Звездни компромати - 329 част

  • 121 616
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Ахахах, Арни и Бабет - живи терминатори!  Mr. Green Joy

# 76
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
В онази тема ('5ият президент'?!?) Бижу беше писала, че я познава Деса в качеството ѝ на секретарка на Слави, а не че са се засичали в шоуто. И парфюмът на Деса бил "Много неустоима". Баси, кви глупости помня  Crazy

# 77
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Хубаво,че ги помниш. Внеса някаква яснота. Щото аз оная тема,даже не съм я чела. От тук знам,че са се засичали 1. отдавна и 2. покрай работата.

# 78
  • София
  • Мнения: 12 442
Какво й на Радева пък сега на снимките?
Даже много свежа си изглежда тук. newsm78
Прозрачна блуза не е подходящо. Панталона просто е грозен, но нищо особено.
Иначе е хубава жена Радева, ако заложи на по семпли дрехи и не опитва да бъде секси или модна икона ще изглежда чудесно. В Брюксел беше много добре.

Макроновата жена има налудно поведение, да не река просташко, ама те да и берат гайлето. Франсетата са над тези неща стига да не им харчи от парите.

# 79
  • Мнения: 12 473
Чак прозрачна не е.. ooooh!
Лека, лятна материя.
А на Акропола сигурно е 50 градуса вече..
Чантата малко я е попреметнала, но този номер дори и аз го правя като трамбовам по калдъръмите.

# 80
  • Мнения: 6 010
Ако Радева влезе и прочетете тук какво мислят за нея бг-мамчетата ще осъзнае, че едно хубаво нещо няма в нея. Нито е хубава, тялото й никакво го няма, говори глупости и..абе, най-добре да се гръмне.

# 81
  • Мнения: 6 417
Гледах скоро някакъв скеч с двамата в Шоуто на Слави,спомена се няколко пъти,че е работила при него/Радева при Слави/ преди години,вярно ли е  Thinking
Да, в нета има инфо.

# 82
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Kim K

# 83
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ахахах, Арни и Бабет - живи терминатори!  Mr. Green Joy
Joy JoyАма пък и си отиват,визуално.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 328
Ако Радева влезе и прочетете тук какво мислят за нея бг-мамчетата ще осъзнае, че едно хубаво нещо няма в нея. Нито е хубава, тялото й никакво го няма, говори глупости и..абе, най-добре да се гръмне.
мъжко момиче е, ще го понесе. пък и защо да се гръмва като, by the way, само тя спи с президента, не ние Wink Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 12 442
Чак прозрачна не е.. ooooh!
Лека, лятна материя.
А на Акропола сигурно е 50 градуса вече..
Чантата малко я е попреметнала, но този номер дори и аз го правя като трамбовам по калдъръмите.

Напълно прозрачна е. Има хубави материи, които са летни и не прозират. С този прилепнал изкуственяк не вярвам на някого да му е хладно. Толкова ли не може да се облича просто нормално. 

И не да прочете, а да гледа как се обличат хората на нейната позиция – семпло, подходящо за случая и толкова. Макар на 47 години да е късно да се формира добър вкус, поне по подражание би могла. Това не е нещо толкова сложно, като това да си мълчиш, когато е необходимо, например.

# 86
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691

Съща Николета или обратното.  В един типов коловоз са.

# 87
  • София
  • Мнения: 12 442
Малко снимки на Виктория Сваровски извън сватбените
Скрит текст:





# 88
  • Мнения: 39 536
Позволявате ли да коментирам панталона на Радева?
Все едно го направих.  Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 3 444
Ако Радева влезе и прочетете тук какво мислят за нея бг-мамчетата ще осъзнае, че едно хубаво нещо няма в нея. Нито е хубава, тялото й никакво го няма, говори глупости и..абе, най-добре да се гръмне.
мъжко момиче е, ще го понесе. пък и защо да се гръмва като, by the way, само тя спи с президента, не ние Wink Mr. Green

 Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт