше, че не и пука за стереотипите и ще си седи дебела Laughing

Орнела Мути изглежда потресаващо.

От двете дами Тръмп на пикника с покривка е Иванка, роклята на Мелания е красива.

Бижу,  bouquet

# 68
  • Мнения: 4 871


Ти и твоя съпруг сте по умни😁Как не са ви открили ,сега можеше да сте първата двойка😁😁😁😁
Излагате се просто,
Интересно вие по умните какво училище сте завършили,какво образование имате ,какво работите,къде живеете,разкажете на  нас по обикновените и скромни хора,обогатете ни😀,моля🙂
Еее, ма вие сега, MG18 знае и кога да слага тире Laughing, но просто ù е кеф да не го слага, пък за интервалите се хванахте. Ама хá, така ù е кеф на жената, бе. Mr. Green

# 69
  • Мнения: X
Лили освен за Shape, се е снимала и за мексиканския Glamour.
Скрит текст:

# 70
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лили Колинс е много красива, но ако леко пооскубе веждичките в основата, очите и ще изглеждат по-добре разположени върху лицето.

Много ви вълнува Радева обаче, повече и от Мелания, скоро Николета ще трябва да търси начини да стане президентша, за да не изпадне от темата  Mr. Green

# 71
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Гледах скоро някакъв скеч с двамата в Шоуто на Слави,спомена се няколко пъти,че е работила при него/Радева при Слави/ преди години,вярно ли е  Thinking
Явно да, явно Бижу там я е засякла.
Къде съм написала, че там съм я засякла!  Rolling Eyes
Никъде, предположих.

Накрая само да не излезне,че Бижу работи в екипа на Слави и то нощна смяна  Laughing кат' развален телефон се получи това  Whistling

Българската Първа Дама е огън и жупел, да се разсеем с френската и Арни :
Скрит текст:



Ако на Радева чертите не са хубави ( поне за мен ), на тази неадекватността й играе лоша игра  Tired

# 72
  • Мнения: 12 473
Какво й на Радева пък сега на снимките?
Даже много свежа си изглежда тук. newsm78

# 73
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
На снимките от Атина си е добре - нормална жена. Просто по принцип не я намирам за хубава жена. Не заради възрастта - като черти.
Скрит текст:

# 74
  • София
  • Мнения: 3 453
Нямам против външността й. Обаче изказванията й са...  Sick

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт