Звездни компромати - 329 част

  • 121 593
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 848
Тц, тц само четири страници за Радева. Mr. Green
А може би жегата ни се отразява зле...

Аз от сутринта се чудя защо не ми излизат известия от клюките, а то нова тема.  Crazy Благодаря, Бижу.

# 91
  • Мнения: X
Ох, госпожа Макрон не спира да радва с куку поведение. Изобщо новите първи лейдита усещам, че много ще забавляват през следващите години.
Нашата лейди Радева е с нормално облекло на бг дама на нейната възраст. То като не ти идва отвътре, колкото и хора да работят за теб, все тая. Президента ни, бай дъ уей, също не ми е никак елегантен. Не ми е и чаровен, изобщо един такъв никакъв ми е. Един за друг са си, да заключа мъдро  Flutter !

# 92
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Заплют,капариран,зает и тъй нататък е  Laughing  Heart Eyes:
Скрит текст:






# 93
  • Мнения: 24 403
Аз сигурно съм единствената която не понася Галена, такава селска фантазия ми е.
Не си сама. Ама смее ли да сподели човек Laughing

# 94
  • Мнения: 3 819
Ако само президенти могат да коментират президенти, то и само холивудски звезди могат да коментират холивудски звезди, та да заключваме темата най-добре.  Joy hahaha Joy

Ааааа, не  Naughty
Нищо не се знае все пак  Crazy
Много, много мъчно ми стана за Нана Cry
Радева е като туристка, а не като първа дама.

# 95
  • Мнения: 17 546
Оу, със съдействието на Илън Мъск сме си изстреляли комуникационен спътник в орбита. На фона на всичко у нас, сме били една от малкото държави в Европа с частен спътник. Бре, бре, ти да видиш! Thinking Тази мома - Амбър, не е смотана хич, както си мислите тук понякога. Laughing

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 9 732
Ето ви семпла и елегантна Радева, пак от Гърция.

# 97
  • Мнения: 17 546
Ще споделя това:


Копирано от https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/4872492 © www.24chasa.bg
И ще кажа само, че която и да е дама, свързана с политика, по какъвто и да е повод, трябва да забрави голите ръце, дори да са красиви като лебедови криле... Изключението е само с официална вечерна рокля, но раменете(ръцете) са частично покрити с шал или дълги ръкавици.
Тази книжка, трябва да е настолна на хората, които искат да ни представляват пред света, от първия ден, в който поемат този ангажимент!

# 98
  • София
  • Мнения: 12 180
Ето ви семпла и елегантна Радева, пак от Гърция.
Изключвам голите ръце, но ето тук изглежда семпло и елегантно. Нито остават незабелязани хубавите и крака, нито е неженствена. Ако държи такъв тип линия ще бъде чудесно и постепенно всички ще спрат да се взират в облеклото и.

Ама за много жени, особено от източния блок е трудно да приемат, че продължават да са женствени или секси и без да са с прилепнали и прозрачни дрехи. Това не казвам за Радева специално, а по начало.

ПП А Радева има широки рамене и за да не дава вид на кака Здравка е по-добре това да се съобрази като се избират кройки за нея.

# 99
  • Мнения: 1 794
 Hug
Нямам какво да добавя.БИЖУ   bouquet

# 100
  • Мнения: X
Има лек гаф, но определено изглежда добре госпожа Радева. Има поощрително „да” от мен!

# 101
  • Мнения: 19 690
Ужас, и аз цял ден тръпна, да не изпусна нещо за Лассе, пък тя Бижу цяла тема направила и аз не съм разбрала Crazy Определено радваше окото повече от последно коментираните Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 6 062
Риана отново в колаборация с Маноло Бланик и Сваровски -

Скрит текст:











# 103
  • Мнения: X
Ужас, и аз цял ден тръпна, да не изпусна нещо за Лассе, пък тя Бижу цяла тема направила и аз не съм разбрала Crazy Определено радваше окото повече от последно коментираните Simple Smile
Определено  Laughing ! Дано има продължение  Crazy .

# 104
  • Мнения: 17 546
Дуейн Джонсън
Крейг Дейвид
Чанинг Тейтъм
Скарлет Йохансон каква камба е имала, какво и харесват, не разбирам... Rolling Eyes
Кейт Мидълтън на лявата снимка прилича на Джордж Клуни. Всъщност, тя изобщо наистина прилича на него!
Голди Хоун също е изпилила яко носа
Райън Рейнолдс
Катрин Зита-Джоунс
Еминем

Общи условия

Активация на акаунт